DOXXbet registrácia

Slovenská stávková kancelária DOXXbet je dobrým výberom pre športové tipovanie na internete pre nových záujemcov. Kancelária DOXXbet pôvodne začínala ako kamenná stávková kancelária so svojimi pobočkami, v súčasnosti poskytuje svoje služby výlučne už iba v online prostredí . Od roku 1994 je spoločnosť DOXXbet na trhu v spolupráci so silnou kapitálovou skupinou DOXX.

100% vstupný bonus do výšky 2000 €
Získajte  bonus

Svoju činnosť vykonáva na základe licencie udelenej na Malte a na trhu sa veľmi dobre ujala. Z dôvodu legislatívnych zmien poskytuje stávková kancelária DOXXbet.sk svoju činnosť od 1. 6. 2017 už iba na základe výhradnej slovenskej licencie. Slovenskí zákazníci sa teda už viac nemôžu registrovať na medzinárodnej doméne DOXXbet.com. Na Slovensku DOXXbet poskytuje okrem športových stávok aj virtuálne hry a kasíno. Svojho času sa DOXXbet rozhodol zrušiť manipulačné poplatky, čo je veľmi dôležitý faktor pri online stávkach.

Postupné kroky pri registrácii

Ukážeme vám obrázkovú registráciu v stávkovej kancelárii DOXXbet krok za krokom. Táto registrácia vôbec nie je zložitá, ak budete postupovať podľa nášho návodu tak do 10 minút máte vytvorené svoje hráčske konto. Určite nezabudnite následne po registrácii využiť DOXXbet skaut kód a ak privediete aj svojich priateľov, môžete si veľmi pekne zarobiť. Ponuka bonusov pri registrácii je skutočne široká a nemusíte využiť iba jeden DOXXbet bonus.

1. Poďme na samotnú registráciu: Otvorte si internetovú stránku https://www.doxxbet.sk/sk a zobrazí sa vám automaticky registračný formulár. Tento formulár je potrebné vyplniť podľa svojich údajov správne a pravdivo. Odkliknete súhlas so spracovaním osobných údajov a potvrdíte, že máte viac ako 18 rokov a prečítali ste si podmienky ochrany osobných údajov ako aj herné plány.

2. Na váš mobilný telefón príde SMS s aktivačným kódom, ktorý vložíte do príslušného poľa a stlačíte kolónku „Registrovať“.

3. Na hlavnej obrazovke sa objaví okno, kde bude zadáte svoje ostatné osobné údaje. Buď vyplníte požadované údaje (označené hviezdičkou) ihneď alebo kliknete na tlačidlo Dokončiť neskôr“.

4. Na vašu emailovú adresu príde správa od stávkovej kancelárie DOXXbet, kde je dôležité dostať sa k nasledujúcemu kroku kliknutím na tlačidlo „Aktivovať“ alebo kliknete na priložený odkaz .

100% vstupný bonus do výšky 2000 €
Získajte  bonus

5. Z e-mailovej stránky budete po kliknutí presmerovaní na stránku DOXXbet-u, kde si nastavíte vaše nové heslo. Do prvého okienka vpíšte svoje nové heslo, do druhého okienka heslo zadajte znova – pre overenie.

 

 

6.Objaví sa okno s oznamom „Aktivácia úspešná; Aktivácia účtu úspešne dokončená“. Tento oznam môžete zatvoriť ikonou krížiku v pravom hornom rohu. Na e-mail vám príde aj potvrdenie o úspešnej aktivácii.

 

 

7. Posledným dôležitým krokom je overenie vašej totožnosti. Vpravo hore kliknete na pole s vašim menom a v ponuke vyberiete možnosť „Verifikácia“. Alebo využijete žltý rámček s výkričníkom, ktorý vás vyzýva k tomu overeniu totožnosti.

8. Na karte s verifikáciou kliknite na „Hráčsky účet“ a následne „Vyplniť osobné údaje“. Teraz vyplňte všetky požadované položky, ktoré sú označené hviezdičkou – meno, priezvisko, kompletnú adresu, prípadne si zmeňte vašu profilovú fotku. Nižšie vpíšte svoje heslo do kolónky „Overenie hesla“ a potvrdíte to cez tlačidlo „Uložiť zmeny“. Uvidíte oznam o tom, že vaše zmeny boli úspešne uložené.

 

100% vstupný bonus do výšky 2000 €
Získajte  bonus

9. V časti Verifikácia je potrebné nahrať fotografie vašich dvoch dokladov, ideálne občiansky a vodičský preukaz. V prípade prvého dokladu totožnosti je nutné nahrať prednú aj zadnú stranu príslušného dokladu. Pri druhom doklade postačí fotografia prednej strany. Ako druhý doklad totožnosti si môžete zvoliť vodičský preukaz, cestovný pas alebo preukaz poistenca. Po nahratí príslušných súborov z počítača kliknite na tlačidlo Odoslať. V hornej časti obrazovky vybehne okno s oznámením Nahrávanie súborov prebehlo úspešne môžete ho zavrieť opäť kliknutím na ikonu krížika v pravom hornom rohu. Teraz už je z vašej strany všetko prichystané a ostáva už len čakať na potvrdzujúcu SMS správu od stávkovej kancelárie DOXXbet, že vaše hráčske konto je úspešne overené a môžete tak uzatvoriť svoju prvú úspešnú stávku.

DOXXbet bonus

Za novú registráciu v stávkovej kancelárii DOXXbet počas júna 2021 máte k dispozícii bonus až do výšky 2000 €. Úspešná DOXXbet registrácia je teda prvým krokom k bonusu. Registrácia je samozrejme úplne zdarma. Novinkou je aj zvýšenie DOXXbet kasíno bonusu na rovných 5000 € + 275 free spinov zdarma. Maximálna výška všetkých aktuálnych bonusov vám bude načítaná po úspešnom dokončení registrácie. Bonus je pripisovaný na hráčsky účet pravidelne po pätinách. Po pretočení jednej pätiny požadovanej sumy bude automaticky pripísaná jedna pätina bonusu na hráčske konto. Tento vstupný bonus je možné kombinovať s bezrizikovou stávkou.

DOXXbet bezriziková stávka a Skaut bonus

DOXXbet bezriziková stávka je dostupná iba pre nových registrovaných hráčov. Podmienkou je aby uzavreli prvý tiket s minimálne troma športovými príležitosťami s kurzom 1,50 a viac. DOXXbet bezriziková stávka vám zaručí, že o svoje stavené peniaze neprídete. V prípade, že váš tiket nebude výherný vám stávková kancelárie DOXXbet vráti vklad, a to až do výšky najviac 20 €. DOXXbet bezriziková stávka vám bude pripísaná v podobe voľne použiteľného bonusu, ktorý už nebude nutné pretočiť. Táto ponuka je platná 14 dní od dátumu registrácie.

Ak privediete kamaráta a ten pri registrovaní zadá váš Skaut kód DOXXbet, budete získavať odmenu vo výške 5% z hodnoty prehier, ktoré nechá v DOXXbet. Odmena je vyplácaná v reálnych peniazoch, ktoré už nemusíte pretáčať. Naviac váš kamarát získa 100 % DOXXbet vstupný bonus až do výšky 2 000 €, bezrizikovú stávku 20 € a mimoriadnu voľnú stávku v hodnote 3 €.

Bet Builder

100% vstupný bonus do výšky 2000 €
Získajte  bonus

Navyše, ako prví na Slovensku Ti prinášame úplnú revolúciu v tipovaní. Doteraz bolo možné vybrať zo zápasu iba jednu stávku, a tak pre skúseného tipéra nebolo možné nakombinovať stávky. V danom zápase si nemohol tipnúť na to, že jeho obľúbený strelec dá gól a zároveň výsledok zápasu bude výhra domáceho mužstva. V zápasoch, ktoré sú označené ikonou “BB” Bet Buildera má každý možnosť vytvoriť si vlastnú stávku zo zápasu. Možnosť tipovania s využitím Bet Buildera sa odomkne pre tipérov najneskôr jeden deň pred daným zápasom, preto je potrebné sledovať kurzovú ponuku a natipovať v správny čas.

FAQ

Ako sa viem zaregistrovať v DOXXbete?

Doxxbet sk registrácia je rýchla, prehľadná a veľmi jednoduchá. Vyplňte registračný formulár DOXXbet podľa nášho podrobného návodu a pripravte si k tomu doklady na overenie identity. Jeden doklad bude slúžiť ako hlavný doklad totožnosti a druhý ako doplnkový doklad.

Je registrácia v stávkovej kancelárii DOXXbet bezplatná?

Áno, založenie tipérskeho účtu v DOXXbete je zadarmo. Registrácia neskrýva ani žiadne nečakané a umlčané poplatky.

Ako dlho trvá kompletné overenie dokladov v DOXXbet?

Overenie totožnosti v stávkovej kancelárii DOXXbet je možné zrealizovať za menej ako 20 minút.

Viem po založení účtu využiť DOXXbet bonus alebo DOXXbet promo kód?

Áno, samozrejme môžete. Zaregistrujte sa a využite vstupný bonus, možnosť podať bezrizikovú stávku alebo sa staňte skautom DOXXbetu a získajte Skaut kód.