ETIPOS akčný kód

ETIPOS akčný kódJedným z najpopulárnejších bonusov v online stávkových spoločnostiach sú uvítacie bonusy. Tie môžete získať hneď po online registrácii a uskutočnení prvého etipos vkladu na herný účet. Etipos má odlišnú ponuku pre stávkovanie na športové udalosti a pre herné kasíno. eTipos kasíno vstupný bonus, ktorý môže siahať až do výšky 1050 eur plus 200 voľných pretočení, viete získať pri vložení akčného kódu, ktorý ponúkajú na svojich stránkach.

ETIPOS akčný kód – ako na to

Pri vašom prvom vklade je potrebné vložiť minimálne 20 €, zadajte kód ECASTIP a eTipos vám váš vklad navýši až o 100 % a k tomu máte 130 free spinov v hre Wild Job. Navýšenie je možné do sumy 350 €.

Následne pri vašom druhom vklade bude váš akčný kód poslaný na email. Pri vložení kódu vám eTipos casino pripíše až 75 % zo sumy vkladu až do 350 € plus ďalších 50 free spinov v hre Neon Fever. Pri treťom vklade s promo kódom vám Tipos pripíše bonus 50 % z vkladu až do 350 EUR plus 100 free spinov v hre Mysterious Atlantis. Akčný kód pre tretí vklad bude opäť zaslaný na emailovú adresu uvedenú pri registrácii. Celkový uvítací bonus v online casine eTipos je rozdelený teda na tri vklady, kde môžete po zrátaní získať až 1 050 EUR a 200 voľných spinov. Pri voľných pretočeniach treba taktiež poznamenať, že prvých 130 Free spinov má hodnotu 0,10 eura. Pri druhom vklade je ich hodnota 0,16 € a pri posledných 100 spinoch je hodnota otočenia 0,10 EUR.

Letná Kasíno Liga od Tiposu

Každý deň máte možnosť zapojiť sa do viacerých turnajov, kedy sa hrá Denný Špeciál od 18-21:00 hod. Každý deň sa hrá aj tematický večerný turnaj od 21-24 hod. Súčasne hráte o dotáciu z turnaja, kasínové jackpoty a bojujete o pozíciu v Kasíno Lige! DOUBLE BODOVANIE je šanca kedy môžete v rebríčku vystreliť, lebo každý 1 bod bude za dvojnásobok!

Sledujte double dni a zatoč správne sloty: 13.7. – 14.7. – 15.7. v júli. 17.8. – 18.8. – 19.8. v auguste a 1.9. – 2.9. – 3.9. v septembri! Do turnaja sa započítavajú body podľa rôznych mechaník a z konkrétne vybraných slotov. Odmeňuje sa podľa adekvátneho “Výherného rebríčka” pre konkrétny turnaj. Bonusy ktoré získate, viete využiť v herni eTIPOS.sk a to do 30 dní od dátumu pripísania. Keď sa vám podarí získať odmenu z niektorého turnaj, automaticky sa zaraďuješ aj do Letnej Kasíno Ligy! Vyvrcholenie príde 5.9. a najlepších 65 hráčov si rozdelia bonusy z Letnej Kasíno Ligy, v hodnote dokopy až 21 000 €!

Letný tipovací bonus až 20 000 €

Počas leta odmení Tipos v každom kole 30 najlepších tipujúcich a spolu si v 4 kolách rozdelia bonus vo výške 20 000 €! Do súťaže sa môže zapojiť úplne každý, kto tipuje športové stávky v herni eTIPOS.sk. Za každý uhádnutý tip spĺňajúci podmienky aktivity získate 1 bod do rebríčka. Aktuálne postavenie môžete sledovať v LIVE rebríčku na hlavnej stránke v sekcii Šport, kde je poradie aktualizované každých 20 minút. V rebríčku sú zobrazení najlepší tipujúci a po zisku aspoň 1 bodu aj tvoje postavenie v súťaži.

Ako hrať? Minimálny vklad na tiket je 3 €. Započítavajú sa iba stávkové udalosti na tikete, ktoré majú kurz rovný a vyšší ako 1,20. Zápas musí byť v súťažnom týždni korektne vyhodnotený a uhádnutý. Správnosť celého tiketu nie je podmienkou. Systémové stávky sa do aktivity nepočítajú. Aktivita prebieha v 4 kolách a v každom kole rozdelia 30 najlepším hráčom 5 000 €.

Tipujte Premier League s 1. stávkou bez rizika až do 50 €

Zaregistrujte sa na eTIPOS a stavte svoju prvú stávku na ľubovoľnú udalosť ktoréhokoľvek zápasu anglickej futbalovej súťaže Premier League. Ak bude vaša prvá stávka nevýherná, stávková kancelária eTIPOS vám vráti celý váš vklad v podobe bonusu až do 50 € (pri 20 € vklade vrátia 20 €, pri vklade 100 € vrátia maximálne 50 €). Vklad na 1. stávku musí spĺňať podmienku minimálneho vkladu aspoň 20 €. Ponuka platí iba pre predzápasovú SÓLO stávku (LIVE nie) aj pre odvodené stávky (počet gólov, handicap, 1. polčas a pod.) Ponuka je platná pre registrácie po 1. auguste tohto roku. Bonus bude pripísaný do 5 pracovných dní na váš hráčsky účet.

Športový extra bonus

Základnou podmienkou na priznanie Športového extra bonusu vo výške 3 000 € je výška stavených peňažných vkladov v celkovej hodnote 50 000 € získaných za sólo, kumulatívne, štandardné a live internetové stávky o peniaze za ukončený kalendárny mesiac. Do výšky stavených peňažných vkladov sa zarátavajú iba podané tikety s celkovým kurzom 5,00 a vyšším. Do bodovania sa nezapočítavajú systémové stávky a stávky na virtuálne športy. Ostatok bonusu (vo výške nevyčerpaného kreditu na hráčskom konte) nie je možné nijako prevádzať, a to ani na bankový účet hráča, použitie a prevody bonusov sa spravujú Všeobecnými obchodnými podmienkami. Bonus sa pri vkladoch na eTIPOS.sk stávky čerpá prednostne. Bonus je platný, t.j. je možné ho využiť najneskôr do 30 pracovných dní odo dňa pripísania, pričom ak v určenej dobe bonus nie je využitý, vám stávková kancelária odpíše výšku bonusu zo stavu hráčskeho konta.

Ako sa registrovať na Tipose

Máloktorá stávková kancelária alebo online kasíno spravilo registráciu takú dostupnú ako Tipos. Hoci musíte prejsť overením údajov a telefónneho čísla. Tipos má totiž prehľadný návod na stránke a taktiež vytvorené video, kde je ukázané krok po kroku ako sa môžete zaregistrovať. Bez registrácie iba ťažko využijete dostupné bonusy. Video je síce spravené pre mobilné zariadenie, ale s počítačovou verziou nebude väčší problém. Pre tých, ktorý nechcú pozerať video, ponúkame vám skrátenú verziu v podobe textu. V pravom hornom rohu kliknete na registrácia. Vyplníte svoje pravé informácie. Overíte svoju totožnosť a zadané informácie. A ste registrovaný.

Platobné metódy

Až s vybranou možnosťou vkladu a výberu si môžete naplno užívať ponúkane bonusy a vaše výhry. Aké platobné metódy ponúka Tipos? Tipos ponúka vklad cez bankový prevod, vybrané bankové aplikácie, vklad pomocou platobnej karty, elektronickej peňaženky, ale aj pomocou marketingového kódu a SMS vkladu, čo je na Slovensku nadštandard. Výber je možný jedine cez bankový prevod, ktorý môže trvať niekoľko dní. Pred výberom vašej výhry je Tipos povinný skontrolovať aj vašu totožnosť.

Technická a zákaznícka podpora

Tipos poskytuje možnosť v prípade problému vyplniť reklamačný formulár. Okrem toho však môžete Tipos kontaktovať na telefónnych linkách a e-maily. Majú aj dostupné sociálne siete. V prípade, že vám nevyhovuje telefón ani mail, môžete ich kontaktovať na Facebooku alebo Instagrame. Pred kontaktovaním v prípade problému sa však najprv obráťte na najčastejšie otázky.

Bonusy v kasíne Tipos

Hoci sa výber promo akcií a bonusov v Tipose stále mení prinášame vám stručný zoznam všetkých dostupných bonusov, ktoré môžu nakloniť výhry na vašu stranu.

 • Uvítací bonus až 1 050 €
 • VIP Cash back až vo výške stoviek eur a desiatok pretočení zadarmo
 • 100 pretočení zadarmo iba za registráciu
 • Voľné pretočenia na vybrané zápasy
 • Hrací plán na každý adventný deň
 • 50 000 € ako výhra v Adventnej kasíno lige

Bonusy na športové stávky

 • Prvá stávka bez rizika
 • 5 € bonus na La Ligu
 • Prvá stávka na hokejovú extraligu do 50 € bez rizika
 • Extra bonus až 3 000 € pri stávke nad 50 000 €
 • 10 000 € pre vylosovaný tiket
 • Uvítací bonus až 1 050 €

FAQ

Viem si uzatvorenie stávky vyskúšať aj bez registrácie?

Áno, celým systémom môžete prejsť ako „anonymný užívateľ“. Prihlásiť resp. zaregistrovať sa musíte až keď chcete stávku zaplatiť. Samozrejme, že vyhodnotenia sa zúčastňuje len zaplatená stávka.

Čo sú to bonusy?

Bonusy sú body, ktoré dostávate od TIPOSu a možno ich využiť na tipovanie na stránke www.tipos.sk. Pri udeľovaní bonusov je vždy jasne definovaná podmienka použitia, t. j. v ktorej herni môžete získané bonusové body využiť. Napríklad body získané v TIPOS lige možno využiť výlučne na stávky v herni e-KURZ. Bonusové body je nutné vsadiť minimálne raz na to, aby ste si ich mohli previesť na bankový účet.

Musím uviesť pri registrácii presné údaje? Nemôžem uzatvárať stávky pod vymysleným menom?

Musíte uviesť pravdivé údaje vo vlastnom záujme. V prípade, že ste uviedli nepravdivé údaje, nemáte právo na vyplatenie výhry. V prípade výhry väčšej ako 15 000,00 € bude vaša totožnosť osobne overovaná porovnaním s registračnými údajmi.

Ako mi bude vyplatená výhra?

Pri výhrach nižších ako 15 000,00 € sa sami rozhodnete, či si ju prevediete na bankový účet, alebo si ju pripíšete na hráčske konto a použijete ju na uzatváranie ďalších stávok. Výhru väčšiu ako 15 000 € je potrebné si vyzdvihnúť osobne v sídle spoločnosti TIPOS, po predchádzajúcej telefonickej dohode s operátorom.

Čo je promo kód vkladu Tipos?

Promo kód ku vkladu, ktorý môžete zadať na Tipose je kód, s ktorým ku uvítaciemu bonusu získate ešte bonus navyše. Tento kód je jedinečný a nájdete ho na stránke Tiposu, ale aj iných stránkach. Bonus, ktorý s týmto promo kódom môžete získať sa začína na 10 €, no môže byť aj vyšší.