Stávky zadarmo a ich výhody

Porovnanie stávok zadarmo

Stávky zadarmo pri športových stávkach sú často spojené s vkladmi a označujú sa tiež ako bonusy.

Väčšina stávok zadarmo je k dispozícii iba pri prvom vklade v konkrétnej stávkovej kancelárii. Napríklad DraftKings má hru zadarmo o 20 dolárov, ktorá má množstvo ustanovení. Najskôr musíte na svoj účet vložiť najmenej 5 dolárov a potom získate 20 dolárov vo forme peňazí na hranie zdarma, ktoré nie je možné zameniť za hotovosť. Takmer každá stávková kancelária má nejaký druh dohody, ktorá má prilákať nových tipujúcich, a existuje veľa rôznych metód, ako prilákať ľudí.

Stávka zdarma – čo to vlastne je?

Myšlienka je taká, že športové knihy prinútia nových ľudí, aby sa prihlásili na účty a vkladali peniaze, a ak vyhrajú niekoľko stávok, možno budú pokračovať v stávkovaní na túto športovú knihu namiesto toho, aby šli inam.

Pri stávkach zadarmo sú klady aj zápory. Pre začiatočníkov, ak máte pocit, že hráte s bezplatnými peniazmi, nemusíte mať tendenciu veľa premýšľať o svojich stávkach. Ak je to váš prípad, môžete vložiť 100 dolárov na svoj účet a skôr ako sa dozviete, pôvodných 100 dolárov je rovnako ako 100 dolárov zadarmo.

Stávky zadarmo vyzerajú na povrchu zábavne, ale ak hráte v rukách stávkovej kancelárie, mohli by sa vo vašom vrecku zmeniť na rýchly negatív.

Ako funguje stávka zdarma

Pri vklade obvykle dostanete určitú sumu peňazí, ktorú môžete staviť, a tieto peniaze nie je možné zameniť za hotovosť. Napríklad, ak stavíte bezplatných 5 dolárov a prehráte, tieto peniaze sú preč. Ak stavíte 5 dolárov a získate ďalších 5 dolárov, v skutočných peniazoch získate až 5 dolárov.

Prečo byť opatrný?

Bezrizikové stávky sú o niečo zložitejšie, pretože majú zvyčajne oveľa viac pravidiel. V roku 2020 mohli noví zákazníci na FanDuel získať stávku bez rizika 500 dolárov. To znamená, že používatelia môžu pri svojej prvej stávke získať 100% náhradu až do výšky 500 dolárov. Samozrejme, ak chcete staviť celých 500 dolárov, budete musieť tieto peniaze vložiť na svoj účet, aby ste mohli stávku uskutočniť.

Opäť existuje niekoľko základných požiadaviek, ktoré sťažujú získanie týchto peňazí späť. Ak vaša stávka na 500 dolárov prehrá, zatiaľ čo by ste v priebehu nasledujúcich dní mali získať ďalších 500 dolárov, tieto peniaze ešte nie sú vaše. Tieto peniaze sa považujú za peniaze stávky zadarmo. Ak ich chcete získať späť, musíte vsadiť ďalších 500 dolárov, aby ste si mohli niektorú z nich vybrať.

Ponuky stávok na zápas sú v rovnakej podobe ako stávky bez rizika s rôznym znením. V prípade vyššie uvedenej propagácie FanDuel by ponuka stávky na zápas bola 100% až do výšky 500 dolárov. To znamená, že pri prvej stávke môžete získať späť 100% svojich peňazí až do výšky 500 dolárov.

FAQ

Čo je stávka zadarmo?

Stávkové kancelárie rozdávajú stávky zadarmo, aby povzbudili lojalitu a nalákali stávkarský zvyk. Najbežnejšími akciami sú nové ponuky zákazníkov a špeciály na vrátenie peňazí pre konkrétne preteky. Tieto stávkové ponuky sú na rozdiel od stávkových obchodov predovšetkým výhodou online stávkovania prostredníctvom mobilných zariadení, počítačov a tabletov.

Aké podmienky musia byť splnené, aby bolo možné využiť stávku zadarmo?

Aby ste mohli bezplatnú stávku úspešne používať, musíte do poľa pre stávky / stávky zadať sumu bezplatnej stávky (alebo hodnotu vyššiu ako bezplatná stávka). Stávky zadarmo musia byť použité ako celok, pretože ich nie je možné rozdeliť na viac stávok. Nie je možné použiť stávku zadarmo a staviť menej, ako je hodnota stávky zadarmo.

Kedy sa oplatí staviť zadarmo

Rozdiel medzi stávkou zadarmo a bežnou stávkou je v tom, že sami neprispievate vkladom, takže vám v prípade výhry stávka nebude vrátená spolu s vašou výhrou. Tisíce libier stávok zadarmo sú k dispozícii od renomovaných stávkových kancelárií online kedykoľvek. Zvyčajne máte nárok na stávku zadarmo, keď si prvýkrát otvoríte nový účet u stávkovej kancelárie.

Ponúka každá stávková kancelária stávku zadarmo?

Spoločnosť Sun Racing sa spojila s niektorými z najlepších stávkových kancelárií vo Veľkej Británii, aby vám pomohli získať maximum za svoje peniaze. Stávkové kancelárie, ktoré sú k dispozícii na prihlásenie a poskytujú bezplatné stávky, zahŕňajú: Ladbrokes, Coral, Betway, William Hill, Unibet, Paddy Power, Betfair, Betfair Exchange, BetVictor, Betfred, Spreadex.

SÚVISIACE ČLÁNKY