Tipsport recenzie 2024

Jednou z najväčších a najobľúbenejších stávkových spoločností na Slovensku je práve Tipsport. Spoločnosť ako taká je na trhu od roku 1994, pričom online je na slovenskom trhu dostupná od roku 2009. Tipsport neustále napreduje a inovuje svoje služby. Preto patrí medzi lídrov vo vývoji stávkových technológií. Aj preto jej služby využíva stále viac a viac klientov.

Aktualizácia informácií:

Platobné metódy: Bankový prevod, Platobná karta, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatra banka, Unicredit Bank, Poštová banka, Skrill, paysafecard, Vklady na pobočke

Aplikácie: iOS, Android

Výhody:

 • Rozsiahle bonusy
 • Vernostný program
 • Zbieranie netov zameniteľných na peniaze

Nevýhody:

 • Minimálny vklad prostredníctvom Skrill je 40 €

Bookmakeri sa o svoje tikety, ako aj o peniaze nemusia obávať, pretože v prípade Tipsport ide o legálnu a seriózne stávkovú kanceláriu s licenciou vydanou Ministerstvom financií Slovenskej republiky. Tipsport disponuje webovou stránkou, ktorá je kompletne v slovenskom jazyku, podobne ako aj zákaznícka podpora. Ako nový zákazník máte nárok na vstupný bonus, ktorý sa rovná 100% prvého vkladu a šplhá sa až do výšky 4000 Eur! Navyše ako odmenu za registráciu môžete získať aj mimoriadny bonus od 50 do 150 Eur na vaše prvé stávky. V nasledujúcom článku sme otestovali stávkovú kanceláriu Tipsport. Naša recenzia sa podrobne pozrela na všetky časti stávkovej kancelárie, ktoré by vás mohli zaujímať. Zamerali sme sa na kategórie ako sú kurzové stávky, live stávky, bonus, jednoduchosť použitia, aplikácie, či metódy platby a zákaznícky servis.

Tipsport a nový účet

Po vyplnení formulára spoločnosť Tipsport overí vaše telefónne číslo a email. Dôležité je, aby ste klikli na odkaz, ktorý vám Tipsport pošle emailom. Heslo pre prihlásenie vám Tipsport zašle prostredníctvom SMS. Najneskôr do 30 dní registráciu musíte dokončiť. Môžete tak urobiť navštívením pobočky alebo online. Máte samozrejme nárok aj na vstupný bonus a darček za registráciu.

Tipsport a nový účet

Kurzové stávky v Tipsport

Tipsport vám poskytuje kurzovú ponuku formou európskeho zobrazovania kurzov, ktorá je prispôsobená pre slovenských a český trh. Tipsport vytvára priestor pre najväčšiu stávkovú komunitu na českom trhu, a poskytuje širokú kurzovú ponuku a veľký výber športov. Ide o komplexný stávkovú kanceláriu.

Po zaregistrovaní sa môžete ľubovoľne využívať rôzne druhy stávok. Či už ide o jednoduché stávky, tzv. Sólo stávky, či akumulované stávky, tzv. Akumulátory (AKU stávky), prípadne systémové stávky. V rámci Tipsportu máte možnosť označiť aj vaši tutovku. Pre milovníkov maxikombi Tipsport ponúka aj skupinové stávky. Tipsport si neúčtuje žiadne manipulačné poplatky, čo je veľkou výhodou. Veľkým pozitívom je, že tipérov, ktorí radi vsádzajú na handicapy si prídu na svoje. Tipsport má v ponuke aj stávky na ázijské handicapy a je teda prvou stávkovou kanceláriou na našom trhu, ktorá vypisuje stávky na ázijské handicapy.

Tipsport a jednoduchá orientácia

Dizajn webovej stránky Tipsport je jednoduchý a prehľadný. Stránka je ladená v bielo-čierno-modrých farbách, ktoré vytvárajú dostatočný kontrast. Navigačný panel je riešený intuitívne a prakticky, a to najmä z hľadiska ovládania a použiteľnosti. Nájdete tu základné záložky ako napr .: kurzy, live, výsledky, fórum, bonusy a pod. V rámci kurzovej ponuky, na ľavej strane sa nachádza navigačný panel so všetkými dostupnými športy. Po kliknutí na šport sa vám rozbalí zoznam dostupných líg, resp. akcií. Kliknutím na kurz pridáte zápas na váš tiket, ktorý je umiestnený v pravom hornom rohu. V pravom hornom rohu si tiež môžete spravovať váš tiket. Pridávať na neho niekoľko zápasov, resp. zápasy z tiketu vymazať. V rámci kategórie užívateľskej optimálnosti udeľujeme Tipsport 9 z 10 bodov.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Druhy stávok

Niektorý zo stávkových kancelárií, ktoré odporúčame vyššie sú bezpečné a niektoré proste nepatria na náš zoznam. Tipsport rozhodne je skvelá stránka aj vďaka množstve rôznych stávok, ktoré má v ponuke.

Po zaregistrovaní sa môžete ľubovoľne využívať rôzne druhy stávok. Či už ide o jednoduché stávky, tzv. Sólo stávky, či akumulované stávky, tzv. Akumulátory (AKU stávky), prípadne systémové stávky. V rámci Tipsportu máte možnosť označiť aj vaši tutovku. Pre milovníkov maxikombi Tipsport ponúka aj skupinové stávky. Tipsport si neúčtuje žiadne manipulačné poplatky, čo je veľkou výhodou. Veľkým pozitívom je, že tipérov, ktorí radi vsádzajú na handicapy si prídu na svoje. Tipsport má v ponuke aj stávky na ázijské handicapy a je teda prvou stávkovou kanceláriou na našom trhu, ktorá vypisuje stávky na ázijské handicapy.

Stávkový bonus

Tipsport ponúka zaujímavý vstupný bonus. Závisí len na vás, koľko sa rozhodnete vložiť. Výška vášho prvého vkladu zároveň určuje aj bonusové podmienky. Ide teda o 100% bonus až do výšky 150€. Ako odmenu za registráciu máte nárok na bonus bez nutnosti vkladu 150 €. Aby ste získali 150 € zadarmo musíte vytvoriť kompletnú registráciu, a teda doplniť vybrané osobné údaje a overiť vašu totožnosť.

Tipsport zákaznícka podpora online – možnosti kontaktu

Naša recenzia sa pozrela aj na zákaznícku podporu od Tipsportu. Tipsport podpora online, ktorú môžete kontaktovať v prípade problémov ponúka možnosť infolinky a dva emaily:

Prevádzkové hodiny počas, ktorých môžete využiť tento kontakt, sú v pondelok až nedeľu od 8:00 do 23:00. Dnes už sme pri väčšine zahraničných kasín zvyknutí na väčšie množstvo možností ako live-chat priamo na stránke alebo na Facebooku či možnosť kontaktovať zákaznícku podporu aj cez WhatsApp. Tipsport však zatiaľ nemá okrem Facebooku ani Twitter alebo YouTube. Ľudia, ktorí chcú sťažnosti alebo recenzie riešiť cez sociálne siete, kde ich môžu po prípade vidieť aj ostatní užívatelia, nemajú ako. Najmä kvôli live chatu, ktorý je už dnes štandardom strhávame body a udeľujeme 8 z 10.

Tipsport – Live

Tipsport ponúka mnoho live prenosov, čo je skvelou výhodou. Pri live stávkovanie môžete dokonca využiť live match tracker. Veľkú výhodu je možnosť simultánne sledovať dva live streamy, a teda priame prenosy vedľa seba, a to až štyri priame prenosy naraz. Priame prenosy môžete ľahko sledovať aj cez mobilné zariadenia. Na stránkach Tipsportu nájdete ponuku všetkých dôležitých live stávok, avšak nesmiete očakávať až taký široký výber aký poznáme zo zahraničných stávkových kancelárií bez licencie.

Túto ponuku tvoria obvykle futbalové zápasy, tenis, či hokej. No v ponuke nachádzame aj iné športy ako je napr. Basketbal, či volejbal. Tipsport v rámci live stávok ponúka aj zaujímavú funkciu tipClick, ktorej už samotný názov napovedá, že sa jedná o live stávky na jedno kliknutie. Pozitívne hodnotíme možnosť live stávok, priamych prenosov, ktoré sú dostupné aj cez mobil. Výhodou je tiež multi zobrazenie live stávok aj spomínaná live stávka na jeden klik. V tejto testovanie kategórii udeľujeme 10/10 bodov.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Tipovanie cez mobil a mobilná aplikácia Tipsport

Na stiahnutie je dostupná mobilná aplikácia pre Android aj pre iOS. Stávkovanie cez mobil by malo byť dnes už samozrejmosťou. Ak si nechcete sťahovať aplikáciu, webová stránka Tipsportu je prispôsobená aj pre mobilné zariadenia. Mobilná aplikácia má rad výhod. Je jednoduchá, prehľadná a predovšetkým rýchla. Pre užívateľov prináša kompletnú ponuku kurzov, na ktoré sa tak vďaka ľahkému prístupu viete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek. Prostredníctvom aplikácie viete sledovať aj živé prenosy (live streamy). Vklady a výbery sú tak vďaka aplikácii ešte jednoduchšie. V tejto kategórii udeľujeme plný počet bodov 10.

Recenzia stávkovej kancelárie Tipsport

Tipsport platby – možnosti vkladu a výberu

Tipsport poskytuje celkom širokú škálu spôsobov, akými môžete uskutočniť vklad aj výber. Vyplatenie výhry môže tiež prebehnúť viacerými spôsobmi.

Možnosti vkladu:

 • Bankový prevod
 • Platobná karta
 • Slovenská sporiteľňa
 • VÚB banka
 • Tatra banka
 • Unicredit Bank
 • Poštová banka
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Vklad na pobočke

Pre vklad na účet platia takmer pre všetky spôsoby rovnaké výšky minima, maxima a aj dĺžky spracovania platby. Minimálny vklad na účet je 1 euro. Toto neplatí jedine pre bankový prevod, ktorý je bez obmedzení, pre Skrill, kde je minimálny vklad 40 eur a pre vklad na pobočke, ktorý je možné uskutočniť už od 0,01 eura. Maximálny vklad je limitovaný na 40 000 pri všetkých možnostiach dobitia kreditu. Okrem bankového prevodu, ktorý je opäť bez obmedzení, Skrillu, tam je limit nastavený na 10 000 eur, paysafecard, limitovanej na 1 000 eur a vkladu na pobočke, kde je možné dobitie kreditu maximálne v hodnote 1 500 eur. Poplatky za vklad závisia od vašej banky. Paysafecard si od vás zoberie 5% a vklad na pobočke máte úplne bez poplatku. O rýchlosť prevodu sa nemusíte obávať, všetky možnosti vám v prípade bezproblémového uskutočnenia transakcie pridajú kredit okamžite. To neplatí jedine o bankovom prevode, pri ňom musíte počkať, kým prídu peniaze na účet Tipsportu. Tipsport vyplatenie výhry môže taktiež prebehnúť viacerými spôsobmi.

Možnosti výberu:

 • Bankový prevod
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Výber na pobočke

Výplata výhier bude trvať dlhšie ako vklad na účet. Pri bankovom prevode a Skrille by ste mali mať peniaze na účte do 2 pracovných dní. Pri paysafecard je táto doba 1 až 3 dni. Poplatky za výber sú opäť závislé od vašej banky, Tipsport vám nebude účtovať nič. Pri paysafecard máte však zaručené nulové poplatky. Limity na minimálny a maximálny výber sú rôzne v každej z možností. Minimálny výber je pri bankovom prevode 5 eur a pri Skrille a paysafecard až 40 eur. Maximálna výplata výhier je pri bankovom prevode 100 000, pri Skrille 10 000 a pri paysafe 2 500 eur. Tipsport recenzie však hovoria, že zákazníci sú s poplatkami a s minimálnym a maximálnym výberom spokojní.

Výber na pobočke

Pokiaľ chcete uskutočniť výber na pobočke, vyhnete sa tak poplatku za výber a máte aj najnižší minimálny výber, len 1 euro. Maximálny výber je však najviac obmedzený, už na 1 000 eur. Pokiaľ teda chcete vyplatiť väčší obnos peňazí zvoľte inú z možností.

Dobitie cez sms

Mnoho kasín a stávkových spoločností už poskytuje dobitie cez sms. Tipsport však túto možnosť zatiaľ neposkytuje, čo je veľká smola pre mnohých hráčov. Vklad cez sms si totiž mnohý obľúbili vďaka rýchlemu dobytiu, na ktoré stačí iba mobil.

Zmena bankového účtu

Svoj zaregistrovaný bankový účet môžete v Tipsporte celkom jednoducho zmeniť. Stačí vám na to vyplniť zmenový lístok, ktorý potom zašlete na stránku uvedenú priamo na ňom.

Napriek celkom širokej škále možností v Tipsporte stále chýbajú niektoré zo spôsobov, ktoré viete nájsť u konkurencie ako vklad cez sms alebo Paypal. V rámci tejto kategórii udeľujeme 8 bodov z 10.

Tipsport, kryptomeny a Casino

Keď sa približujeme k plne digitalizovanému svetu, stále viac a viac online stávkových stránok akceptuje kryptocurrency ako metódu vkladu. Všeobecne platí, že nájdete hazardnými hrami, ktoré sa Bitcoin, Litecoin, pomlčka a Ethereum. Môžete sa ocitnúť na prijímacom konci kryptografického bonusu, pretože niektoré stávkové webové stránky ponúkajú špeciálne propagačné akcie pre tých, ktorí používajú Bitcoin.

Zákazníci Tipsportu nevyhľadávajú len stávky, ale aj zábavu v online kasíne. Pre obrovský dopyt po online výherných automatoch a casinových hrách sa Tipsport rozhodol rozšíriť ponuku a aj o online casino.

Prináša casino hry od renomovaných svetových výrobcovho a nájdete tu hry od Apollo Games Alebo od Spoločnosti KAJOT. Všetky hracie automaty Tipsport umožň hrať úplne zadarmo. Moze si tak vyskúšať hrať na automate bez rizika a nájsť tú správnu stratégiu Alebo ten správny výherné automaty, ktory sa vám bude najviac páčiť.

Tipsport propagačné akcie

Tipsport bonusy – 20 € ZADARMO na prvé stávky

Každý nový zaregistrovaný hráč má nárok na vstupný bonus až do maximálnej výšky 4 000 € zo svojho prvého vkladu a 20 € zadarmo. Druhý spomenutý bonus získa každý novo registrovaný tipujúci po kompletnom doplnení a schválení overenia totožnosti. Tipsport vôbec ako prvá stávková kancelária na Slovensku naštartovala ponuku bonusu za registráciu bez vkladu. Bonus je vyplácaný v Netoch a za tieto vernostné body môžete plnohodnotne tipovať. Na vašom hráčskom účte dostanete 2 000 Netov, čo znamená, že ste od Tipsportu dostali sumu rovnú 20 EUR (1 € = 100 Netov). Získate tak v stávkovej kancelárii Tipsport Nety zdarma a navyše ich nemusíte staviť naraz, stávky si môžete rozdeliť aj na viac tiketov. V bonusových podmienkach pre Tipsport bonus 20€ zadarmo nie je definovaný ani požadovaný minimálny kurz.

Vstupný bonus 4 000 €

Po realizovaní vkladu na váš hráčsky účet a dosiahnite na vstupný bonus v hodnote 100 % vášho prvého vkladu (skutočných vložených peňazí) až do výšky 4 000 €. Hneď na úvode je skrátka vhodné vložiť čo najväčšiu čiastku. Využitie celého vstupného bonusu má však svoje konkrétne stanovené podmienky: počas 12 mesiacov je potrebné prestávkovať požadovaný násobok súčtu hodnoty prvého vkladu a vstupného bonusu, a to vo všetkých stávkach, ktoré majú po vyhodnotení potrebný minimálny celkový kurz. Praktický príklad: prvý vklad na hráčsky účet je 20 € = 20 € bonus. Požadovaný obrat za prvých 12 mesiacov: (20+20) x 6 = 240 €. B je onus vyplácaný postupne. Vždy po pretipovaní 10 % požadovaného celkového obratu získate bonus 10%. Podľa predošlého príkladu tak po prestávkovaní sumy 20 € získate bonus vo výške 2 €.

Podmienky pre udelenie vstupného bonusu sú rozdelené do troch pásiem podľa výšky prvého vkladu. Pre získanie vstupného bonusu je potrebné pretipovať 600 € na tiketoch s minimálnym kurzom 1.5. Pre výpočet nároku na vstupný bonus sa vám denne započítava súčet stávok v maximálnej výške 40 €. Aby ste mohli peniazmi z bonusu disponovať čo najskôr, vyplatíme Vám ich po častiach. Už po pretipovaní prvých 60,00 € požadovaných k zisku bonusu, Vám vyplatia 5,00 €.

Záver

Tipsport ako jeden z mála na českom trhu tiež ponúka bonus bez nutnosti vkladu, čo je veľmi lákavou ponukou pre nových hráčov, ktorí váhajú nad registráciou. Webová stránka, ako aj aplikácie a mobilné verzie Tipsportu funguje bez problémov. Je prehľadná a jednoduchá. Platby, či už vklady alebo výbery prebiehajú rýchlo, a bez akýchkoľvek poplatkov. Aj preto sú recenzie na túto stávkovú kanceláriu od nás také pozitívne. Zákazníckemu servisu chýba live chat, ktorý má mnoho zahraničných stávkových kancelárií k dispozícii. Live chat by značne zefektívnil a urýchlil komunikáciu.

Tipsport ponúka okrem vyššie uvedeného tiež mnoho členských výhod formou vernostného programu. Získavate Nety, ktoré sa pripisujú na vaše Tipkonto a môžete s nimi stávkovať ako s reálnymi peniazmi. Tipsport tiež zaviedol funkciu cash out, teda predčasného vyplatenia tiketu, čo nie je na slovenskom trhu samozrejmosťou. Táto stávková kancelária je seriózny spoločnosťou, ktorá disponuje českú licencií. Ide teda o legálne stávkovú kanceláriu na českom trhu. . Recenzia od nás je teda veľmi pozitívna a považujeme Tipsport za jednu zo špičiek nášho trhu. Tak isto o tejto stávkovej kancelárii hovoria aj ostatné recenzie. Ak máte chuť si zasadiť si, Tipsport len ​​a len odporúčame.

FAQ

Ponúka Tipsport živé vysielanie zápasov?

Tipsport extraliga je najvyššou úrovňou ľadového hokeja v Českej republike. Skladá sa zo 14 tímov, ktoré hrajú proti sebe počas celej sezóny (majstrovstvá a play-off). Všetky zápasy sú streamované naživo spolu s českým komentárom. Upozorňujeme, že táto udalosť nie je prístupná v Českej republike, na Slovensku, v Kanade a USA.

Je k dispozícii mobilná aplikácia Tipsport?

Áno. Tipsport má aj mobilnú aplikáciu. Na svojom telefóne alebo tablete navštívte stránku https://m.tipsport.sk/mobil, odkiaľ si aplikáciu môžeš stiahnuť. Tento odkaz si môžete do telefónu načítať aj pomocou QR kódu (vpravo) alebo si ho od nás musíte zadarmo odoslať pomocou SMS.

Aké spôsoby platby sú k dispozícii v Tipsportu?

Čo sa týka vkladu a výberu, tak jednoznačne najlepším riešením je prevod na bankový účet. Nielenže máte istotu, že peniaze sú v bezpečí, banka vytvára najväčší limit a pripravuje sa na to, že najrýchlejšie.

 • Bankový prevod
 • Skrill
 • Výber na pobočke

Čo robiť, keď nefunguje stránka?

Najjednoduchšie bude chvíľu počkať, práve môže prebiehať údržba stránky. Pokiaľ stránka nebude fungovať ani po pár hodinách obráťte sa na zákaznícku podporu.

Ako zrušiť Tipsport účet?

Zrušenie účtu môžete vykonať pomocou písomnej žiadosti, ktorú nájdete priamo na stránku Tipsportu a následným zaslaním na korešpondenčnú adresu Tipsportu.

Ako dlho trvá výber?

Rýchlosť výberu závisí od vami zvolenej metódy. Pri výbere na pobočke, je výber možný často okamžite, zatiaľ čo pri ostatných metódach si počkáte aj pár dní.

SÚVISIACE ČLÁNKY