Tipovanie cez internet – ako začať

Tipovanie cez internet - ako začaťĽudia po stáročia stávkovali na šport. Zatiaľ čo základy športového hazardu zostali v zásade rovnaké, spôsob, akým uzatvárame stávky, sa výrazne zmenil.

Vzostup online športových stávok za posledných pár desaťročí bol neuveriteľný a stávkovanie je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Tradičné stávkové kancelárie stále majú stále veľa pobočiek, ale väčšina ľudí v dnešnej dobe dáva prednosť použitiu mnohých webových stránok so športovými stávkami. Ak ste v online stávkovaní noví, môžeme vám pomôcť začať. Ak chcete vedieť viac, pokračujte v čítaní.

Začneme základom toho, ako tipovať šport online, počnúc výberom, ktorý z mnohých webov o športovom stávkovaní sa má pridať, až po uzatvorenie online stávky.

Na začiatok si ukážeme krok za krokom, ako začať s tipovaním.

 1. Asi najdôležitejšie je si vybrať si stávkarskú stránku – Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zvoliť si webovú stránku alebo stávkovú aplikáciu, ktorá vám ponúka online športové hazardné hry o skutočné peniaze.
 2. Otvorte nový účet – Akonáhle nájdete vhodný web pre online stávky na šport, je čas zaregistrovať si účet. V dnešnej dobe je taktiež dôležité, aké bonusy pri registrácii stávková kancelária poskytuje.
 3. Vložte prvý vklad – Predtým, ako môžete uzavrieť online stávku, musíte na svoj stávkový účet vložiť nejaké peniaze. Treba si pozrieť, aké platobné metódy sú na stránke dostupné.
 4. Vložte svoje stávky – teraz ste pripravení začať uzatvárať svoje stávky online.
 5. Vyberte si svoju výhru – Ak vyhráte nejaké peniaze zo svojho online stávkovania, môžete požiadať o výber, aby ste dostali svoju hotovosť.

Výber stránky je veľmi dôležitý. Kľúčom k výberu webových stránok so športovými stávkami je preskúmať rôzne faktory, ktoré zaistia bezpečný a príjemný zážitok zo stávkovania online a dokonca zvýšia vaše šance na zarobenie peňazí. Máme tu výber niekoľkých veľmi dôležitých faktorov.

 • Bezpečnosť a ochrana
 • Bonusy pri registrácii
 • Rôzne možnosti stávkovania
 • Kurzy a limity stávok
 • Rýchlosť platby
 • Mobilná kompatibilita

Vždy pamätajte na to, že výber toho, ktoré stránky so športovými stávkami chcete použiť, je dôležité rozhodnutie, a nie rozhodnutie, ktoré by sa malo uponáhľať.

Ako sa registrovať na slovenských stránkach?

Ako sa registrovať na slovenských stránkach?Keď nájdete spoľahlivý web pre online stávkovanie, je čas zaregistrovať si nový účet. Väčšinou je proces veľmi podobný. Proces trvá iba pár minút a budete požiadaní o vyplnenie nasledujúcich informácií.

 1. Celé meno
 2. Poštová adresa
 3. Emailová adresa
 4. Telefónne číslo
 5. Dátum narodenia
 6. Užívateľské meno a heslo

Poďme sa však pozrieť na konkrétne stávkové kancelárie na Slovensku.

Tipsport registrácia.

Tipsport stávková kancelária má najväčšiu tipérsku komunitu. Tipsport má v ponuke okrem klasického stávkovania, Live stávkovanie a taktiež rozne súťaže pre svojich tipérov. Pri registrácii vyplníte klasicky vaše údaje čo je ale veľkým plusom je vstupný bonus.

Tipsport ponúka vstupný bonus pre každého tipéra vo výške 20 EUR. To však, ale nie je všetko, Tipsport ďalej ponúka vstupný bonus až do výšky 4000 EUR. Tu sa to už rozlišuje podľa výšky vášho vkladu. Bonus 20 EUR je dostupný bez vloženia vkladu a je vyplácaný v Netoch. Pokiaľ sa pýtate čo to znamená, radi vám odpovieme. Je to naozaj veľmi jednoduché. V Tipsporte je možné tipovať buď za reálne peniaze, alebo za spomínané Nety, pričom 1 EUR = 100 Netov. Za tieto vernostné body je možné úplne plnohodnotne tipovať. Po kompletnej úspešnej registrácii nájdete na vašom účte 2000 Netov.

Pokiaľ máte záujem podať tiket za Nety, je to veľmi jednoduché, pri podávaní tiketu, len zaklinete – podať za nety.

DOXXbet registrácia

Pri otvorení stránky DOXXbet, ako nový hráč musíte vyplniť registračný formulár. Po vyplnení registračného formuláru vám príde email, na ktorý kliknete a potvrdíte aktiváciu účtu. Potom prichádza overenie totožnosti. Pokiaľ prejdete týmito krokmi samozrejme aj v DOXXbet na vás čaká uvítací bonus.

Táto stávková kancelária vám ponúka uvítací bonus do výšky až 2000 EUR, no to nie je všetko, taktiež vám ponúka bezrizikový tiket a k tomu aj voľný tiket v hodnote 3 EUR. Bezrizikový tiket je dostupný do výšky 20 EUR, ale musíte staviť na minimálne 3 športové udalosti s kurzom aspoň 1.5.

Okrem toho DOXXbet ponúka aj rôzne iné spôsoby získania bonusov, nepríklad za privedenia kamaráta na stránku, môžete získať až 5% z jeho nevýherných tiketov.

NIKÉ registrácia

Niké je tipovanie. Veľmi známe heslo tejto stávkovej kancelárie. Tak teda povedzme si viac o tipovaní v niké a aké vstupné bonusy je možné získať pri registrácii. Pri registrácii je taktiež potrebné vyplniť registračný formulár, následne je potrebné overiť telefónne číslo, email a taktiež je potrebné overiť identitu.

Niké stávková kancelária ponúka vstupný bonus vo výške 20 EUR a to v podobe voľných tiketov. Konkrétne 4 tikety v hodnote 5 EUR.

eTIPOS registrácia

Vyplňte registračný formulár na stránke www.tipkurz.etipos.sk, pripravíte si svoje dva doklady na overenie identity. Potom už iba vyplňte všetky políčka, účet budete mať’’ hotový za necelých 10 minút.

Vstupný bonus v eTipose môže dosiahnuť až 1050 EUR, záleží podľa vkladu avšak, vklad nemusí byť jednorázový, môžete si to aj rozdeliť. Stále však treba zadať kód pri vklade peňazí, pokiaľ si chcete nárokovať na bonus. Taktiež si odporúčam prečítať podrobné podmienky.

Synot Tip registrácia

Pri registrácii je potrebné vyplniť registračný formulár, kde je potrebné vyplniť všetky údaje označené hviezdičkou. Následne overenie telefónu pomocou SMS, zadajte kód, ktorý dostanete pomocou SMS a pokračujte v registrácii. Posledným krokom je potvrdenie emailu. Po prihlásení je ešte potrebné overenie identity.

Synot Tip vám ponúka jeden z najvyšších vstupných bonusov ktorý sa skladá z dvoch častí. 5O EUR voľný tiket a k tomu môžete ešte získať bonus až do výšky 5000 EUR. Tento bonus má však špeciálne podmienky.

Fortuna registrácia

Prvá stávka bez rizika až do 50 EUR! Túto možnosť ponúka Fortuna, stávková kancelária pre každého registrovaného hráča. Pri registrácii vyplníte formulár, po vyplnení a úspešnej registrácii sa musí ešte overiť identita. Po všetkých týchto krokoch získavate vstupný bonus 50 EUR, tento tiket je potrebné využiť do 7 dní len na športové zápasy a kurz musí byť minimálne 2.

Registrácia je všeobecne nevyhnutné minimum, ktoré požadujú všetky stávkové kancelárie na internete o skutočné peniaze. Môže sa od vás požadovať niekoľko ďalších podrobností.

FAQ

Je registrácia bezplatná?

Áno, v spomínaných stávkových kanceláriach je registrácia bezplatná. Registrujte sa online a získajte registračný bonus.

Môžem si nárokovať na vstupný bonus aj bez vkladu?

Záleží od konkrétnej stávkovej kancelárie. Je potrebné si prečítať podmienky pri danej stávkovej kancelárii.

Na čo by som sa mal zamerať pokiaľ si vyberám stávkovú kanceláriu?

Hlavne na Bezpečnosť a ochranu, Bonusy pri registrácii, Rôzne možnosti stávkovania, Kurzy a limity stávok, Rýchlosť platby, Mobilná kompatibilita

Môžem sa registrovať aj prostredníctvom mobilu?

Áno, môžete využiť mobilnú aplikáciu konkrétnej stávkovej kancelárie, alebo mobilný prehliadač, kde si otvoríte stránku. Ďalej viete pomocou telefónu aj podávať tikety, vkladať peniaze a tak isto aj vyberať peniaze. Vďaka telefónu viete stávkovať, hocikde na svete, stačí vám pripojenie na internet a váš telefón.

Aký vstupný bonus mi ponúka stávková kancelária?

Záleží od stávkovej kancelárie, niektoré stávkové kancelárie ponúkajú Bonus pri registrácii, kde si môžete za bonus podať tiket, iné ponúkajú voľné tikety a niekde do konca získavate aj bonus podľa vkladu EUR na stávkový účet. Je veľmi dobré si prećítať presné pravidlá uplatnenia bonusu v stávkovej kancelárii, aby sa vám náhodou nestalo, že so bonus nebude môcť uplatniť.

SÚVISIACE ČLÁNKY