Doxxbet promo kód 2021 – 5 000 €

Všetky stávkové kancelárie a kasína potrebujú niečím zaujať svojich potencionálnych klientov. Najčastejšie sa stretnete s bonusmi pri prihlásení a pri prvom vklade. Doxxbet v tomto nie je výnimkou, práve naopak. Doxxbet ponúka najvyšší vstupný bonus ku prvému vkladu na celom slovenskom trhu. Vďaka promo kódu môžete získať až 5 000 €. Doxxbet promo kód momentálne nie je dostupný, ale cez link nižšie sa môžete dostať k iným skvelým bonusom.

Doxxbet typ bonusu

Hodnota bonusu

Kódy bonusov

Promo kód

Hodnota nie je stála

Získať bonus

Vstupný bonus

2 000 €

Získať bonus

Stávka bez rizika

20 €

Získať bonus

Skaut bonus

200 vernostných bodov + 5% zisku

Získať bonus

Kompenzácia, keď vám nevyjde zápas

Do 300 €

Získať bonus

Bonus k aplikácií

100 vernostných bodov

Získať bonus

Vstupný bonus kasíno

5 000 €

Získať bonus

Reload bonus kasíno

20 €

Získať bonus

Vernostný bonus

1 bod za každé €

Získať bonus

Doxxbet promo kód 2021 – 5 000 €Doxxbet prináša aj v roku 2021 širokú škálu bonusov. Väčšinu z nich nájdete v tabuľke vyššie. Čo predstavujú jednotlivé bonusy? Doxxbet promo kód je jedinečný kód, ktorý môžete využiť v rámci svojej stávky. O jeho použití sa môžete dočítať neskôr v tomto článku. Vstupný bonus až do výšky 2 000 € môžete získať ku prvému vkladu. Výška bonusu sa odvíja od výšky prvého vkladu, zväčša sa jedná o 100% bonus, je tak aj pri tomto. Výšku bonusu je potom potrebné niekoľkonásobne pretočiť. Násobok pretočenia sa zvyšuje z výškou bonusu a pri 2 000 € je to 16-násobok. Stávka bez rizika je jednoducho stávka, ktorú aj keď prehráte, o peniaze neprídete. 20 € určuje maximálnu hodnotu tejto stávky. V Doxxbete máte prvých 14 dní od prihlásenia na využite tohto bonusu. O Skaut bonuse sa dočítate ďalej. Už sa vám niekedy stalo, že vám na veľkom tikete s veľkým konečným kurzom ušiel jediný zápas? Kompenzácia od Doxxbetu sa stará práve o takéto situácie. Doxxbet oceňuje stávkarov, ktorí sú ochotní riskovať a tým, ktorým pri veľkom tikete ujde jeden zápas vrátia vklad, jeho 10-násobok alebo jeho 15-násobok, pokiaľ bol konečný kurz viac ako 100.

K pohodliu, ktorá vám vie priniesť aplikácia Doxxbet, môžete získať aj bonus v podobe vernostných bodov. Vernostné body viete neskôr premeniť na skutočný kredit na účte. Vstupný bonus pre kasíno funguje na rovnakom princípe ako ten pre stávkovú kanceláriu. Najbadateľnejší rozdiel je samozrejme vo výške sumy, ktorú viete získať. Tá je maximálne až 5 000 €. Pri maxime je však potrebné bonus pretočiť až 40-násobne. Výhodou Reload bonusu je, že ho viete získať nie raz, ale každý mesiac. Bonus 20 € môžete získať každý mesiac, ktorý pretočíte hodnotu aspoň 1 000 €. Bonus je vám pripísaný automaticky. Vernostný bonus získavate pri každej stávke. Za každé prestávkované euro sa vám pripočíta jeden vernostný bod. Nazbierané body môžete premeniť na reálne peniaze.

Ako použiť promo kód Doxxbet?

Pre využitie Doxxbet promo kódu je potrebné, aby ste sa prihlásili do svojho konta. Po kliknutí na položku s vašim účtom kliknete na Bonusy a Promokódy. Kliknete na Promokód a vložíte váš promo kód do prázdneho políčka. Ako náhle potvrdíte váš promo kód môžete smelo natipovať vašu stávku v jeho hodnote zadarmo. Podmienky tejto voľnej stávky nájdete po rozkliknutí. Počet rôznych promo kódov nie je obmedzený. Vďaka promo kódom si môžete užívať voľné stávky na Doxxbete až kým sa vám neminú.

Skaut kód Doxxbet

Doxxbet Skaut kód je možnosť akým si viete získať bonusy navyše. Doxxbet Skautom sa môže stať hráč jednoducho. Samozrejme je potrebné aby ste boli registrovaný u Doxxbetu. Následne si môžete nechať v sekcií Bonusy a Promokódy vygenerovať jedinečný 7-miestny Skaut kód. Tento unikátny Skaut kód potom môžete rozposlať vašim priateľom alebo iným potencionálnym stávkarom. Váš Skaut kód potom musia zadať pri svojej registrácii do Doxxbetu. Takto získate výhody nielen vy, ale aj novoregistrovaní hráči. S vašim kódom získajú 20 voľných pretočení v kasíne a voľnú stávku v hodnote 3 €. K tomu samozrejme Vstupný bonus v hodnote až 2 000 €, voľnú stávku do 20 € a uvítací bonus do kasína až do 5 000 €. A vy z toho viete získať pekné výhody. 100 vernostných bodov do stávkovej kancelárie, 100 vernostných bodov do kasína a až 5% províziu zo zisku, ktorí získajú noví hráči zaregistrovaní s vaším Skaut kódom.

Kasíno promoakcie

Doxxbet kasíno ponúka často svojim hráčom promoakcie aj mimo tých uvítacích. Slúžia na upútanie a odmenenie stálych hráčov. Medzi nimi nájdeme už spomínaný Reload bonus, ktorý odmeňuje aktívnych hráčov. Okrem toho však nájdete na stránke kasína Doxxbet aj pravidelné kasíno turnaje. V týchto kasíno turnajoch môžete hrať o výhry v hodnote až 2 000 €. Turnaje sa hrajú na vybraných výherných slotoch a zväčša je primárnym cieľom získať, čo najväčšie výhry v určenom čase. Doxxbet ponúka j nočné kasíno, kedy každý utorok, stredu a štvrtok večer môžete zahrať a získať pretočenia zadarmo. Kasíno Doxxbet taktiež prináša sezónne promoakcie. Pri týchto promoakciách je možnosť vyhrať ešte viac pretočení zadarmo a vyššie peňažné ceny pri hre vybraných výherných slotov. Sezónne promoakcie bývajú obmedzené a nie všetky sú rovnako výhodné, preto sa ich oplatí nepremeškať.

Športové promoakcie

Promoakcie, ktoré vám prináša stávková kancelária Doxxbet sú porovnateľné s tými v kasíne. Okrem stálych bonusov ako stávka zadarmo, Skaut bonus a vstupný bonus, narazíte v sekcií bonusov a promoakcií stávkovej kancelárie aj na sezónne akcie. V týchto sezónnych promoakciách hráte o stávky zadarmo alebo rôzne peňažné bonusy ku stávkam. Často sa stretnete aj s promoakciami viazanými k rôznym športovým udalostiam ako olympijské hry, svetový šampionát alebo finále rôznych súťaží. Pri týchto promoakciách sa budú bonusy vzťahovať práve na vybrané športové udalosti, prípadne celé športy. Na tieto udalosti môžete získať bezrizikové stávky, bonusy ku výhram alebo bonusy k pretipovaniu určitej sumy. Vďaka týmto bonusom a promakciám môžete nakloniť misky váh trošku na vašu stranu. Z dlhodobého hľadiska získava viac stávková kancelária a kasíno. No pokiaľ budete mať šťastie a zároveň úspešne využívať ponúkané bonusy a promoakcie vaše šance na výhru sa postupne zväčšujú. Kvôli tomuto a časovému obmedzeniu na promoakciách by ste si ich určite nemali nechať ujsť.

FAQ

Ako môžem získať najvyšší vstupný bonus v Doxxbet stávkovej kancelárií?

Pre získanie vstupného bonusu až 2 000 € je potrebné aby ste v prvom rade úspešne vykonali registráciu. Po úspešnej registrácií musíte nanajvýš do 14 dní vložiť na účet minimálne 2 000 €. Na získanie tohto bonusu je potom potrebné pretočiť jeho 16-násobok, čiže 32 000 €. Toto prestávkovanie musí byť uskutočnené do 90 dní na tiketoch s minimálne 3 udalosťami a kurzom minimálne 1,45. Jedna stávka nemôže byť vyššie ako 2 000 €. Ak sa vám podarí splniť tieto podmienky bonus vám bude automaticky po pätinách pripočítaní ku kreditu na Doxxbete a môžete ho vytiahnúť.

Môže získať Skaut kód hocikto?

Môže ho získať každý zaregistrovaný hráč. Tento unikátny 7-miestny kód je potom potrebný zadať pri registrácií nového hráča. Bez toho nemá žiadnu hodnotu.

Kde sa môžem dozvedieť o aktuálnych promoakciách?

Aktuálne bonusy a promoakcie nájdete na stránkach Doxxbetu. Promoakcie stávkovej kancelárie nájdete v sekcií Bonusy a akcie. Ako prvé sa vám zobrazia najčerstvejšie promoakcie a bonusy. Pokiaľ chcete získať informácie o bonusoch kasíno sekcie iba kliknite na ikonku Kasíno & Rio v sekcií Bonusy a akcie.

Môžem kombinovať viaceré bonusy?

Áno, niektoré bonusy je možné kombinovať a získavať naraz. Napríklad pre splnenie podmienky pretočenia Uvítacieho bonusu môžete použiť stávku zadarmo. Rovnako v sekcií kasína môžete pretáčať pre získanie Reload bonusu a uvítacieho bonusu na sezónne vybraných automatoch. Neplatí to však pri všetkých bonusoch a podmienky sa menia, preto je potrebné aby ste si ich dodatočne sami prečítali.

Ako môžem získavať vernostné body?

Vernostné body získavate automaticky pri každej stávke. Každé prestávkované euro sa rovná jednému vernostnému bodu. Vernostné body však môžete získať aj stiahnutím aplikácie, kde ich získate 100 alebo pokiaľ niekto využije váš Skaut kód, kde ich môžete získať 100 do každej sekcie. Vernostné body viete pri dostatočnom počte zmeniť za reálne peniaze na účte Doxxbet, s ktorými viete ďalej pracovať.