Stávky s pomocou kalkulačky Surebet

Kalkulačka surebet (stávok na istotu)

Surebet (Arbitrage, arb) je situácia, z ktorej stávkar bez ohľadu na výsledok udalosti zaručuje zisk z jeho podanej stávky. Surebet je príležitosť, ktorá sa objavuje z dôvodu neefektivity trhu a rôznych kurzov uvádzaných rôznymi stávkovými kanceláriami. Surebet príležitosti môžu existovať na mnohých športových a stávkových trhoch. Všetko, čo potrebujete, je byť odhodlaný, rýchly a pripravený pomocou kalkulačky Sure Bet Calculator, ktorá vypočíta sumy, ktoré musíte uplatniť. Majte na pamäti, že v niektorých prípadoch by tipéri, ktorých sledujete, mohli poskytnúť tipy Surebet, ale musíte ich umiestniť veľmi rýchlo, pretože bookmakery sú inteligentné a akonáhle si všimnú neobvyklú aktivitu, trh alebo šance budú odstránené.

Ako funguje surebets

Sure bet alebo arbitrážna stávka – čo to je a ako funguje

Ak sa rozhodnete použiť stratégiu Surebet, musíte vedieť, že vám môže priniesť stabilné zisky bez minimálneho alebo malého rizika. Naše skúsenosti so stávkovaním preukázali, že stratégia je z dlhodobého hľadiska výnosná. Ak chcete na pár dní dosiahnuť neuveriteľné výhry, tento prístup nie je váš.

Aby sme však ukázali, ako Surebet funguje, radi by sme vám poskytli nasledujúci príklad, ktorý bol vypočítaný našou kalkulačkou Sure Bet.

Udalosť – Roger Federer vs Novak Djokovič

Kurz Federer na výhru na Unibete 2.10, kurz Djokovič na výhru na William Hill 2.20.

Umiestnite jeden £ 10 na Federera, ktorý vyhrá na Unibete, a £ 10 Djokovič na výhru na William Hill:

Celkový vklad – 20 GBP

Potenciálny výhra Unibetu – 21 GBP

Potenciálny víťaz William Hill – 22 £

Umiestnením hry Surebet bez ohľadu na výsledok máme zaručený zisk – ak vyhrá Djokovič, zarobíme 2 libry a v prípade, že vyhrá Federer, zarobíme 1 libru.

Rovnako ako pri všetkom, čo sa týka športových stávok, by sme si samozrejme mali dávať pozor na neočakávané úskalia. Stávkové kancelárie môžu v niektorých prípadoch zmeniť svoje kurzy pomerne rýchlo, takže v čase, keď ste vsadili na bookmakera A, sa kurzy v bookmakeri B mohli zmeniť a potenciálne vám spôsobiť vážne finančné škody. Našou radou teda je začať s malými vkladmi a postupne zvyšovať množstvo finančných prostriedkov, ktoré umiestňujete na Surebets.

Kalkulačka arbitrážnych stávok (sure bets)

Používanie našej kalkulačky Sure Bet nie je nič zložité, takže aj keď nepoznáte žiadne stávkové kalkulačky, na kalkulačku si veľmi rýchlo zvyknete. Musíte len vyplniť iba pár vecí – typ stávky, kurzy a celková stávka, ktorú ste ochotní do svojej stávky investovať. Naša kalkulačka Sure Bet urobí všetky ďalšie výpočty do jednej sekundy a nahradí všetky nepríjemné ručné výpočty.

Pri používaní našej kalkulačky Sure Bet postupujte podľa týchto pokynov:

 • Vyberte si, či chcete umiestniť obojsmerný alebo trojsmerný Surebet.
 • Pridajte kurz pre všetky výbery.
 • Pridajte celú stávku, ktorú chcete použiť na svoju stávku.
 • Za sekundu uvidíte sumy, ktoré musíte prideliť, aby ste stávku uzamkli na istý zisk.
 • Rozhodnite sa, či podáte skutočnú stávku alebo nie.

Tip na Betting.com – aby ste si udržali účet otvorený dlhšie, nezabudnite pri uzatváraní hry Surebet zaokrúhliť číslo. Napríklad, ak vám naša kalkulačka Sure Bet ukazuje, že musíte uzavrieť stávku v hodnote 49,12 GBP, podajte stávku v hodnote 50 GBP. Použitím tohto prístupu k svojej stávkovej stratégii Iste zvýšite šance na zarobenie peňazí z dlhodobého hľadiska, pretože svoj účet stávkových kancelárií ponecháte otvorený dlhšie! Ďalej, aby ste sa vyhli obmedzeniam, odporúčame vám pravidelne meniť stávkové kancelárie, ktoré používate pri stávkach Sure, čo vám pomôže vyhnúť sa radaru stávkových kancelárií.

Ako a prečo používať kalkulačku Sure Bet?

Betting.com Sure Bet kalkulačka je užitočný nástroj, ktorý vám pomôže skontrolovať, či určité stávkové kurzy vytvárajú príležitosť Surebet (známa tiež ako arbitráž). Použite ho na rýchly výpočet konkrétnych stávok, ktoré musíte použiť, aby ste mohli uzavrieť stávku na každý výsledok udalosti! Vďaka znalosti správnej výšky, s ktorou musíte uzavrieť stávku, sa dostanete do pozície, v ktorej budete mať zisk bez ohľadu na výsledok udalosti – preto máte Surebet.

Môžete použiť našu kalkulačku Sure Bet na výpočet podielov pre 3-way Surebet, napríklad trh 1X2, ako aj pre 2-way Surebet, napríklad nad / pod trhy. V obidvoch prípadoch stačí pridať kurzy pre výber a celú stávku – po dokončení Betting.com Sure Bet Calculator automaticky urobí matematiku za vás. Majte na pamäti, že našu kalkulačku Sure Bet môžete používať zadarmo, na ktoromkoľvek zo svojich zariadení (PC, mobilných zariadeniach alebo tabletoch) a koľko len chcete. Kvalitná sada tipovacích nástrojov a funkcií určite zvýši vaše znalosti o stávkovaní a budete mať väčšiu šancu poraziť stávkových kancelárií.

Samozrejme, možno budete chcieť pre svoje stávkovanie použiť iný prístup, takže preskúmajte trochu našu webovú stránku a využite nespočetné množstvo článkov, funkcií a stávkových príležitostí. Všetky sme vytvorili s primárnym cieľom, ktorý má pomôcť tipujúcim na ich stávkovej ceste.

Nevýhody používania kalkulačky surebet

S kalkulačkou Surebet môžeme s istotou povedať, že neexistujú žiadne nevýhody, ale to určite neznamená, že pri uzatváraní týchto stávok neexistujú žiadne úskalia a výzvy. Jedným z hlavných problémov je v skutočnosti hľadanie stávok na prvé miesto. Surebet stávková kalkulačka vám nepochybne pomôže pri výpočte výnosov, je však potrebné vynaložiť úsilie na to, aby ste stávky našli na prvom mieste. Vďaka praktickému použitiu tohto nástroja je ľahšie zistiť pravdepodobnosť skutočnej hodnoty a jedná sa o prípad pokusu a omylu. Ďalším faktorom je, verte či neverte, že stávkové kancelárie nie sú tak radi, že prichádzajú o peniaze. Príliš veľa vyhrávajte a mohli by ste vidieť, že váš účet je uzavretý alebo obmedzený bez varovania alebo vysvetlenia. V tejto súvislosti vyskúšajte a striedajte, s ktorou stávkovou kanceláriou uzatvárate víťazné stávky.

FAQ

Čo je Surebet?

Matematicky vypočítané arbitrážne situácie, ktoré sa vytvárajú v dôsledku rozdielov v kurze stávkových kancelárií a umožňujú uzatvárať stávky na všetky opačné výsledky udalosti v rôznych stávkových kanceláriách, aby ste pri každom výsledku zápasu dosiahli zisk!

Arbs sú situácie na trhu so športovými stávkami, keď pri určitých hodnotách koeficientov v rôznych stávkových kanceláriách platí stávka na všetky možné prvky výsledkovej skupiny (napríklad víťazstvo prvého tímu, remíza alebo víťazstvo druhého tím) prinesie zisk pod akýmkoľvek výsledkom.

Kedy sa oplatí staviť na Surebet?

Surebets sú stávky, pri ktorých softvér sleduje rozdiely medzi jednotlivými stávkarskými stránkami. Tento rozdiel bude mať za následok vždy 100% výhru. Týmto spôsobom môžete profitovať z variácie kurzov a vkladať svoje stávky bezpečne a bez rizika. Musíte na to rýchlo zareagovať, pretože kurzy sa môžu meniť každú sekundu.

Na základe skúseností môžeme povedať, že maximum nepárnych, ktoré sme našli, bolo 1,09, čo sú zriedkavé prípady. Za 100 dolárov teda vyhrávate 9 dolárov. Stojí to za námahu s hľadaním najlepších a stávkovaním na nich.

Ponúka každá stávková kancelária surebet?

Ak chcete byť úspešným investorom v oblasti športovej arbitráže, Pinnacle je prvou stávkovou kanceláriou, s ktorou začínajte. Nikdy nebude obmedzovať váš účet a získal vysoké limity stávok. Ďalšími navrhovanými stávkovými kanceláriami, ktoré sú arbitrážne priateľské, sú SBObet, 188bet a 12bet. Medzi vhodné stávkové kancelárie patria niektoré z populárnych a spoľahlivých spoločností Bet365, Bwin, Unibet, Coral, William Hill, Ladbrokes, Marathonbet, Paddypower a Betsson.

Aké sú rôzne typy stávok?

Medzi základné typy stávok patria stávky:

 • Jednoduché. Pravdepodobne najbežnejší typ stávkovania;
 • Dvojitý. Jedna stávka na dva výsledky v rôznych udalostiach;
 • Výšky. Jedna stávka na tri výsledky v rôznych udalostiach;
 • Akumulátor. Akumulátor sa skladá zo štyroch alebo viacerých výberov v jednej stávke;
 • Trixie;
 • Patent;
 • Yankee;
 • Šťastie 15;

SÚVISIACE ČLÁNKY