Športové tipovanie na internete

Športové tipovanie na internete

V priebehu rokov sa pohodlie umiestňovania športových stávok dramaticky zlepšilo. Stávalo sa, že aby ste mohli umiestniť svoje stávky na športové stávky, museli ste cestovať do svojej miestnej športovej knižky. Potom prišli online stávkové kancelárie a pomohli uviesť športové stávky do novej éry.

Vďaka týmto mobilným športovým stávkam môžete teraz stávkovať jednoducho pomocou tabletu alebo telefónu. Na týchto weboch je úžasné, že vám umožňujú stávkovať kedykoľvek a kdekoľvek. Namiesto toho, aby ste museli uzatvárať stávky, navštíviť miestnu stávkovú kanceláriu, môžete to urobiť z pohodlia domova alebo kdekoľvek inde.

Online stávkové kancelárie

Existujú doslova stovky stránok so športovými stávkami, kam môžete umiestniť svoje stávky online. Stránky prevádzkuje väčšina tradične veľkých stávkových kancelárií. Na trh tiež pribudlo veľa nových spoločností. Používanie týchto stránok je zďaleka najpohodlnejší spôsob, ako staviť na šport, a ponúka aj niekoľko ďalších výhod. A je naozaj ľahké začať. Musíte si len zvoliť web, založiť účet a vložiť nejaké prostriedky. Potom ste pripravení vyraziť.

Fórum a k čomu je potreba

Ak chcete úspešne staviť, musíte sa dať dobre poznať. Znalosti sú jedným skvelým nástrojom, ktorý by ste mali mať vo svojom stávkarskom arzenáli, keď sa chcete ujať stávkovej kancelárie. Čím viac vedomostí o športe, zapojených tímoch, hráčoch, histórii tohto zápasu budete mať, tým bude vaše rozhodovanie pri uzatváraní stávok výraznejšie. Rozmýšľali ste však nad tým, či hviezdny útočník bude skutočne hrať v zápase? Zvážili ste, že hviezdny tvorca hier sedí na tribúne so zraneným členkom? Poznali ste, že kapitán tímu je pozastavený?

Ak chcete držať krok s najrôznejšími otázkami, ktoré sa dajú filtrovať od správ a klebiet, existuje odpoveď! Futbalové fóra! Na futbalových fórach sa stretávajú fanúšikovia aj odborníci v kyberpriestore, aby spoločne vytvorili cenný zdroj informácií o stávkach. Existujú fóra o futbale všeobecne, ako aj fóra o športových stávkach, ktoré sú často zlatou baňou tipov a noviniek, ktoré môžu ovplyvniť vaše rozhodnutie o stávkovaní.

Live výsledky stávok a rozdiel medzi bežnými stávkymi

Live stávky, známe tiež ako stávky in-play alebo in-running, sa týkajú umiestňovania stávok na udalosť po jej začiatku. Existuje niekoľko možností stávkovania, na ktoré môžete staviť rovnomerne a kurzy stanoví bookmaker pred začiatkom udalosti. Bookmaker však môže tieto kurzy zmeniť hneď po začiatku udalosti.

Live stávkovanie je možnosť stávkovania, v ktorej si môžete staviť na hru, zápas alebo udalosť, zatiaľ čo prebieha. Live stávkovanie je k dispozícii na vašom PC, notebooku alebo mobilného zariadenia a umožňuje prístup k skutočne pohlcujúci forme stávkovanie pre zábavu.

FAQ

Aké sú výhody stávkovania na internete?

Stávky online nie sú zastrašujúce, najmä pre neskúseného tipujúceho. Je ľahšie pochopiteľné a navigácia je užívateľsky prívetivejšia, cvičné hry a dokonca aj výukové programy sú k dispozícii online. Otvorenie účtu a vloženie finančných prostriedkov je tiež jednoduché a trvá niekoľko minút. Musíte len zadať základné informácie a príslušné podrobnosti. Zatiaľ čo navštíviť obchod so záložkami alebo stávkovú kanceláriu v kasíne môže byť skľučujúca, pretože nie je vždy zrejmé, ako stávkovať a poznať rôzne možnosti.

Aké sú najobľúbenejšie stávkarské stránky na Slovensku?

Prísne nariadenia, nedostatočná transparentnosť zavedená zákonom o hazardných hrách z roku 2005 a vysoká úroveň zdanenia (27% sa uplatňuje na hrubý príjem z hier) viedli k monopolu, ktorý mal eTIPOS. Boli dlho jediným subjektom oprávneným ponúkať online športové stávky slovenským tipujúcim; a aj keď v nasledujúcich rokoch požiadali o licenciu ďalšie miestne značky – Tipsport, Fortuna, Doxxbet, Betx, Niké, Doublestartbet – na slovenský trh sa žiaden veľký medzinárodný bookmaker neodhodlal.

Aké podmienky musia byť splnené pri uzatváraní stávok online?

Tu je niekoľko podvodov, ktoré by ste si mali uvedomiť:

  • Predikčný softvér: Akákoľvek stránka, ktorá vám ponúkne na predaj stávkový softvér, ktorý sľubuje presnú predikciu výsledku športovej udalosti, má obrovskú červenú vlajku. Sľuby o vysokej návratnosti môžu byť lákavé, ale nerobte to.
  • Syndikáty stávok: K týmto syndikátom často patrí povinný poplatok, ktorý môže byť tisíce dolárov. Stávkujú za vás a máte prísľub percenta zo zisku.
  • Športové investície: Propagátor, ktorý sa často predáva ako príležitosť alebo investícia, použije lesklé diagramy a fantazijne znejúce výrazy, ako napríklad „športová arbitráž“, a sľúbi vám obrovskú návratnosť s minimálnym alebo žiadnym úsilím.

Ako sa zaregistrovať na stávkarskej stránke?

Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je rozhodnúť sa, na ktorej stávkovej stránke sa chcete zaregistrovať. V konkrétnych krajinách pôsobia stovky spoločností prevádzkujúcich stávky online. Vo väčšine štátov existuje právny rámec pre online stávkovanie.

Vyberte si značku, ktorá vyhovuje vašim osobným preferenciám. Pre mnohých hráčov sa zdá byť proces výberu bookmakera zdĺhavý, ale realita je iná. Vo výberovom procese musíte skontrolovať výhody jednotlivých stránok. Musíte si prečítať zmluvné podmienky, čo sa týka platobných možností, poplatkov, časov výplat, minimálnej a maximálnej výšky stávky a ďalších relevantných informácií.

SÚVISIACE ČLÁNKY