Fortuna registrácia

Slovenská stávková kancelária Fortuna poskytuje nielen športové tipovanie na internete prostredníctvom svojej webovej stránky iFortuna.sk. V roku 1990 vznikla pôvodom česká stávková kancelária Fortuna pod menom Fortuna sázková kancelář, a.s. a stala sa jednou z prvých porevolučných akciových spoločností vo vtedajšom Československu vôbec V Slovenskej republike vznikla o rok neskôr sesterská spoločnosť Terno. Zlomovým bodom bol rozhodne rok 2005, kedy celú firmu kúpila finančná skupina Penta Investments a podporila rýchly rast Fortuny. Ešte v tomto roku začlenila do skupiny poľskú kanceláriu Profesionał, ktorá na tunajšom trhu pôsobila desať rokov.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

V ďalšom období sa potom Fortuna zamerala najmä na zjednotenie značky a modernizáciu prevádzok. Momentálne sa radí Fortuna medzi najväčšie stávkové kancelárie v celej strednej Európe. iFortuna pripravuje pre svojich zákazníkov rôzne súťaže (napr. „majstrovstvá v tipovaní“) a okrem iného tu nájdete aj podrobné recenzie na zápasy. Rok 2020 bol dôležitým pre Slovensko, nakoľko nová legislatíva umožnila získať licenciu aj na nový produkt – online kasíno, ktoré bolo verejnosti predstavené začiatkom roku 2020 a získalo tak mnoho nových zákazníkov.

Postupné kroky pri registrácii vrátane obrázkov

Ako prebieha FORTUNA registrácia účtu vám predstaví tento podrobný návod na registráciu v stávkovej kancelárii. Dodržaním konkrétnych krokov registrácie podľa nášho detailného návodu a registrácia konta vo FORTUNE bude pre vás jednoduchá, rýchla a bezproblémová.

Otvoríte si vo svojom internetovom prehliadači webovú stránku www.ifortuna.sk. Ak sa vám automaticky pri otvorení stránky neotvorí registračné okno, novú registráciu nájdete v pravej hornej žltej časti text „Registrácia“.

V registračnom formulári dôkladne zadáte všetky požadované osobné údaje. V registračnom formulári vypíšete vaše prihlasovacie meno, heslo, emailovú adresu a telefónne číslo v tvare začínajúcom +421. Ďalej tu uvediete vaše bydlisko, rodné číslo, štátne občianstvo – všetky tieto informácie musia zodpovedať skutočnosti a byť bezchybne zadané.

Nezabudnite si v tomto kroku registrácie vybrať z ponuky Fortuna bonus, ktorý je pre vás najvhodnejší. Je tu naozaj z čoho vyberať. Automaticky sa vyplní Promo kód daného bonusu.

Na záver registračného formulára musíte odkliknúť súhlas, že spĺňate podmienku veku a máte viac ako 18 rokov a takisto súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Ak žiadate o vstupný bonus, zaškrtnete aj toto políčko, že akceptujete podmienky bonusu. Následne kliknete na žlté okienko „Zaregistrovať sa“.

Nasleduje krok overenia telefónneho čísla. Na vami zadané telefónne číslo, vám v okamihu pípne SMS správa s krátkym overovacím kódom. Objaví sa vyskakovacie okno s názvom Klientské overenie a text kódu zadáte do políčka s označením „Overovací kód“ a kliknete na žlté okienko „Pokračovať“.

Počiatočnú časť registrácie ste úspešne zvládli. Stránka vás presmeruje na hlavnú stránku FORTUNY, do sekcie vkladu peňazí. Odporúčame však pokračovať ďalej tým, že kliknite na „Hráčsky účet“ a začnete s vypĺňaním osobných údajov, overením identity dvoch dokladov totožnosti. V prvej ponuke Osobné údaje“ musíte uviesť, či ste politicky exponovaná osoba. Po zvolení správnej možnosti nezabudnite stlačiť Odoslať.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Pre kompletné overenie vašej identity je potrebné nahrať fotografie dvoch platných dokladov totožnosti. Ten prvý bude hlavný, máte na výber z troch možností, ktorý si uplatníte. Buď to bude občiansky preukaz, ktorý bude odfotený z oboch strán alebo v prípade cudzinca to bude pas alebo povolenie k pobytu. Kliknite na žlté pole „Nahrať“ a začnete proces overovania totožnosti kliknutím na „Začať“.

Máte na výber, či fotografiu zhotovíte alebo nahráte s vašich dostupných súborov. Vložíte sem prednú stranu vášho občianskeho preukazu. Potvrdíte žltým okienkom „Dokončiť“ a odošlete svoju fotografiu na schválenie. Následne kliknite na pole „Občiansky preukaz – zadná strana“ a vyberiete súbor s fotografiou zadnej strany vášho platného občianskeho preukazu. Opäť po nahratí fotografie už iba stačí potvrdiť stlačením tlačidla „Dokončiť“.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Teraz už ostáva iba nahratie druhého dokladu totožnosti, tu bude postačovať iba predná strana dokladu. Čo sa týka doplnkového druhého dokladu totožnosti, je tu taktiež na výber viacero možností. Vybrať si môžete opäť pas alebo povolenie k pobytu u cudzinca, alebo zvoliť iný doklad ako kartička poistenca alebo vodičský preukaz. Postup vkladania je rovnaký ako pri prvom doklade.

Overovací proces je z vašej strany na konci. Teraz ostáva už iba počkať za informáciou od stávkovej kancelárie Fortuna, kým overí vašu totožnosť a budete môcť využívať hráčske konto naplno a bez obmedzení. Dovtedy bude mať váš hráčsky účet status dočasný. Ak budú všetky 3 riadky schválené zelenou farbou, Vaše hráčske konto môžete začať využívať naplno. Platnosť dočasného účtu je 30 dní.

Z emailovej adresy support@ifortuna.sk dostanete do vašej emailovej schránky správu priamo od stávkovej kancelárie FORTUNA , kde vás upozornia na doplnenie dokladov totožnosti. O úspešnom overení identity budete do maximálne 24 hodín informovaný emailom. Krátko po dokončení kompletnej registrácie môžete vložiť na váš hráčsky účet svoj prvý vklad a získať vstupné bonusy a začať tipovať.

Vstupný bonus 50 EUR bez rizika + 50 EUR kredit + 50 free spinov

Jedinečný trojitý bonus platí pre novo registrovaných klientov stávkovej kancelárie FORTUNA, daný bonus si aktivujete výberom pri úvodnej registrácii. Nárok na vstupnú Stávku bez rizika 50 EUR musíte uplatniť do 7 dní, inak nárok na uzavretie danej stávky zaniká. Minimálny kurz je stanovený na hodnotu 2.00, a je možné ju uplatniť len na športové zápasy (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálne hry). Ďalším obmedzením je, že sa dá uplatniť iba na jedného hráča a jednu IP adresu. V prípade, ak je vaša prvá stávka neúspešná, FORTUNA vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky (maximálne do sumy 50 €). Vy už ďalej rozhodnete ako s touto sumou ďalej naložíte. Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách.

Stávkový kredit 50 EUR – tento bonus sa aktivuje automaticky po správnom vyplnení registračného formulára, pričom vklad je opäť potrebné urobiť do 7 dní od aktivácie bonusu. Výška bonusu je podmienená vašim prvým vkladom v rozpätí od 1 € – 50 € (ak vložíte 50 €, ako odmenu získate bonus v hodnote 50 EUR – 25 000 klubových bodov). Kredit sa na vaše hráčske konto pripíše automaticky, najneskôr 24 hodín od podania tiketu, Bonus bude vyplatený formou klubových bodov, za ktoré si podáte stávky alebo nakúpite kurzové zvýhodnenie. Minimálny kurz je stanovený na 1.60, a zase platí obmedzenie na jedného hráča a jednu IP adresu. Od vkladu na hráčsky účet má hráč 10 dní na splnenie podmienok pretáčania, po tejto dobe nárok na bonus zaniká.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Vstupný bonus 50 free spinov vo FORTUNA kasíne získate v závislosti od výšky prvého vkladu. Za vklad do 10 eur (vrátane) získa 10 Free spinov, za vklad nad 10 eur získa 20 Free spinov, za vklad nad 20 eur získa 30 Free spinov, za vklad nad 30 eur získa 40 Free spinov a za vklad nad 40 eur získa 50 Free spinov. Free spiny je možné využiť ako voľné zatočenia na hracích automatov v sekcii Casino. Hodnota Free spinu sa rovná minimálnej hodnote stávky na konkrétnej hre. Od vkladu na hráčsky účet má klient 10 dní na odohratie bonusu, po tejto dobe nárok na bonus stráca.

FAQ

Ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii FORTUNA?

Vyplňte registračný formulár na stránke www.ifortuna.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobných obrázkových inštrukcií, vďaka ktorým bude založenie účtu hotové za necelých 10 minút.

Je registrácia v stávkovej kancelárii FORTUNA bezplatná?

Áno, založenie hráčskeho účtu vo FORTUNE je zadarmo.

Čo ak nepredložím svoje doklady totožnosti?

Povinnosť overiť totožnosť hráčov pre internetové tipovanie ukladá všetkým stávkovým spoločnostiam na Slovensku zákon č.30/2019 Z.z. o hazardných hrách. Cieľom je ochrana osôb mladších ako 18 rokov.

Môžem po založení účtu využiť bonusy?

Áno, samozrejme. Zaregistrujte sa a je len na vás, ktorý FORTUNA bonus si vyberiete. Najobľúbenejšími bonusmi sú stávka bez rizika alebo vstupný bonus.