Promo kódy vo Fortune

Promo kódy vo FortuneAk ste doteraz premýšľali, že v stávkovej kancelárii Fortuna potrebujete akčné kódy, aby ste získali atraktívne bonusy, nie je to celkom pravda. Po vyplnení vašich údajov v registračnom formulári si stačí len vybrať ten pravý Fortuna bonus pre vás a promo kód Fortuna (či inak akčný kód Fortuna) sa automaticky vyplní do políčka pod vybraným bonusu. Nemusíte teda zdĺhavo hľadať rôzne bonusové kódy Fortuna na internete. Stačí, aby ste sa stali novým hráčom v stávkovej kancelárii Fortuna a nárok na Fortuna bonus získate automaticky a ihneď. Ďalší akčný kód alebo promo kód vám už nepomôže k tomu, aby ste od stávkovej kancelárie Fortuna bonus ešte navýšili.

Ponuka Fortuna bonusov je naozaj poriadne bohatá – stačí si len zvoliť ten správny bonus pre vás. Ale dávajte pozor! Vyberajte si skutočne pozorne – môžete si vybrať iba 1 bonus s jedným promo kódom. Vo Fortune sa nedajú kombinovať bonusy, preto ak chcete bonus pre športové stávky a zároveň aj kasíno bonus, zvoľte si promo kód kombinujúci dva bonusy (napr. stávka bez rizika + free spiny). Voľba toho pravého bonusu závisí len od vás. Chcete sa venovať iba športovým stávkam a vyskúšať, aké je v stávkovej kancelárii Fortuna kurzové stávkovanie? V tom prípade vám odporúčame Fortuna stávku bez rizika.

Chcete sa zabaviť aj vo Fortuna Kasíne? Potom využite veľmi obľúbený bonus 30 € bez rizika + 30 free spins, ktorý v sebe zahŕňa viacero bonusov naraz. Neviete sa ešte rozhodnúť? V našom článku vám podrobne predstavíme všetky ponúkané bonusy Fortuna a aj to, kto môže získať skvelé bonusy v stávkovej kancelárii Fortuna.

Fortuna kupón

Okrem bonusových kódov, ktoré noví hráči využijú pri registrácii sa môžete stretnúť aj s pojmom dobíjací kupón Fortuna. Čo je Fortuna kupón? Tento Fortuna kód môžu využiť na dotáciu hráčskeho konta noví ale aj už existujúci hráči. Využiť na stávky kupóny Fortuna však nie je až tak jednoduché. Fortuna kupón cez SMS kód neexistuje a nie je možné nájsť ani kupón Fortuna online.

Kde kúpiť Fortuna kupóny? Odpoveďou vás sklameme. Kúpiť ho nie je možné v obchode ani na internete. Jedinou možnosťou je získať Fortuna kupón zdarma na niektorej z marketingových kampaní, ktoré Fortuna organizuje v rámci rôznorodých športových udalostí. Fortuna kupón môžu využiť noví ale aj existujúci hráči stávkovej kancelárie Fortuna. Po registrácii vložte ľubovoľnú sumu na váš hráčsky účet (pre získanie max. bonusu vám stačí vložiť 35 EUR). Do 7 dní od aktivácie bonusu je potrebné uzatvoriť prvú stávku (nezabudnite, že bonus má určité podmienky, ktoré treba splniť). Ak je vaša prvá stávka nevýherná, stávková kancelária Fortuna vám vráti 35 EUR na váš hráčsky účet do 24 hodín. Vďaka tomu si stavíte úplne BEZ RIZIKA!

Stav si LIVE úplne bez rizika za 15 EUR

Kvalifikačné boje v pohárovej Európe pomaly vrcholia, a tak ani tento týždeň nebude chýbať pravidelná akcia stávkovej spoločnosti Fortuna. Opäť máte možnosť získať atraktívny bonus, ktorý vám môže priniesť skvelú výhru! Ak si počas niektorého z hracích dní európskych pohárových súťaží 17.-19.8, v čase od 13.00 do 15.00 hod., vložíte na svoje hráčske konto minimálne 10 eur, dostanete od Fortuny Stávku bez rizika LIVE v hodnote 5 eur! Celkovo tak môžeš tento bonus získať až 3-krát. Bonus Stávka bez rizika LIVE 5 eur bude pri nevýherných tiketoch vyplácaný vo forme klubových bodoch, klient dostane 2 500 bodov, ktoré môže následne využiť na stávkovanie. Hráčovi je bonus na hráčske konto pripísaný automaticky po splnení podmienok a zároveň má na prijatie bonusu 24 hodín. Zo slovenských zástupcov zostali v hre o postup do skupinovej fázy už len Slovan a Žilina. Na programe bude dostatok zaujímavých zápasov, preto neváhajte a využite Fortuna akciu a stavte si LIVE úplne bez rizika!

Fortuna kvíz každý štvrtok o 20:00

Kvíz je dostupný na webovej stránke stávkovej spoločnosti v sekcii Kvíz a zapojiť sa môže naozaj ktokoľvek (nemusí mať ani účet vo Fortune). Hráč si najprv vytvorí prezývku, klikne na „Pokračujte“ a následne sa do kvízu zapojí kliknutím na tlačidlo „Pripojiť sa“. Každý kvíz obsahuje 7 otázok zo sveta športu a hráč zbiera body nielen za správne odpovede, ale aj za rýchlosť odpovedí. Desiati súťažiaci s najlepšími vedomosťami si rozdelia v každom kole až 200 eur. Nemusia však zúfať ani tí, ktorí skončia mimo TOP 10. Zo všetkých „porazených“ vyžrebuje Fortuna každý týždeň 5 šťastlivcov (lucky losers), ktorí získajú stávkový kredit 5 eur vo forme klubových bodov.

A aby toho nebolo málo, hrá sa aj o atraktívne vecné ceny. Zo všetkých, ktorí sa zapoja do kvízu a odovzdajú svoju e-mailovú adresu, vyžrebuje stávková spoločnosť v priebehu roka troch výhercov, ktorí získajú reprezentačný futbalový dres, tréningový merch Lajoša Kleina a hernú konzolu PlayStation 5! Čím viackrát sa zapojíte do kvízu, tým máte vyššiu šancu vyhrať niektorú zo spomínaných vecných cien.

Fortuna KLUB

Ide o vernostný program, ktorý poskytuje stávková spoločnosť Fortuna. Nemíňajte si eurá na svojom účte – stávkujte aj za klubové body úplne bez obmedzení! Ak máš na konte dostatok klubových bodov a neviete čo s nimi, využi ich pri uzatváraní tiketov. Za každých 500 klubových bodov môžeš uzavrieť tiket v hodnote 1 eura. Možnosť platby za body sa nachádza v spodnej časti tiketu. Zároveň si za klubové body môžete kupovať aj Bonus 5 a Bonus 8 a navýšiť si tak výhry na tikete až o 50 %! Klubové body sa zbierajú každý kalendárny rok vždy od 1. 1. do 31. 12. a nevyčerpané body sú vymazané.

Aké sú podmienky zbierania klubových bodov? Minimálny kurz tiketu pri predzápasových stávkach, za ktorý ihneď získavate klubové body, musí byť 5,00 (Virtuálne hry bez kurzového obmedzenia), pri LIVE stávkach musí byť 2,00 a za každé 1 stavené euro získavate 2 klubové body. Je tu aj stanovený maximálny počet bodov, ktoré môžete v rámci jedného dňa získať a to 1 500. Za tiket uzavretý za body nie je možné získať ďalšie body

FAQ

Ako sa bonusy aktivujú v stávkovej kancelárii Fortuna?

Po vyplnení registračného formulára si vyberiete ten správny vstupný bonus pre vaše stávkovanie, a promo kód pre príslušný bonus sa vyplní automaticky.

Môžem získať viac Fortuna registračných bonusov naraz?

Nie. Spoločnosť Fortuna ponúka novým klientom vždy iba jeden registračný bonus, ktorý si zvolia sami klienti.