Synot Tip registrácia

Stávková kancelária SYNOT TIP ako licencovaný slovenský bookmaker je dobrou voľbou pre kurzové tipovanie na internete. SYNOT TIP je súčasťou medzinárodného holdingu SYNOT, ktorý pôsobí na trhu už od roku 199. Samotná slovenská odnož SYNOT TIP je zameraná hlavne na športové kurzové stávky, pričom využíva kamenné pobočky ako aj svoju webovú stránku www.synottip.sk.

Až do 5000 € + 50 € stávka bez rizika
Získajte  bonus

Ponuke SYNOT TIP je naozaj široká a nájdete tu okrem športových udalostí aj stávkové kurzy na spoločenské udalosti akými sú MISS alebo aj parlamentné voľby. Samotná stávková kancelária propaguje svoje služby už od roku 2011. SYNOT združuje viacero organizácií, ktoré fungujú nezávisle a radí sa k najväčším distribútorom lotériových zariadení v Českej republike. Skupina SYNOT pôsobí v strednej a východnej Európe pričom svoje aktivity má dokonca aj v Ázii.

Postupné kroky pri registrácii vrátane obrázkov

Ako prebieha SYNOT TIP registrácia účtu vám predstaví tento podrobný návod na registráciu v stávkovej kancelárii. Dodržaním konkrétnych krokov registrácie podľa nášho detailného návodu a registrácia konta v SYNOT TIPe bude pre vás jednoduchá, rýchla a bezproblémová.

Otvoríte si vo svojom internetovom prehliadači webovú stránku www.synottip.sk. Ak sa vám automaticky pri otvorení stránky neotvorí registračné okno, novú registráciu nájdete v pravej hornej časti čierne okienko s textom „Zaregistrujte sa!“. V registračnom formulári dôkladne zadáte všetky požadované osobné údaje. V registračnom formulári vypíšete vaše vlastné prihlasovacie meno, heslo, vašu emailovú adresu a telefónne číslo. Vaše heslo musí obsahovať minimálne jedno veľké písmeno, jedno malé písmeno a jedno číslo a jeho dĺžka musí byť 6-32 znakov. Všetky tieto informácie musia byť každopádne skutočné a bezchybné. Na záver registračného formulára musíte odkliknúť súhlas, že ste oboznámený s obsahom obchodných podmienok spoločnosti a takisto súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Kliknete na červené okienko „Overenie telefónu“.

Nasleduje krok overenia telefónneho čísla. Na vami zadané telefónne číslo, vám v okamihu pípne SMS správa s krátkym overovacím kódom. Text kódu zadáte do políčka s označením „Overovací kód“ a kliknete na červené okienko „Zaregistrovať“.

Počiatočnú časť registrácie ste úspešne zvládli. Pokračujete ďalej tým, že kliknite v druhom riadku „Údaje o zákazníkovi“ na tlačidlo „Doplniť“.

Až do 5000 € + 50 € stávka bez rizika
Získajte  bonus

Zadáte všetky vaše osobné údaje označené hviezdičkou ako krstné meno, priezvisko, štátnu príslušnosť, rodné číslo, prezývku pre váš účet, IBAN bankového účtu a číslo vášho platného občianskeho preukazu. Ako hlavný doklad totožnosti občana SR požadujú zvoliť občiansky preukaz, v prípade cudzinca to môže byť pas. Po vyplnení údajov prejdite na ďalší krok stlačením červeného tlačidla „Kontaktné údaje“.

Vypíšte požadované informácie o vašom trvalom bydlisku: ulicu a popisné číslo, PSČ a mesto. Údaje potvrďte kliknutím na „BENEFIT karta“.

V záverečnej časti je informácia, že novým hráčom, ktorí dokončia registráciu online, posielajú BENEFIT kartu na vyžiadanie. BENEFIT karta slúži na prihlásenie v stávkovom termináli alebo termináli videohier. Celý proces ukončíte stlačením políčka „Dokončiť“.

V sekcii „Stav registrácie“ sa zobrazí, že máte úspešne dokončené už dva kroky z celkových štyroch. Nasleduje overenie identity v treťom riadku s rovnakým názvom stlačte „Overiť“.

Pre kompletné overenie vašej identity je potrebné nahrať fotografie dvoch platných dokladov totožnosti. Ten prvý bude hlavný, máte na výber z troch možností, ktorý si uplatníte. Buď to bude občiansky preukaz, ktorý bude odfotený z oboch strán alebo v prípade cudzinca to bude pas. Kliknite na červené pole „Občiansky preukaz a nahráte fotografiu (uloženú vo vašom počítači) prednej strany vášho občianskeho preukazu. Potvrdíte a odošlete svoju fotografiu na schválenie kliknutím na červené okienko „Odoslať“.

Až do 5000 € + 50 € stávka bez rizika
Získajte  bonus

Následne kliknite na pole „Občiansky preukaz – zadná strana“ a vyberiete súbor s fotografiou zadnej strany vášho platného občianskeho preukazu. Opäť po nahratí fotografie už iba stačí potvrdiť stlačením tlačidla „Odoslať“. Teraz už ostáva iba nahratie druhého dokladu totožnosti, tu bude postačovať iba predná strana dokladu. Tak ako pri prvom doklade totožnosti, aj teraz kliknite na pole „Druhý doklad – predná strana“. Čo sa týka doplnkového druhého dokladu totožnosti, je tu taktiež na výber viacero možností. Vybrať si môžete opäť pas alebo povolenie k pobytu u cudzinca, alebo zvoliť iný doklad ako kartička poistenca alebo vodičský preukaz.

V poslednom kroku registrácie už iba stačí overiť váš email. Z emailovej adresy [email protected] dostanete do vašej emailovej schránky správu priamo od stávkovej kancelárie SYNOT TIP a v texte emailu kliknite na overovací link v strede emailu. O úspešnom overení identity budete do pár minút informovaný emailom od stávkovej kancelárie SYNOT TIP. Krátko po dokončení kompletnej registrácie môžete vložiť na váš hráčsky účet svoj prvý vklad a získať vstupné bonusy a začať tipovať.

Vstupný bonus stávka bez rizika za 50€

Vstupný bonus po úspešnej kompletnej registrácii je vo forme stávky bez rizika. Registrácia je samozrejme zadarmo.Je možné ho použiť na webovej stránke alebo cez aplikáciu či stávkový terminál. Bonus je viazaný na vašu prvú uzatvorenú predzápasovú SOLO stávku ((to znamená jeden zápas na tikete). Neplatí to pre LIVE stávky. Výška stávky aj závisí od vášho prvého vkladu. Prvú stávku je potrebné podať počas prvých 10 dní od registrácie. Ak bude vaša stávky nevýherná, tak SYNOT TIP vám ju pripíše naspäť na účet do 24 hodín. Pripísanou sumou disponujete už podľa vlastného uváženia, nie sú žiadne ďalšie podmienky na pretáčanie. Pred vkladaním vašej finančnej čiastky je však potrebné Synottip overenie bankového účtu.

100%-ný Vstupný bonus až 10 000 €

Až do 5000 € + 50 € stávka bez rizika
Získajte  bonus

SYNOT TIP ponúka najvyšší vstupný bonus na trhu až do výšky 10 000 €. Môže ho získať každý nový hráč registrovaný od 20.5.2021. Podmienkou uplatnenia nároku je uskutočnenie prvého vkladu na stávkový účet do 10 dní od registrácie, inak nárok prepadá. Bonus predstavuje 100 % vášho vkladu, maximálne do výšky 10 000€. Vstupný bonus bude pripísaný ak po uskutočnení vkladu pretipujete 6x hodnotu bonusu, na tiketoch s celkovým kurzom 2,1 a vyšším, ktoré obsahujú aspoň 3 stávkové príležitosti. Každá stávková príležitosť musí mať kurz minimálne 1,25 a vyšší. Na splnenie bonusových podmienok má každý klient 90 dní od registrácie. Každý nový klient má nárok aj na Stávku bez rizika, aj na Vstupný bonus.

Prečo by ste si mali zaregistrovať k Synottip Stávková Kancelária

Registrácia k Synottip stávková kancelária je veľmi jednoduchá a umožňuje vám prístup k širokej škále športových stávok, online stávok, kurzových stávok a lotérií. Registráciou k Synottip stávková kancelária, budete mať prístup k vynikajúcemu zákazníckemu servisu, výhodným ponukám a rôznym bonusom. Registráciou k Synottip stávková kancelária, budete mať tiež prístup k špeciálnym športovým stávkam a zaujímavým akciám.

Ako sa zaregistrovať k Synottip Stávková Kancelária

Registrácia k Synottip stávková kancelária je veľmi jednoduchá. Na začiatku budete musieť vyplniť registračný formulár, ktorý obsahuje vaše meno, adresu, emailovú adresu a telefónne číslo. Potom budete musieť vyplniť dodatočné požiadavky, ako je napríklad zadanie vašej dátumu narodenia, daňové identifikačné číslo a iné. Ak ste všetky údaje vyplnili, budete musieť potvrdiť svoju registráciu prostredníctvom emailu alebo SMS.

Aké sú výhody registrácie k Synottip Stávková Kancelária

Registráciou k Synottip stávková kancelária, budete mať prístup k širokej škále športových stávok, online stávok, kurzových stávok a lotérií. Budete tiež mať prístup k vynikajúcemu zákazníckemu servisu, výhodným ponukám a bonusom. Registráciou k Synottip stávková kancelária, budete mať tiež prístup k špeciálnym športovým stávkam a zaujímavým akciám. Navyše, Synottip stávková kancelária ponúka bezpečné a spoľahlivé platobné metódy, ako je napríklad bankový prevod, online platobné služby alebo platobné karty.

Aké sú bezpečnostné opatrenia pri registrácii k Synottip Stávková Kancelária

Synottip stávková kancelária je zodpovedná za zabezpečenie osobných údajov, ktoré získali od svojich zákazníkov. Synottip stávková kancelária používa najmodernejšie bezpečnostné technológie na ochranu svojich zákazníkov pred neoprávneným prístupom. Synottip tiež odporúča svojim zákazníkom, aby si vytvorili silné heslá a pravidelne aktualizovali svoje osobné údaje.

Synottip stávková kancelária má veľmi profesionálny zákaznícky servis, ktorý je k dispozícii 24/7. Zákazníci môžu kontaktovať tím Synottip prostredníctvom telefónu alebo emailu. Zákazníci môžu tiež nájsť odpovede na svoje otázky prostredníctvom ich online FAQs.

Po úspešnej registrácii na Synottip stávková kancelária, budete mať prístup k širokej škále športových stávok, online stávok, kurzových stávok a lotérií. Ak chcete začať s hraním, musíte najprv vložiť finančné prostriedky na svoj účet pomocou jednej z dostupných platebných možností. Potom už len musíte vybrať stávku alebo lotériu, ktorú chcete hrať a začať s hraním.

Okrem športových stávok, online stávok, kurzových stávok a lotérií, Synottip stávková kancelária ponúka aj rôzne ďalšie produkty a služby. Medzi nimi sú napríklad špeciálne stávky, ktoré vám umožňujú stávkovať na vybrané športové udalosti. Synottip tiež ponúka rôzne bonusy, ako sú napríklad športové stávkové bonusy, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť vaše zisky. Synottip tiež ponúka rôzne tipy a rady pre stávkovanie, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť vaše stávkovacie schopnosti.

FAQ

Ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii SYNOT TIP?

Synottip registrácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Vyplňte registračný formulár na stránke www.synottip.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobných obrázkových inštrukcií, vďaka ktorým bude založenie účtu hotové za necelých 10 minút.

Je registrácia v stávkovej kancelárii SYNOT TIP bezplatná?

Áno, založenie hráčskeho účtu v SYNOT TIPe je zadarmo. Registrácia teda nie je spájaná ani so žiadnymi skrytými poplatkami.

Čo ak nepredložím svoje doklady totožnosti?

Povinnosť overiť totožnosť hráčov pre internetové tipovanie ukladá všetkým stávkovým spoločnostiam na Slovensku zákon č.30/2019 Z.z. o hazardných hrách. Cieľom je ochrana osôb mladších ako 18 rokov.

Môžem po založení účtu využiť bonusy?

Áno, samozrejme. Zaregistrujte sa a je len na vás, ktorý SYNOT TIP bonus si vyberiete. Najobľúbenejšími bonusmi sú stávka bez rizika alebo vstupný bonus.