Niké vstupny bonus zadarmo na tipovanie na prvé stávky. Promo kod

Za kompletnú registráciu v tejto stávkovej kancelárii dostanete automaticky Niké vstupný bonus v hodnote 20 € celkom zadarmo. Niké začala po vzore od inej slovenskej stávkovej kancelárie ponúkať vstupný grátis bonus v celkovej hodnote 20 €. Registračný bonus, pri ktorom nemusíte vložiť peniaze na svoj hráčsky účet je pre mnoho ľudí veľmi atraktívne.

Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo
Získajte bonus

Takéto bonusy zadarmo dopĺňajú hlavný vstupný bonus, ktorý je spravidla už viazaný na peňažný vklad. Tento bonus zadarmo dopĺňa hlavný vstupný bonus, ktorý je ale podmienený vkladom vlastných prostriedkov. Ako nový tipér, môžete tak získať bonus na vklad a súčasne aj bonus bez nutnosti vkladu.

Bonusové špeciality pre nové registrácie

V Niké dostaneš okrem 20 € ZADARMO aj Bonusu bez limitu, Ak máte radi online hry a kasíno, tak určite využite ponuku 50 pretočení takisto zadarmo. Staň sa hráčom najväčšej slovenskej stávkovej kancelárie, zober si všetky 3 bonusy a odštartuj hviezdnu hráčsku kariéru

Podmienky získania bonusových 20 € pre každého

Pre získanie bonusu zadarmo je potrebné úspešne dokončiť proces novej Niké registrácie. Je potrebné úspešne dokončiť proces novej registrácie na webových stránkach https://www.nike.sk/registracia/kontaktne-udaje. Pomôcku pre úspešné zvládnutie celého registračného procesu máme pripravenú aj na našich webových stránkach. Bonus zadarmo je vyplatený jedine klientom so schváleným overením totožnosti zo strany stávkovej kancelárie. Bonus vo výške 20 € je vyplatený vo forme štyroch 5 eurových voľných tiketov, ktoré budú pripísané najneskôr do 24 hodín od dodržania podmienok. Platnosť získaných voľných tiketov je 7 dní od ich pripísania, inak nárok na bonus zaniká. Voľný tiket je možné staviť na tiket s minimálnym kurzom 1,05. Tento vstupný bonus nie je možné kombinovať s inými stávkovými bonusmi.

Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo
Získajte bonus

Prostredníctvom jednorazovému grátis bonusu od Niké si môžete uzatvoriť prvé štyri stávky bez toho, aby ste na tiket urobili vklad z vlastnej peňaženky. Je to výborná príležitosť pre tipérov, ktorý nemajú dostatočné skúsenosti a potrebujú si vyskúšať systém kurzových stávok.

Ako uplatniť tiket zadarmo

Niké registráciaKlient neplatí za tiket zadarmo žiadnu peňažnú ani bodovú protihodnotu. Tento voľný tiket môžete uplatniť v kamennej pobočke, na webových stránkach www.nike.sk, prostredníctvom mobilnej aplikácie Niké či prostredníctvom SMS v požadovanom formáte. Tiket sa nachádza na pravej strane webovej stránky, v záložke tiketu označený ikonou “darček”. Tu si zvolíte dostupný voľný tiket, podáte s celkovým minimálnym kurzom 1.05 a nakoniec potvrdíte svoj výber zeleným tlačidlom s textom “Podať”.

Tiket zadarmo má funkciu iba ako poukaz do hry – bonus si teda nie je možné po jeho získaní hneď vyplatiť. To sa však nevzťahuje na prípadné výhry, ktoré by ste dosiahli práve vďaka týmto voľným tiketom. Bonusové tikety sú akousi vstupenkou do sveta kurzových stávok, kde plnohodnotne nahrádzajú reálne peniaze. Ak si teda takýto tiket podáte a budete mať šťastie výhry, peniaze sa vám reálne pripíšu na vaše hráčske Niké konto.

Ako získať vstupný Bonus bez limitu?

Získaj, koľko chceš – pod takýmto sloganom sa skrýva vstupný bonus stávkovej spoločnosti. V prvom rade musíte absolvovať kompletnú registráciu a úspešne prejsť procesom overenia totožnosti. Bonus bez limitu vám bude automaticky pridelený, keď vložíte na svoj hráčsky účet (min. 5 €) alebo si v kamennej pobočke podáte tiket (min. vklad 0,50 € bez MP). Bonus bez limitu si môžeš aktivovať do 150 dní a jeho platnosť je 14 dní.

Úrovne vstupného bonusu

Bonus bez limitu sa skladá zo 7 úrovní, ktoré hráč zaradom plní a podľa toho mu je pripísaná odmena. Tipér môže byť vždy iba v jednej úrovni. Po splnení podmienok úrovne postupuje klient na nasledujúcu úroveň, okrem úrovne 7, ktorá sa do konca trvania bonusu opakuje.

1. – 6. úroveň: Odmenu dostanete po pretipovaní herného vkladu vo výške uvedenej v nasledujúcej tabuľke v pravom stĺpci. Bonus je vyplatený do 24 hodín od dodržania požiadaviek danej úrovne. Odmena je vyplácaná vo forme voľných tiketov a ich platnosť je 3 dni od pridelenia. Pri týchto tiketoch je potrebné si dávať pozor aj na minimálne kurzy tiketu, ktoré sú pevne dané a pod ich hranicou by ste sa mohli o bonus pripraviť.

7. úroveň: Opakuje sa až do ukončenia trvania bonusu. Bonus 5 EUR získate po pretipovaní celkovej sumy 500 EUR. Započítavané sú tikety, ktoré obsahujú výsledný minimálny kurz 2,5.

ÚROVEŇ

ODMENA VO VOĽNÝCH TIKETOCH

ČELKOVÝ MINIMÁLNY KURS

PRESTÁVKOVANÝ HERNÝ VKLAD V DANEJ ÚROVNI

1

1,00 €

1,05

15 EUR

2

2,00 €

1,2

40 EUR

3

3,00 €

1,5

80 EUR

4

4,00 €

1,5

160 EUR

5

5,00 €

1,7

300 EUR

6

6,00 €

2

400 EUR

Takto získané voľné tikety môže klient podať ihneď po ich pripísaní na osobné stávkové konto a sú platné 3 dni. Takto podané voľné tikety nespadajú do bonusovej hry Bonus bez limitu. O pridelení Bonusu bez limitu je hráč informovaný prostredníctvom SMS správy a takisto po prihlásení do svojho osobného hráčskeho konta. Bonus bez limitu sa zobrazuje vždy na TOP pozícii medzi aktívnymi bonusmi.

Pozvite známych a za každého získajte voľné tikety

Popozývajte svojich známych do stávkovej kancelárie Niké, kde majú možnosť získať ako Vstupný bonus po úspešnej registrácii 20 € úplne zadarmo, Bonus bez limitu a do kasína 50 spinov. Vy sa na oplátku stanete ich SKAUTOM a za každého z nich, ktorí sa zaregistrujú pod vami pomocou poznávacieho znaku, môžete získať prémiu až 30 € vo voľných tiketoch! Výška

Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo
Získajte bonus

Vašej odmeny závisí od ich aktivity v stávkovej kancelárii. To ponúka jedine Niké. Akcia je určená výhradne pre členov Klubu Niké s trvalým členstvom. Čím skôr vloží kamarát na svoj účet 200 €, tým skôr získate voľné tikety v hodnote až 30 € a čím viac kamošov sa pod vami zaregistruje, tým viac voľných tiketov získate. Je to tak jednoduché a navyše ich počet nie je obmedzený!

Ako si založiť účet v Niké?

Všetky kódy a bonusy vám však budú na nič, pokiaľ nebudete vedieť, ako si založiť hráčsky účet. Je to však veľmi jednoduché. Stačí prejsť na hlavnú stránku Niké a v pravom hornom rohu uvidíte registrácia. Týmto tlačidlom vás stránka presunie na registračný proces, kde zadáte vaše údaje, potvrdíte ich a nastavíte si heslo. Musíte však mať na pamäti, že máte zadávať iba vaše pravé osobné údaje. Možno budete zdráhaví uviesť všetky z nich, no licencované stávkové kancelárie na Slovensku prechádzajú veľmi prísnym procesom, pri ktorom sa kontroluje aj to ako chránia vaše údaje. Nemáte sa preto čoho báť.

Platobné metódy

Samozrejme pokiaľ budete chcieť vybrať alebo vložiť peniaze na váš hráčsky účet aby ste mohli využiť svoje promo kódy, musíte byť zoznámený s platobnými metódami. Niké poskytuje pohodlnú škálu možností vkladu aj výberu. Môžete využiť platobnú kartu, bankový prevod, vklad aj výber v hotovosti na pobočke alebo internet banking. Minimálny vklad pri všetkých metódach je 5 eur. Bankový prevod trvá najdlhšie, zväčša až niekoľko dní v závislosti od banky.

Všetky tipovacie bonusy

Niké má veľmi prehľadne rozdelené bonusy, ktoré poskytuje hráčom, delí ich do troch kategórií. Bonusy na tipovanie, bonusy do svet hier a vstupné bonusy. Bonusy na tipovanie sú:

 • Hry za Niky – Za špeciálne body, takzvané niky, ktoré získavaš za tipovanie môžete podať tikety aj bez skutočných peňazí
 • Kurzové zvýhodnenie – Za niky môžete kúpiť aj kurzové zvýhodnenie až do 200%
 • Bonusová stávka – Pri bonusovej stávke sa už nemusíte obávať jedného ušlého zápasu, pretože váš tiket vyhráva aj s ním
 • Priveď kamoša – Za privedenie nových hráčov získavane voľné tikety
 • Promo kód – Odmena za získaný promo kód
 • Tiket zadarmo – ten sa vysvetľuje aj sám, výhra bude vaša aj bez vkladu

Všetky bonusy na Svet hier

 • Promo akcie – Čakajú vás pravidelné akcie na vybraných slotoch, kde môže získať peňažné výhry alebo pretočenia zadarmo
 • Tematické dni – Každý týždeň na vás čakajú výherný pondelok, infinity utorok, pohodová streda, double happy hour, násobkové piatky a štedré soboty
 • Hráči týždňa – Desať najlepších hráčov, ktorý trafia najvyšší multiplikátor získajú 250 €
 • Jackpoty – Ako denný až 40 000, tak aj ten Mega, ktorý má hodnotu viac ako 700 000 €!

Vstupné bonusy

 • 20 € zadarmo ihneď po registrácii
 • Bonus bez limitu – niekoľko odmien v rade a závisí na vás v akej hodnote
 • 50 spinov zadarmo pre kasínových obľubovačov

FAQ

Dostanem od Niké 20 € úplne zadarmo bez vkladu?

Pre získanie tohto registračného bonusu, stačí splniť proces registrácie a overenia identity. Nie je potrebné vkladať žiadne vaše peniaze. Bonus 20 € zadarmo od Niké získajú všetci tipéri po novej registrácii.

Ako vyberiem bonus zadarmo 20 EUR?

Bonus dostanete vo forme štyroch voľných tiketov, každý v hodnote 5 EUR. Kurz na tikete musí mať minimálny kurz 1,05 a môže obsahovať iba jeden jediný zápas. Ak bude podaný tiket víťazný, tak vám Niké pripíše peniaze na účet a vy si ich môžete vybrať už na bankový účet.

Kde nájdem promo kódy pre stávkovú kanceláriu Niké ?

Nike nevyužíva promo kódy pri registrácií a preto nie je potrebné pri registrácii pre zisk bonusu 20 EUR zadarmo uvádzať žiadny promo kód. Akčné kódy sa môžu zadávať aj pri vklade, ale pre bonus bez vkladu v hodnote 20 EUR nie je potrebné zadávať žiadny kód.

Ako nadobudnem voľný tiket v hodnote 5 EUR od Niké?

Niké dlhodobo ponúka voľné tikety v sume 5 EUR. Aj uvedený bonus 20 EUR zadarmo je presne v tipovacom poukaze vo forme štyroch voľných tiketov o hodnote 5 EUR. Tieto tikety môžete získať aj v rôznych tipovacích súťažiach od spoločnosti Niké alebo aj cez ich Black Friday.

Čo znamená Bonus bez limitu?

Bonus bez limitu je vstupný bonus určený pre nových klientov a trvá 14 dní od aktivácie. Bonus bez limitu je zložený zo 7 odstupňovaných úrovní, pričom siedma úroveň sa opakuje do nekonečna v rámci trvania bonusu. V jednotlivých úrovniach klient dostáva odmeny za stávkovanie podľa konkrétnych pravidiel jednotlivých úrovní.

Môže sa jedným tiketom splniť naraz viac úrovní?

Áno, môže. Zostávajúca časť stávky je započítaná aj do jednej alebo viacerých úrovní nasledujúcich po aktuálnej úrovni, na ktorej sa klient nachádza. Stávka musí vždy spĺňať podmienky úrovne, do ktorej sa započítava.

Príklad č.1: Klient je v prvej úrovni Bonusu bez limitu a prvý podaný tiket je sólo tiket za 500 € s kurzom 1,85. Automaticky splní prvé štyri úrovne a dostane sa do 5. úrovne Bonusu bez limitu. Klientovi bude vyplatená odmena vo výške 1€ + 2€ + 3€ + 4€ vo voľných tiketoch a do 5.úrovne mu bude započítaných 205 € v zostávajúcom hernom vklade.

Vysvetlenie: Vklad 500€ – (1.úroveň 15€ + 2.úroveň 40€ + 3.úroveň 80€ + 4.úroveň 160€) = 205€ zostatok herného vkladu nepostačuje na splnenie piatej úrovne, bude však do nej započítaný.

Je možná kombinácia s inými bonusmi?

Klient môže počas čerpania Bonusu bez limitu využiť aj iné bonusové akcie.

Ktorých služieb poskytovaných spoločnosťou Niké sa Bonus bez limitu týka?

Bonus bez limitu sa týka jedine stávkovania na stávkové udalosti vypísané Niké. Bonus bez limitu nie je možné využiť ani plniť v kasíne vo Svete hier.

Ktoré tikety nevstupujú do Bonusu bez limitu?

Rozpisové tikety, vrátené tikety, odkúpené tikety a tikety podané v rámci osobitného marketingového nástroja (voľné tikety, tikety podané za niky).