Akčný Kód Tipsport 2023. Ako funguje?

Zaregistrujte sa do najväčšej slovenskej komunity tipérov, kde na vás teraz čaká nový Tipsport akčný kód, ktorý je dostupný pre všetky nové registrácie počas 2023. Tipsport stávková kancelária si pripravila vylepšený bonus 20 € úplne zadarmo na prvé stávky a lákavý vstupný bonus v hodnote až 4 000 €. Noví hráči tak majú možnosť získať až 100% násobok ich počiatočného vkladu. A stačí na to skutočne len jednoduchá registrácia. Zažite mimoriadne živé prenosy zo slovenských a svetových športových udalostí.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Radi by ste využili akčný kód v Tipsporte? Poskytneme vám kompletný návod ako sa k nemu dostať. Navyše máme pripravenú informáciu, aké bonusy získate od stávkovej kancelárie Tipsport ako nový zákazník za vašu kompletnú registráciu. Ak ste boli účastný akcie organizovanej Tipsportom a dostali ste poukazy s akčným kódom, musíte tento kód zadať do poľa „AKČNÝ KÓD“ počas registrácie. V registračnom formulári kliknete na text „Mám akčný kód“ a následne vložíte váš akčný kód. Dokončíte registráciu podľa požiadaviek a akčný kód je touto cestou uplatnený.

Tipsport akčné kódy

Pokiaľ takýto Tipsport akčný kód nemáte, nezúfajte. Stále máte nárok na bezplatný bonusový darček od Tipsportu! Na to, aby ste Tipsport bonus zadarmo získali nepotrebujete mať ani akčný kód Tipsport ani promo kód Tipsport. Tipsport registračný bonus, alebo aj bonus bez vkladu, je automaticky pridelený každému novému tipérovi, ktorý sa v Tipsporte zaregistruje. Tento registračný bonus vám už iný Tipsport kód na bonus nenavýši, pretože stávková kancelária sa takto čiastočne chráni. Vstupný Tipsport bonus 20 € + 4 000 € získavate ako nový hráč automaticky. Perfektný bonusový darček získava skutočne každý nový hráč! Aby ste na túto lákavú ponuku dosiahli musíte splniť dve ľahké podmienky.

Tipsport akčné kódy

1. Kliknete na odkaz (akčný kód bude automaticky načítaný a vy ho neuvidíte)

2.Pokračujete na registračný formulár kliknutím na oranžové okienko „Chcem bonus“, kompletne a pravdivo formulár vyplníte, nahráte svoje dva doklady totožnosti a po schválení stávkovou kanceláriou je Tipsport bonus váš! Kompletný obrázkový návod ako úspešne zvládnuť registračný proces, nájdete tu.

Akčný kód Tipsport je jedinečná ponuka pre hráčov, ktorí hľadajú spôsob, ako získať viac z ich hrania v Tipsport herni. Akčný kód Tipsport je skvelou príležitosťou pre hráčov, aby získali viac za svoje vklady a vyhrali viac peňazí. Ak chce hráč využiť akčný kód Tipsport, musí ho najskôr získať. Akčné kódy sa môžu získať prostredníctvom rôznych zdrojov, ako sú internetové stránky alebo reklamy.

Ak sa hráč rozhodne použiť akčný kód Tipsport, musí ho najskôr zadať do príslušného poľa na stránke Tipsport. Po vložení akčného kódu hráčovi bude pridelené špeciálne bonusové kreditné konto. Toto konto hráč môže používať na vkladanie peňazí do svojho Tipsport účtu a na hranie hier v herni.

Akčný kód Tipsport poskytuje hráčom množstvo výhod. Medzi najčastejšie patria zvýšené vklady, zvýšené výhry, zľavy na nákupy a podobne. Všetky uvedené výhody sú k dispozícii hráčom, ktorí používajú akčný kód Tipsport.

Aby ste mohli využívať akčný kód Tipsport, musíte sa najskôr zaregistrovať do herne. Po úspešnej registrácii môžete využívať akčný kód Tipsport. Táto ponuka je určená pre hráčov, ktorí majú záujem získať viac z hrania v herni Tipsport.

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Tipsport kasíno bonus 100% prvého vkladu

Aj pre fanúšikov hier a automatov si stávková kancelária Tipsport pripravila zaujímavú ponuku. Vyskúšajte špičkové online herné automaty a rozličné obľúbené online hry v Tipsport Kasíne. Všetkým novo zaregistrovaným hráčom ponúkame úvodný bonus vo výške 100 % prvého vkladu, maximálne do hodnoty 1 000 EUR. Hrajte populárne online hry na svojom počítači, notebooku, mobile a taktiež aj v Tipsport mobilnej aplikácii. Objavte tak všetky atraktívne online hry a obľúbené výherné automaty!

Tipsport bonus kód

Pokiaľ chcete zadať akční kód Tipsport, asi budete mať smolu. Bonusy od Tipsportu sa zväčša nezískavajú v podobe kódov. Výnimkou je jedine akčný kód, ktorý sme už zmieňovali. Tipsport svojich hráčov odmeňuje skôr v podobe promo akcií v sekcii kasína a súťaží v stávkovej kancelárii. Taktiež u nich nájdete peňažné bonusy ku vkladom, či možnosti získať nety. Na bonusový kód však musíte mať celkom šťastie, pretože sa získavajú len veľmi zriedka. Tipsport akčný kód 2023 však môže byť dostupný a jako náhle sa tak stane, tak ho nájdete na tejto stránke.

Tipsport bonus kód je jedinečný kód, ktorý hráčom umožňuje získať špeciálne výhody pri registrácii do Tipsport siete. Tento kód možno získať z oficiálnej stránky Tipsport. Kód môže byť použitý na získanie dodatočných výhod, ako je zľava alebo extra bonusy. Kód sa môže použiť aj na využitie špeciálnych akcií, ktoré Tipsport ponúka.

Bonusový kód je kľúčom k využitiu výhod, ktoré Tipsport ponúka. Je dôležité si uvedomiť, že kód sa môže líšiť v závislosti od konkrétneho hráča. Napríklad, ak hráč získa kód, ktorý dáva 10% zľavu na určitý produkt, bude môcť využiť zľavu len na tento produkt. Kód sa však môže líšiť v závislosti od hráča a jeho účtu.

Aby ste mohli využiť Tipsport bonus kód, musíte sa najskôr zaregistrovať na oficiálnej stránke Tipsport. Po dokončení registrácie budete môcť získavať bonusové kódy, ktoré vám umožnia využiť špeciálne výhody.

Bonusové kódy Tipsportu sú skvelou možnosťou, ako získať extra výhody a zľavy. Kódy sú veľmi jednoduché na použitie a môžu vám pomôcť ušetriť veľa peňazí. Ak teda chcete získať čo najviac zo svojho hráčskeho zážitku, je dôležité, aby ste využili všetky príležitosti, ktoré vám Tipsport ponúka.

Ako uplatniť Tipsport bonus

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Bonus vám bude pripísaný v Netoch čo je virtuálna mena vernostného programu stávkovej kancelárie Tipsport, za ktorú si môžete podať stávku. Premeniť Tipsport Nety na peniaze je značne jednoduché – stačí si podať tiket na vášho favorita v danom športovom zápase a v prípade víťazstva máte na svojom konte skutočné peniaze. Ako si podať tiket za nety? Pri podávaní tiketu stačí zmeniť v riadku „Zaplatiť“ menu, ktorú chcete staviť do hry, z EUR na Net a to je celé! (prepočet 1€ = 100 Net)

Akčný kód pred a po registrácii

Tipsport akčný kód môžete nadobudnúť na nejakej akcii usporiadanou stávkovou kanceláriou Tipsport. Takisto je možné získať takýto akčný kód aj v online priestore. Aby Tipsport predišiel vypočítavým hráčom, tak aktivačný kód nastavil tak, aby nikdy nebol vyšší ako vstupný bonus zadarmo, ktorý Tipsport ponúka za kompletnú registráciu. Ak je bezplatný bonus vo výške 20 € a váš tipovací poukaz s akčný kódom má hodnotu 5 €, Tipsport vám bonus zadarmo len dorovná do výšky 20 € (k vašim 5 € vám pridá Tipsport ešte 15 €).

Výhodnejšia možnosť pre využitie akčného kódu je zadať ho až po registrácii a uplatnení celého bonusu zadarmo. V tomto prípade je to pre vás ziskovejšie, lebo ste využili plný vstupný bonus a ešte môžete zobrať aj ďalší bonus za akčný kód. Ak máte takýto akčný kód, je potrebné ho vložiť do pola „akčný kód“, ktoré nájdete po prihlásení v sekcii „Bonusy“ a zvolíte „VYBRAŤ BONUS“. Poukaz s Tipsport promo kódom teda výrazne odporúčame využiť až potom, ako ste využili celý bonus zadarmo.

Akčné kódy sú úžasnou cestou, ako získať zľavu na nákup výrobkov alebo služieb. Pri nákupe prípravkov alebo služieb cez internet sa obyčajne vyžaduje registrácia a potom vloženie akčného kódu. Akčný kód môže byť k dispozícii po registrácii alebo aj pred ňou.

Ak je akčný kód k dispozícii pred registráciou, môžete ho použiť na získanie zľavy na nákup prípravkov alebo služieb, ktoré ste sa rozhodli zakúpiť. Ak ste teda náhodou natrafili na akčný kód, ktorý ste mohli použiť pred registráciou, mali by ste ho použiť. To vám umožní získať zľavu na nákup prípravkov alebo služieb, ktoré ste sa rozhodli zakúpiť.

Ak je akčný kód k dispozícii po registrácii, môžete ho použiť na získanie zľavy na nákup prípravkov alebo služieb, ktoré ste sa rozhodli zakúpiť. Ak ste sa teda zaregistrovali, mali by ste tiež preveriť, či je pre vás k dispozícii akčný kód. Ak je k dispozícii akčný kód, mali by ste ho použiť na získanie zľavy na nákup prípravkov alebo služieb, ktoré ste sa rozhodli zakúpiť.

Akčné kódy sú skvelou cestou, ako získať zľavu na nákup prípravkov alebo služieb. Mali by ste preto vždy skontrolovať, či je pre vás k dispozícii akčný kód pred alebo po registrácii. To vám umožní získať zľavu na nákup prípravkov alebo služieb, ktoré ste sa rozhodli zakúpiť.

Tipsport vstupný bonus 4 000 €

Ak ste sa rozhodli, že svoje peniaze budete zhodnocovať práve v spoločnosti TipSport, tak môžete využiť zaujímavý vstupný bonus až do výšky 4000 €. Je to naozaj lákavá motivácia. Pre každého nového zákazníka. V tejto časti si ukážeme zopár ukážkových príkladov, ako sa môžete dostať k bonusu cez akčný kód TipSport. Ak ste na váš účet vložili počiatočný vklad napríklad vo výške 200 eur, tak máte nárok na získanie vstupného bonusu (100% vášho vkladu). Po splnení podmienok vám bude na účet pripísaná bonusová suma 200 eur. Spoločne budete mať zo začiatku k dispozícii na vašom účte 400 eur.

Ak patríte medzi skúsených hráčov a máte dostatok finančných prostriedkov, tak môžete skúsiť hrať i o väčšie finančné čiastky. Ak sa rozhodnete dotovať váš účet najvyššiou hodnotou bonusu 4 000 €, tak vám bude po splnení podmienok pripísaná na herný účet rovnaká čiastka. Spolu teda na začiatok budete môcť použiť na tipovanie až 8 000 €.

Podmienky vstupného Tipsport bonusu

Musíte pretipovať určitú finančnú čiastku, aby ste bonus získali. Táto čiastka je odlišná pri rôznych výškach bonusov (ak máte bonus do 100 €, tak musíte pretipovať aspoň 6-násobok vášho vstupného vkladu, ak máte bonus do výšky 400€ je potrebné celkovo pretipovať 8-násobok súčtu hodnoty Vašej prvej dotácie na hráčske konto a hodnoty vstupného bonusu a ak máte bonus od 400 € do 4 000 €, tak musíte pretipovať 10-násobok vášho počiatočného vkladu, to znamená maximálne 80 000€). U stávok do výšky bonusu 100 eur musíte podávať stávky minimálne s kurzom 1,5, stávky do 400€ bonusu musíte podávať stávky minimálne s kurzom 3,0 a pre stávky s vyššou hodnotou je minimálny kurz stanovený na 5,0. Pokiaľ si vstupný bonus neuplatníte, resp. nesplníte požiadavky na jeho vyplatenie do 12 mesiacov, tak vám nárok na bonus TipSport zaniká.

Od bonusov k stávkovaniu

Bonus 4000 € + 15 € zadarmo
Získajte  bonus

Postupnosť je nasledovná – po získaní vstupných bonusov musíte začať stávkovať. V stávkovej kancelárii Tipsport je pre vás pripravených nespočetne veľa rozmanitých sekcií, vďaka ktorým je stávkovanie skutočne pútavé. Prirodzene môžete podávať tikety pred udalosťami (handicapy, typické 1X2 apod.) resp. naživo, pomocou live streamingu, čo je každopádne veľká výhoda tejto stávkovej kancelárie. Tipsport je obľúbený aj preto, že má veľmi bohaté štatistiky, ponúka predzápasové recenzie a zaujímavé možnosti ako napr. Tipliga resp. Tipcup, ktoré sú dodatočnými príležitosťami pre výhru peňazí pre tipérov. Všetky tieto skutočnosti poukazujú na to, že Tipsport má komplexný prístup k obsluhe svojich hráčov, poskytuje naozaj obrovské možnosti pre nových aj skúsených hráčov a žiaden z nich sa rozhodne nudiť nebude.

Registrácia do Tipsportu

Na využívanie akčného kódu je určite potrebné, aby ste si najprv vedeli založiť účet na Tipsporte. Je to veľmi jednoduché. Stačí prejsť na hlavnú stránku Tipsportu a v pravom hornom rohu uvidíte tri tlačidlá: Registrácia, Zabudnuté heslo a tlačidlo na zmenenie denného a nočného režimu. Kliknete na Registrácie a vyplníte vaše osobné údaje. Tie potvrdíte a nastavíte si heslo. A máte účet. Nezabudnite však zadávať vaše pravé informácie, inak sa môže stať, že o účet prídete alebo vám budú zadržané výhry. Tipsportu môžete s vašimi informáciami dôverovať, pretože si prešiel licenčným procesom na Slovensku, ktorý je prísny aj na ochranu osobných dát.

Tipsport 20 EUR zadarmo na prvé stávky 2021

Vklady a výbery na účet

Využívanie niektorých bonusov vyžaduje aby ste vložili určitú čiastku a pre vaše výhry potrebujete poznať možnosti výberu. Tipsport ponúka jednu z najlepších škál spomedzi slovenských stávkových kancelárií a online kasín. Okrem SMS vkladu tu nájdete všetky najčastejšie platobné metódy. Využiť môžete bankový prevod, vklad aj výber na pobočke, platobnú kartu, paysafecard, Skrill a aj okamžité prevody z vybraných bánk. Výbery aj vklady sú rýchle a spoľahlivé. Pokiaľ vám ide o rýchlosť najviac, na vašom mieste by sme sa vyhli možnosti bankového prevodu, býva najkomplikovanejšia a trvá niekedy aj vyše tri dni, kým sa peniaze dostanú na váš účet.

Starostlivosť o zákazníka

V neposlednom rade si u svojej stávkovej kancelárie alebo online kasína musíte byť istý, že aj v prípade problému sa o vás postarajú. Je preto vhodné vedieť ako funguje ich zákaznícka podpora. V Tipsporte môžete využiť ako e-mail a telefonickú linku, tak aj formulár dostupný priamo na stránke. Tieto kontakty nájdete pod tlačidlom zákaznícka podpora, ktoré sa nachádza v ľavom hornom rohu stránky. Podpora je pre vás dostupná každý deň od ôsmej ráno do jedenástej v noci.

Všetky bonusy od Tipsportu

  • Vstupný bonus – až 4 000 € ku prvému vkladu a 20 € zadarmo
  • Tipovanie za Nety – až 20% môžete získať späť
  • Získajte Nety za zdieľanie
  • Vstupný bonus pre kasíno – až 1 000 € v závislosti od výšky prvého vkladu

FAQ

Ako dokončím registráciu v stávkovej kancelárii?

Vaša registrácia bude úspešne dokončená, ak do 7 dní od založenia vášho konta doplníte dva platné doklady totožnosti a Tipsport vás bude kontaktovať o schválení vašich údajov.

Ako dostanete Tipsport bonus na Vaše konto?

Tipsport Vám registračný bonus alebo jeho časť pripíše na hráčske konto po splnení vyššie uvedených podmienok najneskôr do 5 dní.

Môžem získať bonusy viackrát?

Tipsport bonusy a Tipsport akčný kód je určený jedine pre nové registrácie. Každý tipér má nárok iba na jeden vstupný bonus a bonus 20 € na prvé stávky.

Musím mať akčný kód, aby som získal bonus v Tipsporte?

Nie, nemusíte vlastniť akčný kód Tipsport. Iba vďaka vašej registrácii získate od Tipsportu rôzne lákavé bonusy, ale ak následne vložíte na vaše hráčske konto peniaze, získate extra výhody navyše.

Čo mám robiť, ak si nepamätám svoje prihlasovacie údaje?

Ak ste zabudli svoje prihlasovacie meno, musíte kontaktovať zákaznícky servis stávkovej kancelárie, kde vám povedia, ako postupovať pre obnovenie vášho konta. Podobne to funguje, aj ak zabudnete heslo k vášmu kontu, okamžite kontaktujte zákaznícky servis, kde vám poradia čo robiť.

Ako tipovať za Nety?

Za Nety si podáte stávku ak pri zostavovaní vášho tiketu zaškrtnete políčko „Net“ namiesto „€“.

Ako sa vypláca Tipsport vstupný bonus na Váš vlastný bankový účet?

Na vyplatenie vstupného bonusu je v prvom rade potrebné splniť podmienky bonusu, ktoré sme popísali v článku. Okamžite po splnení podmienok vám bude bonus pripísaný na herné konto.

Ako získať promo kód Tipsport?

Akčný alebo promo kód Tipsport nie je jednoduché získať. Musíte ho dostať priamo od Tipsportu na jednej z ich promo akcii alebo pri nejakej špeciálnej príležitosti. Aby vám tento kód bol pripísaný na účet, keď ho už získate, potrebujete ho zadať do poľa Akčný kód.