Tipsport registrácia bonus / Bonus 4000 € + 15 € zadarmo

Spoločnosť Tipsport sa okrem štedrých vstupných bonusov v kasíne a stávkovej kancelárií rozhodla svojim novým hráčom rozdať až 20 EUR zadarmo na ich prvé stávky pri tipsport registrácii. Hráči tak majú okrem bonusu 100% vkladu aj ďalší motivačný dôvod registrovať sa. Vhodný štartovací balíček pre začínajúcich tipérov. Tipsportu bonus bez vkladu za registráciu má nastavené výnimočnú jednoduchosť podmienok, ktoré dokáže splniť skutočne každý. Tento bonus získava každý novovoregistrovaný tipujúci po doplnení svojich osobných údajov a schválenom overení totožnosti. Bonus je vyplácaný ihneď po splnení uvedených podmienok v Tipsport mene tzv, Netoch. Tie sú následne využiteľné zadarmo pri ďalšej hre.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Predstavíme Vám registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport detailne a postupne krok za krokom. Nie je to nič komplikované. Zistíte kde a čo je potrebné vyplniť a zaslať spoločnosti aby si dokázal založiť Tipsport účet a podávať prvé stávky už v priebehu pár minút aj úplný začiatočník. Konkrétny postup založenia Tipsport účtu pozostáva z jednoduchých zopár krokov aby bola registrácia hráčskeho konta hotová.

Tipsport registrácia

Tipsport je jednou z najobľúbenejších stávkových kancelárií na Slovensku. Ak sa rozhodnete staviť s Tipsportom, môžete si byť istí, že dostanete príjemný bonus po úspešnej registrácii.

Aby ste sa dozvedeli, ako presne získať tento bonus, budete musieť krok po kroku postupovať podľa nasledujúcich pokynov:

 1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je navštíviť webovú stránku Tipsportu a kliknúť na tlačidlo “Registrácia”.
 2. Po kliknutí na tlačidlo sa zobrazí formulár, ktorý musíte vyplniť s vašimi údajmi.
 3. Po vyplnení a odoslaní formulára vám bude zaslaný e-mail s odkazom, ktorý musíte kliknúť, aby ste dokončili registráciu.
 4. Hotovo! Teraz už len potrebujete navštíviť sekciu “Bonusy a akcie” vo svojom účte na stránke Tipsportu a vybrať si registračný bonus.

Keď sa rozhodnete využiť registračný bonus, získate extra peniaze na stávky, ktoré môžete použiť na zvýšenie svojich šancí na výhru. Uistite sa, že si prečítate všetky podmienky a podrobnosti, aby ste sa uistili, že viete, ako využiť tento bonus.

Ako vidíte, Tipsport registrácia bonus je veľmi jednoduchá a bezproblémová. Ak chcete získať tento bonus, akurát musíte dodržať vyššie uvedené kroky a môžete sa tešiť z extra peniazov na stávky.

Na stránke Tipsport vás čaká takáto reklama.

Tipsport registrácia

Tipsport Registrazione – Come Diventare un Membro

Se stai cercando di diventare un membro di Tipsport, sei nel posto giusto. Qui esamineremo alcuni dei passaggi necessari per una corretta registrazione e ti forniremo le informazioni che ti servono per iniziare.

Cos’è Tipsport?

Prima di entrare nei dettagli della registrazione, è importante che tu capisca cos’è Tipsport. Tipsport è una piattaforma di gioco online che offre ai suoi membri a giocare a varie forme di gioco come scommesse sportive, casinò, lotterie, giochi d’azzardo e slot. Offre anche ai suoi membri una vasta gamma di bonus di benvenuto, offerte promozionali, programmi fedeltà e altro ancora.

Requisiti di Registrazione

Prima di iniziare la registrazione su Tipsport, è importante verificare di possedere tutti i requisiti necessari. I requisiti di registrazione di Tipsport includono:

 • Un indirizzo email valido
 • Un numero di telefono valido
 • Una carta di identità valida
 • Un documento di identità valido
 • Un indirizzo di residenza valido
 • Una forma di pagamento accettata
 • Un nome utente univoco
 • Una password forte

Začíname s Tipsport účtom

1. Po kliknutí na oranžové okienko „Chcem Bonus“ sa vám otvorí si v prehliadači webová stránku Tipsport – Registracia a pred sebou máte registračný formulár. Všetky požadované informácie o Vás vyplníte a kliknite na „Registrovať“. Následne sa objaví upozornenie o tom, že vám Tipsport poslal na vami zadanú e-mailovú adresu odkaz s potvrdzovacím linkom.

Začíname s Tipsport účtom

2. Otvorte si váš e-mail, kde budete mať správu od stávkovej kancelárie Tipsport z e-mailu [email protected] Kliknite na potvrdzujúci odkaz, ktorý vás následne presmeruje na web stránky Tipsportu.

3. Medzitým na váš mobilný telefón príde SMS s prihlasovacími údajmi, ktoré sa skladajú z prihlasovacieho e-mailu a dočasného hesla, ktoré si je potrebné po prihlásení zmeniť.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

4. Stávková kancelária Tipsport vám pošle aj uvítací e-mail s poďakovaním za registráciu. Vy však chcete pokračovať ďalej pre zisk svojho bonusu a hlavne predovšetkým aby ste už mohli začať tipovať! Kliknite teda na oranžové okienko s výzvou „Prihlásiť sa a doplniť údaje“.

5. Pravý horný je určený pre prihlásenie sa do svojho účtu – zadáte tu váš prihlasovací e-mail a heslo, ktoré vám prišlo v SMS správe. Kliknite na oranžové okienko Prihlásiť.

 

6. Následne sa zjaví vyskakovacie okno v ktorom je nevyhnutné si zmeniť heslo na nové stále heslo a takisto tu vyplníte užívateľské meno, pod ktorým budete vystupovať v najväčšej slovenskej tipérskej komunite. Po vyplnení potvrdíte svoje údaje na „Doplniť registračné údaje.

7. Blahoželáme! Zvládli ste prihlásenie sa do svojho nového tipérskeho účtu. Pre dosah na úžasné bonusy od Tipsportu už ostávajú dva kroky, Začiatok procesu overenia identity v Tipsporte Začiatok procesu overenia identity v Tipsporte a to overenie vašej osoby a doplnenie potrebných údajov. Kliknite na „Doplniť nutné údaje.

Objavia sa dve okienka OSOBNÉ ÚDAJE a DOKLADY TOTOŽNOSTI.

OSOBNÉ ÚDAJE – vyplníte štátne občianstvo, vaše rodné číslo, prípadne titul a zaškrtnite možnosť či ste alebo nie ste politicky exponovaná osoba.

DOKLADY TOTOŽNOSTI vyberieme políčko „Nahrať“ a zvoľte fotografiu oboch strán vášho občianskeho preukazu, zo svojho počítača/telefónu. Potom vyberiete kolonku „Odoslať ku schváleniu“. Následne doplníte aj druhý doklad totožnosti a to buď preukaz poistenia, vodičský preukaz alebo pas. Odoslaním dokladov sa zobrazí oznámenie o tom, že Tipsport overuje vaše doklady totožnosti.

Na overenie má Tipsport čas do 24 hodín, avšak vie to byť hotové aj do piatich minút! Tipsport vás bude informovať o úspešnom overení e-mailom s textom, že svoje hráčske konto môžete využívať naplno a vy môžete konečne tipovať na víťazstvo svojho favorita!

Tipsport registrácia bonus

Po registrácii v stávkovej kancelárii Tipsport sa vám otvoria možnosti s bonusmi. Tipsport registrácia bonus má hodnotu závislú na výške vášho finančného vkladu. V prvom rade je samozrejme najvyšší bonus a to vstupný v hodnote až 4 000 € ku prvému vkladu. K nemu dostanete už zmenený bonus zadarmo, pre ktorý vám stačí iba registrácia. Tento bonus je v hodnote 20 €. Okrem týchto bonusov vás čakajú promo akcie a súťaže. Všetky nové a práve platné bonusy nájdete v rovnomennej sekcii priamo na stránke Tipsportu. Nezabudnite skontrolovať podmienky využívanie týchto bonusov aby ste predošli chybám. Určite sa vám však registrácia bonus oplatí využiť.

TipSport je slovenská stávková spoločnosť, ktorá ponúka možnosť stávok na futbal, hokej, basketbal, tenis a ďalšie športy. Registrácia je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko minút. Tu je návod, ako sa zaregistrovať do TipSportu:

 1. Navštívte stránku TipSportu. V ľavom hornom rohu uvidíte tlačidlo “REGISTRÁCIA”.
 2. Kliknite na tlačidlo a prejdite na registračný formulár.
 3. Vyplňte potrebné informácie vrátane mena, priezviska, e-mailovej adresy, adresy a dátumu narodenia.
 4. Zvoľte si heslo a zvoľte možnosť stávkového účtu.
 5. Prečítajte si a potvrďte obchodné podmienky.
 6. Kliknite na tlačidlo “Registrovať”.

Po dokončení registrácie budete môcť začať stávkovať s TipSportom. Pred začatím stávkovania je však nutné dokončiť proces overenia účtu. Tento proces je veľmi jednoduchý a trvá len niekoľko minút. Po úspešnom overení účtu budete môcť začať stávkovať.

TipSport vám tiež ponúka možnosť zaregistrovať sa cez váš Facebook účet. Proces registrácie je rovnaký, je však potrebné najprv prihlásiť sa do svojho Facebook účtu. Po prihlásení sa budete môcť zaregistrovať do TipSportu.

Vyskúšajte si stávky s TipSportom a zažite zábavu naplno!

Tipsport Registrácia je jednoduchý proces, ktorý umožňuje zaregistrovať sa na Tipsport, čím získate prístup k stávkovým možnostiam a funkciám, ktoré Tipsport ponúka. Keď sa zaregistrujete, budete mať prístup ku všetkým možnostiam a službám, ktoré Tipsport ponúka.

Postup registrácie je veľmi jednoduchý a efektívny. Prvým krokom je navštíviť Tipsport stránku a kliknúť na tlačidlo „Registrácia“. Po kliknutí na toto tlačidlo sa otvorí stránka, kde sa zaregistrujete. Na tejto stránke je potrebné vyplniť formulár a vyplniť všetky požadované informácie, ako je meno, priezvisko, vek, adresa a iné dôležité údaje. Po vyplnení formulára môžete kliknúť na tlačidlo „Registrovať“ a potvrdiť svoju registráciu.

Po úspešnej registrácii môžete začať s tipovaním a stávkovaním. Tipsport vám umožňuje stávkovať na všetky druhy športov, vrátane futbalu, hokeja, tenisu, basketbalu a ďalších.

Bonus bez vkladu 20 EUR

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

A teraz po úspešnej registrácii sa poďme pozrieť na bonus ZADARMO! Tipsport ako prvá stávková kancelária na Slovensku začala ponúkať takúto formu bonusu. Princíp bonusu je taký, že je vám na účte pripísaní bez vloženia peňazí! Jednoducho vám stačí vyššie popísaná registrácia a vstupný bonus je ihneď váš. Bonusy zadarmo sú mnohokrát doplnkovým bonusom k hlavnému vstupnému bonusu. Hlavný bonus je ale viazaný na vklad (takto získate bonus na vklad + bonus bez nutnosti vkladu). Doplnkové bonusy sa v našej stávkovej kancelárii nazývajú ako extra bonus.

Pokiaľ stávkujete, musíte si prečítať všetky pravidlá a podmienky Tipsportu, aby ste sa uistili, že dodržiavate všetky zákony a pravidlá. Taktiež je dôležité, aby ste si prečítali pravidlá a podmienky stávkovania, aby ste sa uistili, že stávkujete správne.

Tipsport registrácia je rýchly a jednoduchý proces, ktorý vám umožní začať s tipovaním a stávkovaním čo najskôr. Ak máte záujem o stávkovanie, mali by ste si prečítať všetky pravidlá a podmienky Tipsportu a zarezervovať si účet. Takže čo čakáte? Zaregistrujte sa na Tipsport a začnite stávkovať!

Čo znamenajú Nety v Tipsporte?

Bonus 20 € zdarma je vyplácaný v Netoch, čo je názov Tipsport meny. Ako tipovať za Nety? Je to naozaj veľmi jednoduché. V Tipsporte je možné tipovať buď za reálne peniaze, alebo za spomínané Nety, pričom 1 EUR = 100 Netov. Za tieto vernostné body je možné úplne plnohodnotne tipovať. Po kompletnej úspešnej registrácii nájdete na vašom účte 2000 Netov, čo v prepočte teda predstavuje 20 €. Bonus zadarmo je vyplácaný jedine klientom, ktorí sa zaregistrovali po dátume 2.11.2020. V Tipsporte nie je potrebné zadávať pri registrácii žiadny akčný kód pre získanie bonusu. Zároveň v Tipsporte vždy platilo, že akčný kód sa nezadáva ani pri vklade. Nie je nutné pretipovať naraz všetky Nety, smiete si rozkúskovať stávky aj na viacero tiketov.

Nety sú finančná technológia, ktorá sa používa v Tipsporte, aby umožnila zákazníkom vkladanie a výber peňazí z ich stávkových účtov. Nety sú rýchle, bezpečné a spoľahlivé. Okrem toho sú navyše veľmi jednoduché na používanie.

Tipsport Nety sú vlastne elektronickou hotovosťou, ktorá je priamo previazaná s vaším Tipsport účtom. Nety sú podobné ako kreditné karty alebo bankové účty, pretože sú vybavené 16-miestnym číslom účtu, bezpečnostným kódom a dátumom expirácie. Ak chcete vložiť alebo vybrať peniaze z vášho Tipsport účtu, môžete to urobiť prostredníctvom Netov.

Nety sú veľmi bezpečné, pretože používajú vysokú úroveň šifrovania a ďalšie bezpečnostné opatrenia, ktoré chránia vaše informácie pred zneužitím. Proces vklada a výberu peňazí je tiež veľmi rýchly a ľahko sa to dá urobiť len niekoľkými kliknutiami.

Nety sú veľmi výhodnou možnosťou pre všetkých, ktorí chcú využívať stávkové služby Tipsportu. Nemusíte mať žiadny bankový účet ani kreditnú kartu, aby ste mohli vkladať alebo vyberať peniaze. Všetko, čo potrebujete, je Tipsport účet a Nety.

Majú Nety špeciálne podmienky?

V bonusových podmienkach pre Tipsport bonus 20€ zadarmo nie je stanovený ani minimálny kurz, preto stávka môže mať ľubovoľný kurz. Nety ako súčasť Tipkonta zároveň plnia funkciu vernostných bodov. Pri podaní tiketu viete získať Nety a zároveň ich môžete získať v rôznych súťažiach ako odmeny. Nety nie je nutné ani pretočiť a platnosť nie je takisto obmedzená. Nety sú vám pripísané aj napríklad po uzavretí predzápasových stávok, ako aj pri live stávkach. Každý tipujúci má možnosť získať maximálne 500 netov za jeden kalendárny deň za svoje uzatvorené a následne vyhodnotené stávky.

Ako môžem získať Nety?

Nety však môžete získať aj iným spôsobom. Tipsport ponúka veľmi zaujímavú akciu s názvom Nety za zdieľanie., kde počet netov bude vypočítaný na základe toho, koľko ľudí privediete do spoločnosti Tipsport za pomoci zdieľania svojich tiketov na sociálnych sieťach ako napríklad Facebook alebo Twitter. Podrobnejší príklad: za 1-6 získaných klientov vám pribudne na účte 400 Netov za klienta, ale ak sa budeme pohybovať vo vyšších číslach a to 22 – 101 klientov tak za jedného máte odmenu 700 Netov. To už je naozaj zaujímavá čiastka.

Ako uzavriem Net stávku?

Za Nety si tipnete ak pri zostavovaní vášho tiketu zaškrtnete políčko „Net“ namiesto „€“ (viď obrázok nižšie). Váš Netový zostatok je možné sledovať pod vašim profilom pri položke „Netkonto“.Keď sa vám podarí tiket podať za Nety, tak vaša výhra bude už v mene EUR a môžete si vašu výhru ihneď vybrať!

Ako si viem bonus vybrať na svoj účet?

Ako vyplatíte Tipsport vstupný bonus na Váš bankový účet? Na vyplatenie vstupného bonusu je v prvom rade potrebné splniť podmienky bonusu, ktoré sme popísali vyššie. Okamžite po splnení podmienok vám bude bonus pripísaný na herné konto. Vyplatenie bonusu (prípadne ostatných výhier) je možné buď bankovým prevodom, pomocou Skrillu, alebo osobne na jednej z pobočiek Tipsportu. V prípade prevodu bude ale samozrejmé najskôr vo vašom profile (pod „Vklady / Výplaty“) nutné doplniť váš bankový účet.

Tipsport je jednou z najpopulárnejších online stávkových stránok na trhu. Ako bonus za vstup ponúka svojim novým hráčom bonus až do výšky 50 eur. Ak ste sa rozhodli využiť tento bonus, budete musieť postupovať podľa niekoľkých jednoduchých krokov. Prvým krokom je prihlásenie sa na Tipsport a vyplnenie všetkých požadovaných údajov. Potom musíte prejsť na stránku s bonusmi a kliknúť naAktivovať bonus“. Po aktivácii bonusu budete musieť prejsť na stránku s platbami a vybrať si možnosť vyplatenia bonusu na Váš bankový účet. Následne budete musieť zadať číslo účtu a informácie o banke.

Potom musíte zadať sumu, ktorú chcete vyplatiť. Po zadaní všetkých požadovaných údajov musíte kliknúť na tlačidloOdoslať“, aby ste svoj požiadavok odoslali. Po odoslaní požiadavku Tipsport schváli váš požiadavok a peniaze by mali byť na Váš bankový účet vyplatené do niekoľkých dní.

Po úspešnom vyplatení bonusu bude Tipsport kontrolovať váš účet a ak bude všetko v poriadku, peniaze budú na vašom bankovom účte. Vyplatenie Tipsport vstupného bonusu na Váš bankový účet je jednoduchý proces, ktorý umožňuje hráčom vychutnať si bonus, ktorý ponúka Tipsport. Takže ak ste pripravení využiť bonus, stačí postupovať podľa vyššie uvedených krokov a peniaze by mali byť na Váš bankový účet vyplatené do niekoľkých dní.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

FAQ

Ako sa zaregistrovať v Tipsporte?

Vyplňte registračný formulár Tipsport a pripravte si dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobného návodu, vďaka ktorému bude založenie účtu v Tipsporte hotové do 10 minút.

Aké doklady totožnosti potrebujem na registráciu v Tipsporte?

Hlavným dokladom potrebným na registráciu je občiansky preukaz. Ako druhý doklad si môžete zvoliť preukaz poistenca, vodičský preukaz alebo pas.

Koľko trvá overenie dokladov totožnosti?

V Tipsporte prebieha overenie totožnosti neuveriteľne rýchlo. Už do 5 minút je vaša Tipsport registrácia dokončená, doklady overené a vy môžete tipovať na víťazstvo svojho favorita!

Môžem získať bonusy viackrát?

Tipsport bonusy a Tipsport akčný kód je určený výhradne pre nové registrácie. Každý tipér má nárok iba na jeden vstupný bonus a bonus 20 € na prvé stávky.

Ako postupovať v prípade, keď som Tipsport bonusy nedostal?

Ak ste splnili všetky podmienky bonusov uvedené Tipsportom a aj napriek tomu vám nebol bonus pripísaný odporúčame kontaktovať Tipsport zákaznícku podporu.