Spojenie BetX s DOXXbetom

BetX sa spája s DOXXbetom

Betx je zaujímavá platforma športových stávok ktorá má pomôcť hráčom alebo spoločnostiam, ktorí majú záujem začať svoju vlastnú webovú stránku športových stávok. Pre športové stránky je Betx veľmi dobré riešenie. Funguje veľmi dobre na počítači aj v mobile, pretože je dobre optimalizované.

Stávková kancelária BETX je držiteľom licencie v Českej republike a na jej stránkach si môžete pripraviť aj tiket. Tiket s vašimi vybranými kurzy si následne môžete uložiť a pripraviť k vsadenie na termináli. Terminály tejto sázkovky sú rozmiestnené po celej SR. Doxxbet Casino je vyzbrojené pôsobivou knižnicou hier od vývojárov ako Thunderkick, Ongame, Amaya (Chartwell). Vyberte si spôsob hry buď na ľubovoľnej mobilnej platforme alebo online na počítači.

Táto spolupráca rozhodne prinesie niečo nové a praktické nie len hráčom ale aj spoločnostiam, takže určite sa môžete tešiť na množstvo zaujímavostí v oblasti hazardu. Veríme, že aj vy nájdete vďaka tejto spolupráci ďalšie možnosti. Toto určite nadchne nejedného hráča!

SÚVISIACE ČLÁNKY