Promo kódy stávkových kancelárií a online kasín 2024

Propagačné kódy alebo promo kódy sú jednoduchý spôsob akým môžete získať výhodu proti stávkovej kancelárii alebo online kasínu. Stávkové kancelárie a online kasína tieto promo kódy a iné bonusy využívajú na prilákanie nových a zaujatie stálych hráčov. Tým tieto promo kódy na oplátku, za to, že sa rozhodli hrať dávajú určité výhody. Či už sú to tikety bez rizika v stávkových kanceláriách alebo pretočenia zadarmo v kasínach.

Je všeobecne známe, že majú prevádzkovatelia hazardných hier naklonené šance na výhru ich smerom. Z dlhodobého hľadiska bude vždy vyhrávať kasíno alebo stávková kancelária. Promo kódy a bonusy však nakláňajú misky váh smerom k hráčom. Preto ak aj vy chcete mať väčšie šance na výhru by ste mali využívať promo kódy. Práve tu nájdete zoznam promo kódov a iných bonusov od najväčších slovenských stávkových kancelárií a online kasín.

Promo kód Doxxbet

Pre fanúšikov športového stávkovania, online hazardných hier, no najmä tých, čo majú radi, keď si môžu vyberať z rôznych bonusov je tu Doxxbet. Tento prevádzkovateľ je jeden z najlepších, ak nie najlepší v prinášaní bonusov pre svojich nový aj stálych návštevníkov. Pre stávkarov je pripravený vstupný bonus do 2 000 € a pre kasínových hráčov je to dokonca až 5 000 € k prvému vkladu. Okrem toho získavate v kasíne reload bonus každý mesiac 20 €, pokiaľ budete hrať dostatočne veľa. A v stávkovej kancelárií máte pre zmenu stávku bez rizika až do 20 €. Môžete taktiež využiť promo kód Doxxbet 2024, s ktorým môžete získať napríklad voľnú stávku. A k tomu všetkému je per vás dostupný ešte Skaut kód, body za aplikáciu, vernostný bonus, VIP bonus a nespočetne veľa sezónnych akcií, ktoré sa každú chvíľu menia.

Akčný kód Tipsport

Tipsport, ktorý má najväčšiu komunitu tipérov na Slovensku, taktiež v kategórii bonusov nezaostáva. Vstupný bonus sa vie vyšplhať až do výšky 4 000 € k prvému vkladu. K tomu dostanete 20 € iba za registráciu Pri registrácii však viete zadať aj akčný kód Tipsport, s ktorým môžete získať rôzne bonusy na váš Tipsport účet. Získať ho môžete na akciách spoločnosti Tipsport alebo na rôznych stránkach internetu. Tento kód je najlepšie využiť až po získaní 20 € k registrácii. Tipsport taktiež ponúka bonus v podobe Netov, čo sú virtuálne body na stránke Tipsportu, ktoré môžete využívať na stávky ako normálne peniaze. Čím je väčší kurz vášho tiketu, tým získate viac percent z vašej stávky naspäť v podobe Netov. Nety môžete taktiež získať za zdieľanie Tipsportu. Pre fanúšikov online hazardných hier je v kasíno sekcii Tipsportu pripravený vstupný bonus až 1 000 € k prvému vkladu.

Tipos prémiový kód

Národná spoločnosť Tipos dlho nepotrebovala zaujať svojich hráčov bonusmi, pretože nad hazardnými hrami na Slovensku držala monopol. To sa však na šťastie zmenilo a na stránkach Tiposu nájdete veľa rôznych druhov bonusov a promo kódov. Medzi nimi nájdete napríklad uvítací bonus v hodnote do 1 050 €, prvú stávku zadarmo, 10 000 € pre vylosovaný tiket, až 3 000 € pri vysokých stávkach. A pre kasínových nadšencov tu nájdete bonusy ako 100 pretočení zadarmo ku registrácii, voľné pretočenia na vybrané zápasy a taktiež uvítací bonus do 1 050 €. Okrem toho ešte mnoho iných sezónnych bonusov, ktorá sa stále menia a taktiež Tipos prémiový kód, s ktorým môžete získať ako peniaze tak aj pretočenia zadarmo.

Promo kód Nike

Promo kód Niké je jeden z najlepších stálych bonusov, ktoré Niké ponúka. Za získaný promo bonus môžete dostať rôzne odmeny. Na Niké však taktiež nájdete veľmi veľkú škálu sezónnych bonusov a kódov, ktoré sa dajú získať iba v obmedzenom čase. Ponuka stálych bonus však vôbec nie je zlá. Tie, ktoré sa obzvlášť páčia nám sú napríklad 20 € iba po registrácii. Týchto 20 € je potrebné niekoľkokrát prestávkovať na to, aby ste ich mohli z účtu vytiahnuť, no aj tak je veľmi dobrý bonus. Ďalšie sú napríklad tiket zadarmo, priveď kamoša alebo bonusová stávka. V kasíne Niké, takzvanom Svete hier si zas užijete tematické dni. Každý deň v týždni okrem nedele je určitý špeciálny bonus, ktorý môžete využiť. Určite to podľa nás stojí za vyskúšanie.

Fortuna promo kód

Bonusový systém od Fortuny je trošku zvláštnejší od ostatných. Líši sa tým, že niektoré bonusy si musíte vybrať. Máte na výber isté kombinácie bonusov a môžete získať iba jednu z nich. Dostupný je napríklad vstupný bonus 200 € a 100 pretočení zadarmo, 150 pretočení zadarmo k registrácii. V stávkovej sekcii Fortuny môžete získať uvítací bonus až do 1 000 € k prvému vkladu. Do online kasína Fortuna však váš uvítací bonus môže mať maximálnu hodnotu a 5 000 €. Dostupný je taktiež Fortuna promo kód. Ten je v podobe dobíjacieho kupónu, ktorý môžete získať na niektorých z marketingových akcii Fortuny.

Ktorý z týchto promo kódov je najlepší?

Toto je celkom náročná otázka. Najviac závisí od vašich preferencii. Či budete viac navštevovať stávkovú sekciu alebo sekciu kasína. Koľkokrát ste ochotný sumu prestávkovať. Čo by ste najviac chceli od kódu získať. Výber stávkovej kancelárie by sme určite nenechali iba na jednom dobrom promo kóde. Pokiaľ sú pre vás najdôležitejším faktorom vysoké a časté bonusy, odporučili by sme vám Doxxbet. Ak je však vaša otázka čisto zameraná na to, z ktorého kódu môžete získať najviac úžitku, obrátili by sme vás na promo kód od Niké. Dúfame, že sme vám dokázali takto pomôcť s výberom.