eTIPOS registrácia

eTIPOS registráciaStávková kancelária Tipkurz (eTIPOS) je produktom štátnej lotériovej spoločnosti TIPOS. Ministerstvo financií Slovenskej republiky je 100% výhradným vlastníkom tejto spoločnosti. Tipos evidujeme na internete pod značkou eTIPOS, kde sú ponúkané produkty ako lotéria, športové kurzové stávky, kasíno, poker, bingo a virtuálne hry. Na ich stránkach nie je možné sledovať živý prenos, ako je u mnohých iných spoločností bežnou záležitosťou. Stávková kancelária od TIPOSU nazvaná TIPKUZ je evidovaná pod subdoménou etiposu www.tipkurz.etipos.sk. Do prehliadača je možné zadať aj samotnú stránku www.tipkurz.sk, ktorá vás následne presmeruje.

Postupné kroky pri registrácii vrátane obrázkov

Ako prebieha eTIPOS registrácia účtu vám predstaví tento podrobný návod na registráciu v stávkovej kancelárii. Dodržaním konkrétnych krokov registrácie podľa nášho detailného návodu a registrácia konta v eTIPOSe bude pre vás jednoduchá, rýchla a bezproblémová.

Otvoríte si vo svojom internetovom prehliadači vyššie uvedené webové stránku, kde novú registráciu nájdete v pravej hornej časti modré okienko s textom „Registrovať“ alebo prejdete na odkaz https://moj.etipos.sk/registracia. V registračnom formulári dôkladne zadáte všetky požadované osobné údaje. V registračnom formulári vypíšete vaše vlastné prihlasovacie meno, heslo, vašu emailovú adresu a telefónne číslo. Vaše heslo musí obsahovať minimálne jedno veľké písmeno, jedno malé písmeno a jedno číslo a jeho dĺžka musí byť 6-32 znakov. Všetky tieto informácie musia byť každopádne skutočné a bezchybné. Na záver registračného formulára musíte odkliknúť súhlas so zasielaním elektronickej komunikácie na účely priameho marketingu na e-mailovú adresu uvedenú v rámci môjho zriadeného hráčskeho účtu a prostredníctvom SMS. Kliknete na modré okienko „Overenie údajov“.

Nasleduje krok overenia telefónneho čísla. Na vami zadané telefónne číslo, vám v okamihu pípne SMS správa s krátkym overovacím kódom. Text kódu zadáte do políčka s označením „Overovací kód“ a kliknete na modré okienko „Potvrdiť“.

Počiatočnú časť registrácie ste úspešne zvládli. Pokračujete ďalej tým, že kliknite v druhom riadku „Osobné údaje“ na tlačidlo Doplniť.

Zadáte všetky vaše osobné údaje označené hviezdičkou ako krstné meno, priezvisko, rodné číslo, prezývku pre váš účet, IBAN bankového účtu a číslo vášho platného občianskeho preukazu. V prípade, že nie ste občanom Slovenskej republiky, zaškrtnite políčko „Som cudzinec“. Následne namiesto rodného čísla uveďte váš dátum narodenia a do poľa „Číslo identifikačného dokladu“ uveďte číslo Vášho pasu alebo číslo dokladu o povolení na pobyt na území SR. Po vyplnení údajov prejdite na ďalší krok stlačením modrého tlačidla „Ďalej“.

Vypíšte požadované informácie o vašom trvalom bydlisku: ulicu a popisné číslo, PSČ a mesto. Údaje potvrďte kliknutím na „Ďalej“.

Pre dokončenie tejto časti registračného formulára musíte odkliknúť súhlas, že ste oboznámený s obsahom obchodných podmienok spoločnosti, a že nie ste politicky exponovanou osobou. Kliknete na modré okienko „Dokončiť“.

V sekcii „Stav registrácie“ sa zobrazí, že máte úspešne dokončené už dva kroky z celkových štyroch. Nasleduje overenie identity v treťom riadku s rovnakým názvom stlačte „Overiť“. Pre kompletné overenie vašej identity je potrebné nahrať fotografie dvoch platných dokladov totožnosti. Ten prvý bude hlavný, máte na výber z troch možností, ktorý si uplatníte. Buď to bude občiansky preukaz, ktorý bude odfotený z oboch strán alebo v prípade cudzinca to bude pas. Kliknite na červené pole „Občiansky preukaz a nahráte fotografiu (uloženú vo vašom počítači) prednej strany vášho občianskeho preukazu. Potvrdíte a odošlete svoju fotografiu na schválenie kliknutím na červené okienko „Odoslať“. Následne kliknite na pole „Občiansky preukaz – zadná strana“ a vyberiete súbor s fotografiou zadnej strany vášho platného občianskeho preukazu. Opäť po nahratí fotografie už iba stačí potvrdiť stlačením tlačidla „Odoslať“. Teraz už ostáva iba nahratie druhého dokladu totožnosti, tu bude postačovať iba predná strana dokladu. Tak ako pri prvom doklade totožnosti, aj teraz kliknite na pole „Druhý doklad – predná strana“. Čo sa týka doplnkového druhého dokladu totožnosti, je tu taktiež na výber viacero možností. Vybrať si môžete opäť pas alebo povolenie k pobytu u cudzinca, alebo zvoliť iný doklad ako kartička poistenca alebo vodičský preukaz.

V poslednom kroku registrácie už iba stačí overiť váš email. Z emailovej adresy [email protected] dostanete do vašej emailovej schránky správu priamo od stávkovej kancelárie eTIPOS a v texte emailu kliknite na overovací link v strede emailu. O úspešnom overení identity budete do pár minút informovaný emailom od stávkovej kancelárie eTIPOS. Krátko po dokončení kompletnej registrácie môžete vložiť na váš hráčsky účet svoj prvý vklad a získať vstupné bonusy a začať tipovať.

eTIPOS uvítací bonus pre kasíno

Pre zisk bonusu musí hráč absolvovať úspešnú registráciuna stránkach eTIPOS a ihneď môže zbierať odmeny až do výšky 1050 €. Na dosiahnutie bonusu v celkovej výške až 1 050€ je potrebné postupne vkladať prostriedky na svoj účet spolu s prideleným promokódom pre daný vklad. Hrá sa v troch úrovniach o 3 x 350 € bonus a k tomu 280 free spinov. Po prvom vklade získavate okamžite 100 free spinov. Podmienku minimálneho vkladu môže hráč splniť viacerými alebo aj jednou stávkou. Pre konkrétne podmienky bonusu odporúčame si preštudovať „Podrobné podmienky“.

Športové bonusy táto stávková spoločnosť žiaľ v súčasnosti neposkytuje.

FAQ

Ako sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii eTIPOS?

Vyplňte registračný formulár na stránke www.tipkurz.etipos.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba postupujte podľa nášho podrobných obrázkových inštrukcií, vďaka ktorým bude založenie účtu hotové za necelých 10 minút.

Je registrácia v stávkovej kancelárii eTIPOS bezplatná?

Áno, založenie hráčskeho účtu v eTIPOS je zadarmo.

Neviem sa prihlásiť?

V prípade, že si nepamätáte prihlasovacie heslo, môžete si ho zaslať pomocou možnosti „Zabudnuté heslo“.

Čo ak nepredložím svoje doklady totožnosti?

Povinnosť overiť totožnosť hráčov pre internetové tipovanie ukladá všetkým stávkovým spoločnostiam na Slovensku zákon č.30/2019 Z.z. o hazardných hrách. Cieľom je ochrana osôb mladších ako 18 rokov.