Fortuna registrácia bonus

Slovenská stávková kancelária Fortuna poskytuje nielen športové tipovanie na internete prostredníctvom svojej webovej stránky iFortuna.sk. Pre tipérov má pripravené zaujímavé stávkové kurzy a bonusy. V roku 1990 vznikla pôvodom česká stávková kancelária Fortuna pod menom Fortuna sázková kancelář, a.s. a stala sa jednou z prvých porevolučných akciových spoločností vo vtedajšom Československu vôbec V Slovenskej republike vznikla o rok neskôr sesterská spoločnosť Terno. Zlomovým bodom bol rozhodne rok 2005, kedy celú firmu kúpila finančná skupina Penta Investments a podporila rýchly rast Fortuny. Ešte v tomto roku začlenila do skupiny poľskú kanceláriu Profesionał, ktorá na tunajšom trhu pôsobila desať rokov.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

V ďalšom období sa potom Fortuna zamerala najmä na zjednotenie značky a modernizáciu prevádzok.

Fortuna registrácia 2024

Fortuna je jednou z najpopulárnejších sázkových kancelárií na Slovensku. Každý nový hráč môže získať bonus počas registrácie. Bonus je vo výške až 50€ ako extra peniaze na sázení. Ako získať bonus? Prvou vecou, ktorú musíte urobiť, je vytvorenie si účtu na Fortuna. Uistite sa, že ste vyplnili všetky informácie správne a potvrdili svoju emailovú adresu. Potom sa musíte zaregistrovať v sekciiVIP na Fortuna stránke. Tu budete musieť zadať svoje osobné údaje ako meno, dátum narodenia, email a adresu. Po vyplnení všetkých informácií budete môcť vyplniť bonusový kód, ktorý získate pri registrácii. Keď je všetko hotové, Fortuna vyplatí bonus až do 50€. Tieto peniaze môžete použiť na sázenie alebo na vstup do Loterie Fortuny. Bonus je časovo obmedzený, takže je dôležité, aby ste ho využili čo najskôr. Fortuna bonus je skvelou možnosťou pre nových hráčov, ako začať svoje sázenie. Využite túto šancu a získajte čo najviac z vášho bonusu.

Momentálne sa radí Fortuna medzi najväčšie stávkové kancelárie v celej strednej Európe. Stala sa tiež partnerom najvyššej slovenskej futbalovej ligy Fortuna ligy. Najčerstvejšie live futbalové prenosy si môžete pozrieť na Fortuna TV. Fortuna tiež patrí medzi partnerov Slovenského futbalového zväzu. iFortuna pripravuje pre svojich zákazníkov rôzne súťaže (napr. „majstrovstvá v tipovaní“) a okrem iného tu nájdete aj podrobné recenzie na zápasy. Rok 2020 bol dôležitým pre Slovensko, nakoľko nová legislatíva umožnila získať licenciu aj na nový produkt – online kasíno, ktoré bolo verejnosti predstavené začiatkom roku 2020 a získalo tak mnoho nových zákazníkov.

Postupné kroky pri registrácii vrátane obrázkov

Ako prebieha FORTUNA registrácia účtu vám predstaví tento podrobný návod na registráciu v stávkovej kancelárii. Dodržaním konkrétnych krokov registrácie podľa nášho detailného návodu a registrácia konta vo FORTUNE bude pre vás jednoduchá, rýchla a bezproblémová.

Otvoríte si vo svojom internetovom prehliadači webovú stránku www.ifortuna.sk. Ak sa vám automaticky pri otvorení stránky neotvorí registračné okno, novú registráciu nájdete v pravej hornej žltej časti text „Registrácia“.

V registračnom formulári dôkladne zadáte všetky požadované osobné údaje. V registračnom formulári vypíšete vaše prihlasovacie meno, heslo, emailovú adresu a telefónne číslo v tvare začínajúcom +421. Ďalej tu uvediete vaše bydlisko, rodné číslo, štátne občianstvo – všetky tieto informácie musia zodpovedať skutočnosti a byť bezchybne zadané.

Nezabudnite si v tomto kroku registrácie vybrať z ponuky Fortuna bonus, ktorý je pre vás najvhodnejší. Je tu naozaj z čoho vyberať. Automaticky sa vyplní Promo kód daného bonusu.

Na záver registračného formulára musíte odkliknúť súhlas, že spĺňate podmienku veku a máte viac ako 18 rokov a takisto súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Ak žiadate o vstupný bonus, zaškrtnete aj toto políčko, že akceptujete podmienky bonusu. Následne kliknete na žlté okienko „Zaregistrovať sa“.

Nasleduje krok overenia telefónneho čísla. Na vami zadané telefónne číslo, vám v okamihu pípne SMS správa s krátkym overovacím kódom. Objaví sa vyskakovacie okno s názvom Klientské overenie a text kódu zadáte do políčka s označením „Overovací kód“ a kliknete na žlté okienko „Pokračovať“.

Počiatočnú časť registrácie ste úspešne zvládli. Stránka vás presmeruje na hlavnú stránku FORTUNY, do sekcie vkladu peňazí. Odporúčame však pokračovať ďalej tým, že kliknite na „Hráčsky účet“ a začnete s vypĺňaním osobných údajov, overením identity dvoch dokladov totožnosti. V prvej ponuke Osobné údaje“ musíte uviesť, či ste politicky exponovaná osoba. Po zvolení správnej možnosti nezabudnite stlačiť Odoslať.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Pre kompletné overenie vašej identity je potrebné nahrať fotografie dvoch platných dokladov totožnosti. Ten prvý bude hlavný, máte na výber z troch možností, ktorý si uplatníte. Buď to bude občiansky preukaz, ktorý bude odfotený z oboch strán alebo v prípade cudzinca to bude pas alebo povolenie k pobytu. Kliknite na žlté pole „Nahrať“ a začnete proces overovania totožnosti kliknutím na „Začať“.

Máte na výber, či fotografiu zhotovíte alebo nahráte s vašich dostupných súborov. Vložíte sem prednú stranu vášho občianskeho preukazu. Potvrdíte žltým okienkom „Dokončiť“ a odošlete svoju fotografiu na schválenie. Následne kliknite na pole „Občiansky preukaz – zadná strana“ a vyberiete súbor s fotografiou zadnej strany vášho platného občianskeho preukazu. Opäť po nahratí fotografie už iba stačí potvrdiť stlačením tlačidla „Dokončiť“.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Teraz už ostáva iba nahratie druhého dokladu totožnosti, tu bude postačovať iba predná strana dokladu. Čo sa týka doplnkového druhého dokladu totožnosti, je tu taktiež na výber viacero možností. Vybrať si môžete opäť pas alebo povolenie k pobytu u cudzinca, alebo zvoliť iný doklad ako kartička poistenca alebo vodičský preukaz. Postup vkladania je rovnaký ako pri prvom doklade.

Overovací proces je z vašej strany na konci. Teraz ostáva už iba počkať za informáciou od stávkovej kancelárie Fortuna, kým overí vašu totožnosť a budete môcť využívať hráčske konto naplno a bez obmedzení. Dovtedy bude mať váš hráčsky účet status dočasný. Ak budú všetky 3 riadky schválené zelenou farbou, Vaše hráčske konto môžete začať využívať naplno. Platnosť dočasného účtu je 30 dní.

Z emailovej adresy [email protected] dostanete do vašej emailovej schránky správu priamo od stávkovej kancelárie FORTUNA , kde vás upozornia na doplnenie dokladov totožnosti. O úspešnom overení identity budete do maximálne 24 hodín informovaný emailom. Krátko po dokončení kompletnej registrácie môžete vložiť na váš hráčsky účet svoj prvý vklad a získať vstupné bonusy a začať tipovať.

Fortuna registrácia bonus

Momentálne od Fortuny získate bonus už za registráciu. A to dokonca dva. Prvý v podobe stávky bez rizika v hodnote až 30 €. Keď využijete túto stávku neprídete o peniaze, ani keby vám nevyšla. Druhý bonus je taktiež v hodnote 30 € a v podobe stávkového kreditu. Vo Fortune tak môžete prestávkovať momentálne až 60 € bez toho, že by ste sa obávali o vaše peniaze. Fortuna bonus 50 eur môžete získať pri vstupnom vklade. Fortuna registrácia bonus je výhodný z viacerých hľadísk a preto je rozumné ho využiť. Registrácia je samozrejme zadarmo.

Vstupný bonus 50 EUR bez rizika + 50 EUR kredit + 50 free spinov

Jedinečný trojitý bonus platí pre novo registrovaných klientov stávkovej kancelárie FORTUNA, daný bonus si aktivujete výberom pri úvodnej registrácii. Nárok na vstupnú Stávku bez rizika 50 EUR musíte uplatniť do 7 dní, inak nárok na uzavretie danej stávky zaniká. Minimálny kurz je stanovený na hodnotu 2.00, a je možné ju uplatniť len na športové zápasy (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou Virtuálne hry). Ďalším obmedzením je, že sa dá uplatniť iba na jedného hráča a jednu IP adresu. V prípade, ak je vaša prvá stávka neúspešná, FORTUNA vám vráti vklad do 24 hodín od vyhodnotenia stávky (maximálne do sumy 50 €). Vy už ďalej rozhodnete ako s touto sumou ďalej naložíte. Stávku bez rizika môžete využiť online (na webstránke www.ifortuna.sk a v mobile na gm.ifortuna.sk), a vo všetkých pobočkách.

Stávkový kredit 50 EUR – tento bonus sa aktivuje automaticky po správnom vyplnení registračného formulára, pričom vklad je opäť potrebné urobiť do 7 dní od aktivácie bonusu. Výška bonusu je podmienená vašim prvým vkladom v rozpätí od 1 € – 50 € (ak vložíte 50 €, ako odmenu získate bonus v hodnote 50 EUR – 25 000 klubových bodov). Kredit sa na vaše hráčske konto pripíše automaticky, najneskôr 24 hodín od podania tiketu, Bonus bude vyplatený formou klubových bodov, za ktoré si podáte stávky alebo nakúpite kurzové zvýhodnenie. Minimálny kurz je stanovený na 1.60, a zase platí obmedzenie na jedného hráča a jednu IP adresu. Od vkladu na hráčsky účet má hráč 10 dní na splnenie podmienok pretáčania, po tejto dobe nárok na bonus zaniká.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Vstupný bonus 50 free spinov vo FORTUNA kasíne získate v závislosti od výšky prvého vkladu. Za vklad do 10 eur (vrátane) získa 10 Free spinov, za vklad nad 10 eur získa 20 Free spinov, za vklad nad 20 eur získa 30 Free spinov, za vklad nad 30 eur získa 40 Free spinov a za vklad nad 40 eur získa 50 Free spinov. Free spiny je možné využiť ako voľné zatočenia na hracích automatov v sekcii Casino. Hodnota Free spinu sa rovná minimálnej hodnote stávky na konkrétnej hre. Od vkladu na hráčsky účet má klient 10 dní na odohratie bonusu, po tejto dobe nárok na bonus stráca.

È semplice registrarsi con Fortuna stavkova kancelária?

Fortuna stavkova kancelária offre ai suoi clienti la possibilità di iscriversi in modo facile e veloce. La registrazione è semplice, richiede solo pochi minuti e non è necessario fornire alcun documento cartaceo. Il cliente dovrà compilare un modulo di registrazione online inserendo i propri dati personali e di contatto. Una volta completata la registrazione, il cliente avrà accesso a tutti i servizi offerti da Fortuna stavkova kancelária.

Ci sono molti vantaggi associati alla registrazione presso Fortuna stavkova kancelária. Innanzitutto, i clienti possono usufruire di sconti e bonus esclusivi su molti degli eventi sportivi ai quali possono partecipare. Inoltre, i clienti possono godere di una varietà di opzioni di pagamento sicure e veloci che possono essere utilizzate per effettuare depositi e prelievi. Infine, i clienti possono beneficiare di un servizio clienti eccellente, che offre supporto 24 ore su 24, 7 giorni su 7.

  • Sconti e bonus
  • Varietà di opzioni di pagamento
  • Eccellente servizio clienti
  • Supporto 24 ore su 24

Come si fa a depositare fondi su Fortuna stavkova kancelária?

I clienti possono depositare fondi su Fortuna stavkova kancelária in modo sicuro e veloce. Il cliente deve selezionare la modalità di pagamento preferita, che può essere una carta di credito, un bonifico bancario o un metodo di pagamento elettronico come PayPal. Una volta selezionata la modalità di pagamento, il cliente dovrà inserire le informazioni necessarie e confermare il deposito.

  • Selezionare la modalità di pagamento
  • Inserire le informazioni necessarie
  • Confermare il deposito
  • Monitorare i depositi

Come si fa a prelevare fondi da Fortuna stavkova kancelária?

I clienti possono prelevare fondi da Fortuna stavkova kancelária in modo rapido e sicuro. Il cliente deve selezionare la modalità di prelievo preferita, che può essere un bonifico bancario o un metodo di pagamento elettronico come PayPal. Una volta selezionata la modalità di prelievo, il cliente dovrà inserire le informazioni necessarie e confermare il prelievo.

Quali informazioni sono necessarie per registrarsi a Fortuna stavkova kancelária?

Per registrarsi a Fortuna stavkova kancelária, i clienti devono fornire alcune informazioni personali. Queste informazioni includono il nome, l’indirizzo e-mail, la data di nascita, il numero di telefono e l’indirizzo postale. È anche necessario fornire un documento di identità valido, come una carta d’identità o un passaporto.

Quanto tempo ci vuole per effettuare una registrazione con Fortuna stavkova kancelária?

La registrazione con Fortuna stavkova kancelária è un processo veloce e semplice che richiede solo pochi minuti. Il cliente deve compilare il modulo di registrazione online, inserire le informazioni necessarie e confermare la registrazione. Una volta completata la registrazione, il cliente avrà accesso a tutti i servizi offerti da Fortuna stavkova kancelária.

Quali sono i requisiti di sicurezza di Fortuna stavkova kancelária?

Fortuna stavkova kancelária adotta una serie di misure di sicurezza per assicurare che le informazioni dei clienti siano protette. Ad esempio, tutte le informazioni di pagamento vengono criptate per garantire che siano al sicuro da qualsiasi accesso non autorizzato. Inoltre, Fortuna stavkova kancelária utilizza un sistema di autenticazione a più fattori per assicurare che solo i titolari dei conti possano accedere alle loro informazioni.

Prima di effettuare una registrazione con Fortuna stavkova kancelária, i clienti devono accettare i termini e le condizioni della società. I termini e le condizioni includono le condizioni generali di utilizzo del servizio, le regole di gioco, la politica di privacy, la politica sui bonus e le condizioni relative ai depositi e ai prelievi. I clienti devono leggere attentamente questi termini e accettarli prima di effettuare una registrazione.

FAQ

Ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii FORTUNA?

Vyplňte registračný formulár na stránke www.ifortuna.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobných obrázkových inštrukcií, vďaka ktorým bude založenie účtu hotové za necelých 10 minút.

Je registrácia v stávkovej kancelárii FORTUNA bezplatná?

Áno, založenie hráčskeho účtu vo FORTUNE je zadarmo. Registrácia je úplne bezplatná a bez viazanosti.

Čo ak nepredložím svoje doklady totožnosti?

Povinnosť overiť totožnosť hráčov pre internetové tipovanie ukladá všetkým stávkovým spoločnostiam na Slovensku zákon č.30/2019 Z.z. o hazardných hrách. Cieľom je ochrana osôb mladších ako 18 rokov.

Môžem po založení účtu využiť bonusy?

Áno, samozrejme. Zaregistrujte sa a je len na vás, ktorý FORTUNA bonus si vyberiete. Najobľúbenejšími bonusmi sú stávka bez rizika alebo vstupný bonus.