SYNOTtip Stavka bez Rizika 2022 – 50 EUR

Recenzia stávkovej kancelárie SYNOT TIP – Návod ako sa zaregistrovať a získať bonus, tipovanie, výhody a skúsenostiStávky bez rizika sa vyskytujú veľmi často ako doplnkové bonusy k hlavnému vstupnému bonusu, a obe sú viazané na vklad (týmto spôsobom môžete získať bonus na vklad + bonus bez nutnosti vkladu). Doplnkové bonusy môžete nájsť označené ako extra bonusy. V súčasnosti je stávka bez rizika od stávkovej kancelárie SYNOTtip najvyšším bezrizikovým bonusom na slovenskom trhu.

Ponuka stávky bez rizika platí pre každého registrovaného nového klienta v termíne od 20.5.2021. Stávku bez rizika môžete využiť online na webovej stránke www.synottip.sk, na mobile m.synottip.sk a v stávkovej aplikácii, alebo na stávkových termináloch na pobočkách. Dokončite svoj proces registrácie a nahrajte svoje platné doklady totožnosti. Po úspešnom potvrdení prijatia dokladov máte svoj bezrizikový bonus aktivovaný. Využite svoju Stávku bez rizika na hráčskom účte v SYNOTtipe za 50 EUR, keď sa netrafíte, vrátia vám tento vklad.

Podmienky stávky bez rizika

Ponuka bonusovej Stávky bez rizika sa vzťahuje iba na PRVÚ uzatvorenú SÓLO stávku (to znamená iba jeden zápas na tikete), no platí to aj na tzv. „odvodené stávky“ (1.polčas, počet gólov, handicapy, strelci..atď.). Ponuka platí len na predzápasové SÓLO stávky, BEZ kurzového obmedzenia. Neplatí na LIVE stávky. Pri predaji (cashout) tiketu sa klient vzdáva registračného bonusu Stávky bez rizika. V prípade, že vaša prvá stávka spĺňa podmienky tejto Stávky bez rizika a bude následne vyhodnotená s kurzom 1, tak stávka je platná a ďalšia iná Stávka bez rizika už nie je poskytnutá. Stávka bez rizika je automaticky aktivovaná každému novému zaregistrovanému klientovi po správnom dokončení registrácie a schválení overenia totožnosti. Váš prvý peňažný vklad na hráčsky účet zároveň určí aj výšku vašej prvej Stávky bez rizika.

Vzorový príklad stávky zadarmo

V prípade, že vložíte na svoj hráčsky účet sumu v hodnote 30 EUR, tak aj Stávku bez rizika bude môcť využiť v rovnakej hodnote 30 EUR. V prípade, že bude váš prvý vklad na tipérsky účet v hodnote 200 EUR, tak platí, že maximálna hodnota stávky bez rizika je v hodnote 50 EUR. Na uzavretie prvej stávky máte obdobie 10 dní po dokončení registrácie a po uplynutí tejto doby nárok na uzavretie Stávky bez rizika zaniká.

V prípade, ak vaša prvá stávka po aktivácii bonusu bude neúspešná a tiket nevýherný, SYNOTtip vám vráti vklad, do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na hráčsky účet. Z tiketov podaných na termináloch na kamenných pobočkách vám stávková kancelárie vráti výšku vkladu (napr. maximálnu sumu 50 EUR), manipulačný poplatok však nie. Pripísanou sumou disponujete ďalej podľa svojho uváženia, nie sú dané žiadne ďalšie podmienky na pretáčanie. Sumu si teda môžete previesť naspäť na bankový účet, alebo skúsiť svoje šťastie pri ďalšom tikete.

Okrem tohto bonusu môžete získať aj vstupný bonus 5.000 €. Dokopy tak získate bonusy v hodnote 5.050 €. Férový bonus je pre férových hráčov. Všetky marketingové ponuky stávkovej kancelárie SYNOTtip sú obmedzené na jednu osobu z jednej rodiny alebo adresy domácnosti, z jedného telefónne čísla, z jedného čísla účtu a platobných kariet a z jedného počítača alebo IP adresy, pričom jednotlivé prípady sa posudzujú individuálne. V zásade platí základné pravidlo pri získavaní bonusov: 1 osoba = 1 stávkový účet =1 bankový účet = 1 tip na jednu stávkovú udalosť.