Fortuna akcny kod – Promo kódy vo Fortune

Ponuka Fortuna bonusov je naozaj poriadne bohatá – stačí si len zvoliť ten správny bonus pre vás. Vyberajte si skutočne pozorne – môžete si vybrať iba 1 bonus s jedným promo kódom. Vo Fortune sa nedajú kombinovať bonusy, preto ak chcete bonus pre športové stávky a zároveň aj kasíno bonus, zvoľte si promo kód kombinujúci dva bonusy (napr. stávka bez rizika + free spiny). V tom prípade vám odporúčame Fortuna stávku bez rizika.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Ak ste doteraz premýšľali, že v stávkovej kancelárii Fortuna potrebujete akčné kódy, aby ste získali atraktívne bonusy, nie je to celkom pravda. Po odoslaní formulára sa pri výbere bonusu Fortuna automaticky integruje zodpovedajúci propagačný kód, čím sa eliminuje namáhavé hľadanie rôznych kódov. Jednoduchosť spočíva v tom, že sa stanete novým hráčom Fortuny a odomknete bonusy bez
námahy.
Stačí, aby ste sa stali novým hráčom v stávkovej kancelárii Fortuna a nárok na Fortuna bonus získate automaticky a ihneď. Ďalší akčný kód alebo promo kód vám už nepomôže k tomu, aby ste od stávkovej kancelárie Fortuna bonus ešte navýšili.

Fortuna promo kod

Chcete sa zabaviť aj vo Fortuna Kasíne? Fortuna sa môže pochváliť bohatou škálou bonusov, z ktorých každý vyžaduje starostlivé zváženie. Je nevyhnutné poznamenať, že sa môžete rozhodnúť iba pre jeden bonus so zodpovedajúcim propagačným kódom; kombinovanie bonusov je nerealizovateľné. Buďte opatrní pri výbere, či už ide o bezrizikovú stávku pre športových nadšencov alebo o obľúbený bezrizikový bonus 30 € s 30 zatočeniami zadarmo pre nadšencov kasína.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Nezaregistrovaní hráči majú tiež nárok na bonus až 150 spinov na hracie automaty alebo 100% bonus na vklad dosahujúci výšku 5000 Eur. Zaregistrovaní hráči zase získavajú maximálne 75 free spinov na hry Kajot. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu, zahrať si akýkoľvek automat so stávkami v hodnote nad 50 Eur. Free spiny sa následne dajú využiť v sekcii Casino. Neviete sa ešte rozhodnúť? V našom článku vám podrobne predstavíme všetky ponúkané bonusy Fortuna a aj to, kto môže získať skvelé bonusy v stávkovej kancelárii Fortuna.

Promo kódy vo Fortune

Popri konvenčných bonusových kódoch Fortuna predstavuje koncept dobíjacieho kupónu, ktorý slúži
ako promo kód pre nových aj existujúcich hráčov. Na rozdiel od tradičných promo kódov, kupóny Fortuna nie je možné zakúpiť, ale získať ich prostredníctvom marketingových kampaní Fortuny počas športových podujatí. Tieto kupóny je možné použiť na dotovanie hráčskeho účtu na stávku bez rizika.
Využiť na stávky kupóny Fortuna však nie je až tak jednoduché. Fortuna kupón cez SMS kód neexistuje a nie je možné nájsť ani kupón Fortuna online.

Akčný kód Fortuna

Stávková kancelária Fortuna momentálne nemá vo svojej ponuke akčný kód, s ktorým by ste mohli dostať bonus navyše. Akčný kód Fortuna môžete získať jedine na promo akciách Fortuna alebo pokiaľ stávková kancelária zavedie tento bonus. Keďže mnohé stávkové kancelárie na Slovensku už takýto bonus ponúkajú, je možné, že v budúcnosti bude dostupný aj na stránke Fortuny. Ak sa tak stane, my vás budeme informovať.

Kde kúpiť Fortuna kupóny?

Odpoveďou vás sklameme. Kúpiť ho nie je možné v obchode ani na internete. Jedinou možnosťou je získať Fortuna kupón zdarma na niektorej z marketingových kampaní, ktoré Fortuna organizuje v rámci rôznorodých športových udalostí. Fortuna kupón môžu využiť noví ale aj existujúci hráči stávkovej kancelárie Fortuna. Po registrácii vložte ľubovoľnú sumu na váš hráčsky účet (pre získanie max. bonusu vám stačí vložiť 35 EUR). Do 7 dní od aktivácie bonusu je potrebné uzatvoriť prvú stávku (nezabudnite, že bonus má určité podmienky, ktoré treba splniť). Ak je vaša prvá stávka nevýherná, stávková kancelária Fortuna vám vráti 35 EUR na váš hráčsky účet do 24 hodín. Vďaka tomu si stavíte úplne BEZ RIZIKA!

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Stav si LIVE úplne bez rizika za 15 EUR

Fortuna vylepšuje herný zážitok aktivitami, ako je stávka LIVE bez rizika. Vklad minimálne 10 € počas
určených súťažných dní Európskeho pohára ponúka bezrizikovú LIVE stávku v hodnote 5 €, ktorú je možné využiť až trikrát denne. Bonus sa pripisuje vo
forme klubových bodov za nevýherné tikety, čo poskytuje zážitok zo stávkovania bez rizika.

Kvalifikačné boje v pohárovej Európe pomaly vrcholia, a tak ani tento týždeň nebude chýbať pravidelná akcia stávkovej spoločnosti Fortuna. Opäť máte možnosť získať atraktívny bonus, ktorý vám môže priniesť skvelú výhru! Ak si počas niektorého z hracích dní európskych pohárových súťaží 19-21.11.2021, v čase od 11.00 do 13.00 hod., vložíte na svoje hráčske konto minimálne 10 eur, dostanete od Fortuny Stávku bez rizika LIVE v hodnote 5 eur! Na bonus máte nárok vždy len 1x denne. Celkovo tak môžete tento bonus získať až 3-krát. Bonus Stávka bez rizika LIVE 5 eur bude pri nevýherných tiketoch vyplácaný vo forme klubových bodoch, klient dostane 2 500 bodov, ktoré môže následne využiť na stávkovanie. Hráčovi je bonus na hráčske konto pripísaný automaticky po splnení podmienok a zároveň má na prijatie bonusu 24 hodín. Na programe bude dostatok zaujímavých zápasov, preto neváhajte a využite Fortuna akciu a stavte si LIVE úplne bez rizika!

Fortuna kvíz každý štvrtok o 20:00

Pre väčšie vzrušenie, Fortuna zavádza týždenný kvíz každý štvrtok o 20:00, prístupný každému, dokonca aj tým, ktorí nemajú účet Fortune. Účastníci môžu získavať body nielen za správne odpovede, ale aj za rýchlosť odpovedí. Hráč si najprv vytvorí prezývku, klikne na „Pokračujte“ a následne sa do kvízu zapojí kliknutím na tlačidlo „Pripojiť sa“. Každý kvíz obsahuje 7 otázok zo sveta športu a hráč zbiera body nielen za správne odpovede, ale aj za rýchlosť odpovedí. Desiati súťažiaci s najlepšími vedomosťami si rozdelia v každom kole až 200 eur. Nemusia však zúfať ani tí, ktorí skončia mimo TOP 10.

Okrem TOP 10 vyžrebuje Fortuna týždenne 5 šťastných porazených, ktorí ponúkajú stávkový kredit 5 € vo forme klubových bodov. Súčasťou kvízu sú aj nehmotné ceny ako futbalový dres, tréningový tovar Lajoš Klein a herná konzola PlayStation 5. Čím viackrát sa zapojíte do kvízu, tým máte vyššiu šancu vyhrať niektorú zo spomínaných vecných cien.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Fortuna KLUB

Ponorte sa do vernostného programu Fortuna CLUB a premeňte eurá vynaložené na stávky na klubové body. Hráči môžu bez obmedzení využívať klubové body na nákup vstupeniek, čo ponúka flexibilitu a ďalšie šance na výhru. Za každých 500 klubových bodov môžeš uzavrieť tiket v hodnote 1 eura. Možnosť platby za body sa nachádza v spodnej časti tiketu. Bonus 5 a Bonus 8 je možné zakúpiť aj pomocou klubových bodov, čím sa výhry na tiketoch zvýšia až o 50 %. Klubové body sa zbierajú každý kalendárny rok vždy od 1. 1. do 31. 12. a nevyčerpané body sú vymazané.

Aké sú podmienky zbierania klubových bodov? Minimálny kurz tiketu pri predzápasových stávkach, za ktorý ihneď získavate klubové body, musí byť 5,00 (Virtuálne hry bez kurzového obmedzenia), pri LIVE stávkach musí byť 2,00 a za každé 1 stavené euro získavate 2 klubové body. Je tu aj stanovený maximálny počet bodov, ktoré môžete v rámci jedného dňa získať a to 1 500. Za tiket uzavretý za body nie je možné získať ďalšie body.

Ako sa zaregistrovať?

Otvorte webový prehliadač a prejdite na oficiálnu stránku Fortuny. Hlavná stránka zvyčajne zobrazuje najnovšie akcie a kľúčové funkcie.

Nájdite tlačidlo Registrácia: Na hlavnej stránke hľadajte tlačidlo „Registrovať“ alebo „Zaregistrovať sa“. Toto je zvyčajne viditeľne umiestnené, často v pravom hornom rohu webovej stránky.

Kliknite na tlačidlo Registrácia: Keď nájdete tlačidlo registrácie, kliknite naň, čím spustíte proces registrácie. Táto akcia vás presmeruje na registračnú stránku.

Vyplňte používateľsky prívetivý formulár: Na registračnej stránke sa stretnete s užívateľsky prívetivým formulárom, ktorý zhromažďuje podstatné informácie. Formulár zvyčajne obsahuje polia ako:

 • Celé meno: Zadajte svoje celé meno.
 • Dátum narodenia: Uveďte presný dátum narodenia.
 • Adresa: Uveďte adresu svojho bydliska.
 • E-mailová adresa: Zadajte platnú a prístupnú e-mailovú adresu.
 • Telefónne číslo: Zadajte aktívne telefónne číslo.
 • Používateľské meno: Vyberte si jedinečné používateľské meno pre svoj účet.
 • Heslo: Vytvorte si bezpečné heslo v súlade s bezpečnostnými požiadavkami Fortuny.

Poskytnite presné osobné údaje: Je dôležité poskytovať presné a pravdivé informácie vo všetkých oblastiach. Fortuna používa tieto
informácie na účely overenia účtu, čím zaisťuje bezpečnosť vášho účtu.

Prečítajte si a prijmite zmluvné podmienky: Pred dokončením registrácie si prečítajte podmienky Fortuny. Uistite sa, že rozumiete pravidlám a politikám, ktorými sa riadi používanie platformy. Ak súhlasíte, zvyčajne existuje začiarkavacie políčko alebo tlačidlo na potvrdenie prijatia.

Odošlite registračný formulár: Po vyplnení všetkých povinných polí a odsúhlasení podmienok vyhľadajte tlačidlo „Odoslať“ alebo „Zaregistrovať sa“. Kliknutím naň odošlete registračný formulár.

Proces overenia: Fortuna môže iniciovať proces overenia účtu na potvrdenie správnosti poskytnutých informácií. Môže to zahŕňať potvrdenie vašej e-mailovej adresy alebo poskytnutie dodatočnej dokumentácie.

Počkajte na potvrdenie: Po odoslaní počkajte, kým Fortuna potvrdí vašu registráciu. Môže to zahŕňať prijatie potvrdzujúceho e-mailu alebo upozornenia na webovej stránke.

Prihláste sa do svojho nového účtu: Po potvrdení registrácie sa vráťte na hlavnú stránku a prihláste sa pomocou používateľského mena a hesla, ktoré ste si vytvorili. Váš účet je teraz pripravený na použitie.

Pamätajte,že poskytnutie presných údajov pri registrácii je nielen nevyhnutné pre dodržiavanie pravidiel Fortuny, ale tiež zaisťuje hladký a bezpečný herný zážitok. Falšovanie
informácií môže viesť k pozastaveniu účtu alebo strate potenciálnych výhier.

Zákaznícka podpora

Fortuna sa o svojich zákazníkov stará vzorne. Síce je podpora dostupná iba do ôsmej večera, čo môže prekážať niektorým nočným hráčom a stávkarom. Ponúkajú širšiu škálu kontaktov ako konkurencia. Pomoc môžete vyhľadať na telefónnom čísle, pomocou kontaktného formuláru, no kontaktovať Fortunu môžete aj na sociálnych sieťach.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Platobné metódy

Znalosť platobných metód je nevyhnutná pre zabezpečenie výhry. Fortuna ponúka celý rad možností vkladov vrátane vkladov na pobočkách, platobných kariet, paysafecard a bankových
portálov. Minimálny vklad 1 € na všetky možnosti zaisťuje okamžitý prevod peňazí. Možnosti výberu sú obmedzené na výbery v pobočke a bankové prevody, pričom každý má svoje minimálne podmienky výberu.

Všetky kasíno bonusy

 • Vstupný bonus 200 € a 100 pretočení zadarmo ku prvému vkladu nad 10 €
 • Vstupný bonus až 5 000 € k prvému vkladu
 • Štedrý december, kde každý deň získavate jeden bonus do kasína a jeden do stávkovej kancelárie
 • 150 pretočení zadarmo ku registrácii
 • Stávka bez rizika a 30 pretočení k tomu

Všetky stávkové bonusy

 • 20 € bonus k prvej stávke
 • Vstupný bonus až do 1 000 € k prvému vkladu
 • Stávka bez rizika do 30 € a 30 pretočení k tomu
 • Štedrý december, kde každý deň získavate jeden bonus do kasína a jeden do stávkovej kancelárie

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

FAQ

Ako sa bonusy aktivujú v stávkovej kancelárii Fortuna?

Po vyplnení registračného formulára si vyberte požadovaný vstupný bonus pre stávkovanie a automaticky sa vyplní príslušný promo kód.

Môžem získať viac Fortuna registračných bonusov naraz?

Nie, Fortuna ponúka novým klientom len jeden registračný bonus, ktorý si klienti
vyberú sami.

Aký je maximálny počet bodov, ktoré môžete za deň získať cez Fortuna CLUB?

Maximálny počet klubových bodov, ktoré môže hráč získať za jeden deň, je 1 500, čím sa zaistí spravodlivosť a rovnaké podmienky.