Niké registrácia

Známe heslo stávkovej kancelárie „Niké je tipovanie“ je určite každému dobre známe. Má za sebou dlhú históriu. Ako vôbec prvá stávková kancelária na Slovenku vznikla práve stávková kancelária Niké. Postupne pribúdali na trhu aj iné konkurenčné spoločnosti, ktoré spoločnosť Niké v mnohom predbehli. Niké tak neostáva nič iné, ako bojovať cez nápaditý marketing o svojich stávajúcich aj nových klientov. Aktuálne napríklad aj s pomocou našej najúspešnejšej zjazdovej lyžiarky. Najlákavejšie sú bonusy ako pre nových tipérov ako Niké registračný bonus, Niké bonusy, Nike casino bonus. Na ich stránke nájdete tiež Svet hier a Niké TV. Spoločnosť dokonca pôsobí aj v oblasti charity a prostredníctvom Niké fondu pre budúcnosť športu pravidelne podporuje športovcov alebo kluby. Do fondu sa prispieva 1 cent za každý podaný tiket.

Vytvorte si účet na Niké
Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo

Postupné kroky pri registrácii vrátane obrázkov

Pri založení stávkového účtu v spoločnosti Niké postupujete nasledovným spôsobom, ktorý vám zaručí bezproblémové vytvorenie účtu. Otvoríte si vo svojom internetovom prehliadači webovú stránku www.nike.sk. Ak sa vám automaticky neotvorí registračné okno, novú registráciu nájdete v pravom hornom rohu pod prihlásením. V registračnom formulári dôkladne zadáte všetky požadované osobné údaje. Okrem vloženia vašich základných údajov budete musieť napísať aj číslo vášho občianskeho preukazu. Všetky tieto informácie musia byť každopádne skutočné a bezchybné. Na záver registračného formulára musíte odkliknúť súhlas s podmienkami členstva. Kliknete na oranžové okienko „Registrovať“.

Nasleduje krok overenia telefónneho čísla. Na vami zadané telefónne číslo vám príde SMS správa s 8-miestnym overovacím kódom., ktorý zadáte do políčka v druhom kroku registrácie a potvrďte stlačením tlačidla „Ďalej“.

Teraz nasleduje overenie emailovej adresy. Po stlačení políčka „Overiť“ vám na e-mail zadaný v prvom kroku registrácie stávková kancelária Niké zašle overovací email.

Následne sa zobrazí oznámenie o odoslaní overovacieho emailu. Kliknite na tlačidlo „Zatvoriť“ a otvoríte si vašu emailovú schránku.

Z emailovej adresy [email protected] dostanete správu priamo od stávkovej kanceláre Niké a v texte emailu kliknite na overovací link v strede emailu.

Vytvorte si účet na Niké
Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo

Tento odkaz vás presmeruje opäť na stránky stávkovej kancelárie Nik, pre dokončenie prvej časti vašej registrácie. Zadáte si tu vašu prezývku (nickname), pod ktorou budete na platforme podávať stávky a takisto tu dva krát zopakujete vlastné heslo, ktoré je potrebné si pamätať. Takto si vlastne vytvoríte údaje, s ktorými sa budete prihlasovať do vášho hráčskeho účtu v stávkovej kancelárii Niké. Celý úkon potvrdíte oranžovým okienkom „Potvrdiť“.

Automaticky sa vám zobrazí poďakovanie od stávkovej kancelárie Niké a oznam o tom, že prebieha prihlásenie do vášho hráčskeho účtu. Na kompletné dokončenie registrácie už stačí spraviť len dva jednoduché finálne kroky, a to vyplniť adresu bydliska a overiť vaše dva doklady totožnosti.

Potom sa pustíte do vyplnenia svojej adresy, ktorá bude zhodná s tou na doklade totožnosti. Takisto v tomto kroku vyplníte svoju štátnu príslušnosť.

Pre kompletné overenie vašej identity je potrebné nahrať fotografie dvoch platných dokladov totožnosti. Ten prvý bude hlavný, máte na výber z troch možností, ktorý si uplatníte. Buď to bude občiansky preukaz z oboch strán odfotený, pas alebo dokonca povolenie k pobytu. Čo sa týka doplnkového druhého dokladu totožnosti, je tu taktiež na výber viacero možností. Vybrať si môžete opäť pas alebo povolenie k pobytu, ale zvoliť iný doklad ako kartička poistenca alebo vodičský preukaz.

Blahoželáme! Práve ste prešli celým procesom registrácie v stávkovej kancelárii Niké. Doklady boli úspešne odoslané na overenie a klikom na okienko „Pokračovať“ budete presmerovaný na úvodnú stránku Niké. Až po potvrdení overenia vašich dokladov totožnosti môžete začať naplno tipovať. Následne vložíte peniaze na váš novo otvorený stávkový účet a začnete vkladať svoje stávky.

Vytvorte si účet na Niké
Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo

Vstupný bonus 20€ zadarmo

Niké začala podobne ako stávková kancelária Tipsport ponúkať bonus zadarmo vo výške 20 €. Registračný bonus, pri ktorom nie je potrebné reálne vkladať peniaze na hráčsky účet, je pre veľa ľudí veľmi atraktívne. Tento bonus zadarmo dopĺňa hlavný vstupný bonus, ktorý je ale podmienený vkladom svojich prostriedkov. Ako nový tipér, môžete tak získať bonus na vklad a súčasne aj bonus bez nutnosti vkladu. Tento bonus nedostanete vo forme reálnych peňazí na svoj hráčsky účet, ale budú vám pridelené 4 voľné tikety, každý jeden s hodnotou 5 € (4×5€=20€). Ak uzavriete výhernú stávku, tak peniaze vám budú pripísané už priamo na váš peňažný účet. Bonus bez nutnosti vkladu je potrebné staviť na zápas s minimálnym kurzom 1.05.

Niké voľné tikety

Niké ponúka hráčom (napr. víťazom rôznych súťaží) voľný tiket v hodnote 5 EUR. Tieto tikety nájdete v pravej strane oblasti tiketu (predtým samotným tipovaním je potrebné vybrať poukážku). Ak ste získali voľný tiket a chcete s ním uzavrieť stávku, tak jediné čo musíte splniť je minimálny kurz 1.05. Minimálny počet udalostí na tikete nie je stanovený, preto pri použití voľného tiketu môžete mať aj iba jednu udalosť. Ak bude váš uzatvorený tiket víťazný, tak vaša výhra vám bude normálne pripísaná na hráčsky účet v eurách a tieto peniaze si už môžete vybrať na hráčske konto. Tieto voľné tikety môžete získať aj v rôznych tipovacích súťažiach od Niké alebo aj počas Black Friday. Nevýhodou registračného bonusu je jeho forma 4 poukážok (voľné tikety) a môžete tak uzavrieť iba 4 tikety. Na druhej strane, by to mohlo byť nevýhodnejšie pre hráčov a Niké mohlo použiť dať iba jeden voľný tiket v celej hodnote 20 EUR.

FAQ

Ako sa zaregistrovať v Niké?

Vyplňte registračný formulár na stránke www.nike.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobných obrázkových inštrukcií, vďaka ktorým bude založenie účtu v Niké hotové za necelých 10 minút.

Je registrácia v stávkovej kancelárii Niké bezplatná?

Áno, založenie hráčskeho účtu v Niké je zadarmo.

Koľko trvá proces overenia totožnosti v Niké?

Úspešné overenie dokladov v Niké trvá pár hodín, ale obvykle je to veľmi rýchly proces.

Čo ak nepredložím svoje doklady totožnosti?

V pobočkách Niké môžete v hotovosti tipovať bez obmedzenia. Povinnosť overiť totožnosť hráčov pre internetové tipovanie ukladá všetkým stávkovým spoločnostiam na Slovensku zákon č.30/2019 Z.z. o hazardných hrách. Cieľom je ochrana osôb mladších ako 18 rokov.

Môžem po založení účtu využiť bonusy?

Áno, aj v stávkovej kancelárii Niké môžete využiť po registrácii konta Niké bonusy. Podľa svojich preferencií si môžete vybrať buď vstupný bonus alebo kasíno vstupný bonus a spiny zadarmo.

Je potrebné zadávať akčný kód pre získanie vstupného bonusu?

Niké poskytuje vstupné bonusy bez toho, aby ste museli zadávať akčný kód. Registrácia v Niké prebieha tak, že vyplníte údaje a zvolíte si registračný bonus. Ak by ste v registračnom formulári našli možnosť voľby akčného kódu, tak odporúčame skontrolovať bonusové podmienky.