Mobilná aplikácia Fortuna – stiahnutie a inštalácia

Po tom ako si stiahnete aplikáciu do mobilu môžete okamžite začať hrať. Na domovskej obrazovke uvidíte možnosti – Live stávky, Najlepšie zápasy a Najlepšie ligy. Môžete si tiež zvoliť analýzu, e-šport, online kasíno alebo iné možnosti. V ponuke v ľavom hornom rohu nájdete skvelú službu, ktorú ocení každý, kto kombinuje online stávkovanie s tými kamenných stávkových pobočiek – skener lístkov alebo dokonca ovládanie pobočkových lístkov. Pomocou tohto nástroja môžete okamžite zistiť, či je váš fyzický tiket výherný tiket.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Aplikácia Fortuna – inštalácia

Ako stiahnuť a nainštalovať mobilnú aplikáciu Fortuna pre Android a iOS

Po dokončení registrácie a stiahnutia aplikácie ju môžete otvoriť a môžete okamžite začať tipovať. Na domovskej obrazovke uvidíte možnosti – Live stávky, Najlepšie zápasy a Najlepšie ligy. V ponuke v ľavom hornom rohu nájdete skvelú službu, ktorú ocení každý, kto kombinuje online stávkovanie s tými kamenných stávkových pobočiek – skener lístkov alebo dokonca ovládanie pobočkových lístkov. Pomocou tohto nástroja môžete okamžite zistiť, či je váš fyzický tiket výherný tiket.

Zaujímavou funkciou je pridávanie k obľúbeným. Môžete pridať konkrétnu ligu do svojich obľúbených a budete ju mať akousi rýchlou voľbou. Zároveň potom budete dostávať oznámenia do svojich obľúbených líg – oznámenia o udalostiach, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Návod na inštaláciu Fortuna apk pre iOS (iPhone, iPad)

Po stiahnutí aplikácie kliknite na ponúkanú možnosť „otvoriť“ alebo si aplikáciu nainštalujte. Po niekoľkých minútach sa v ponuke telefónu zobrazí typická ikona apk.

Po spustení aplikácie sa najskôr zobrazí krátky tutoriál vysvetľujúci možnosti a novinky aplikácie. Dozviete sa, že hlavnú stránku je možné zobraziť posúvaním, dozviete sa nové menu v spodnej časti obrazovky (umožňuje ľahší prístup k najpoužívanejším sekciám LIVE stávok, tikety, šport a komunitu) a upozornenia, vďaka ktorým si bude mať čerstvé informácie o bonusoch alebo tiketoch.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Po ukončení tutoriálu sa dostanete na hlavnú stránku aplikácie, alebo do Fortuny. Ikonu „Prihlásenie“ v pravom hornom rohu je možné použiť na registráciu a prihlásenie používateľa (na obrázku nižšie je stránka s už prihláseným klientom), prostredníctvom ikony v opačnom rohu môžete rozbaliť možnosti ako „Skenovať lístok“ „Oznámenia“, „Pomocník“ alebo „Prihlásenie prstom“.

Mobilné stávkovanie Fortuna apk

Pre stávkovanie vo Fortune cez mobil máte však viacero možností. Okrem aplikácie môžete využiť klasicky internetovú stránku Fortuny. Tá sa vám pravdepodobne zobrazí vo verzii prispôsobenej mobilu. Pre tých, ktorí dlhodobo využívajú počítač ku stávkovaniu však môže byť táto verzia neprehľadná. Preto je tu ešte možnosť v nastaveniach zmeniť zobrazovanie na počítačovú verziu. V tej nájdete všetko na rovnakom mieste ako cez váš počítač. Odporúčame vyskúšať si všetky tri spôsoby a zistiť, ktorý najviac na stávkovanie vyhovuje vám.

Naše skúsenosti s aplikáciou Fortuna

Aplikácia Fortuna je naozaj na veľmi dobrej úrovni a skutočne hráčom urýchľuje čas. V aplikácii Fortuny nájdete okrem klasickej kurzovej ponuky aj širokú škálu virtuálnych hier. V týchto hrách môžete staviť na futbal, preteky, preteky psov, ale aj iné zápasy a udalosti. Všetko sa odohráva prostredníctvom simulovaných zápasov a v atraktívnom grafickom prevedení.

Prvá stávka bez rizika prehry do 30 €
Získajte  bonus

Prostredníctvom aplikácie sa tiež dostanete ku všetkým online kasínovým hrám, ktorých je v súčasnosti takmer 50. Môžete si zahrať kasínové hracie automaty, ruletu alebo Blackjack od výrobcov hier, ako sú Playtech, Synot alebo Kajot. Samozrejme tu nájdete aj najobľúbenejšie hry Slovákov, medzi nimi napríklad White King, Multi Vegas 81, za ktoré môžete pre nových hráčov získať zatočenia zadarmo.

FAQ

Ako nainštalovať aplikáciu Fortuna?

  • Prejdite do nastavení Zabezpečenie
  • Povoľte položku Neznáme zdroje
  • Stiahnite si aplikáciu do telefónu
  • Po stiahnutí spustiť jej inštaláciu – z hornej časti obrazovky rozbaľte panel „Upozornenia“ a kliknite na položku fortuna.apk. Je to úplne jednoduché.

Aké ďalšie funkcie má aplikácia Fortuna?

Hlavné funkcie Fortuna aplikácie nájdené na hlavnej skupine hneď po spustení aplikácie. Sú rozdelené do 3 častí, respektíve sa nachádzajú v 3 častiach hlavnej obrazovky. Prvá časť funkcii sa nachádza vľavo hore pod 3 bodkami. Druhá časť sa nachádza vpravo hore, kde môžete vidieť svoj peňažný zostatok. Po kliknutí na postavičku sa vám zobrazia informácie o vašom hernom účte. Môžete odtiaľ spravovať svoje výbery, vklady, pozrieť si históriu transakcií a mnoho ďalších vecí.

Môžem staviť naživo na mobilnú aplikáciu Fortuna?

Áno. Na domovskej kontrole sa pred vami okamžite zjavia živé stávky, najstávkovanejšie zápasy a takisto aj ligy. Ak hľadáte konkrétny zápas, kliknite na dolnú lište na „A-Z“ pred zápasom a „Live“ pre živé zápasy. Vždy keď pridáte na svojom tikete ďalší zápas, tak sa vám pripájajte do svojho AKO tiketu na dolnej lište.

Môžem nainštalovať aplikáciu Fortuna na systém Android?

Pre aplikáciu tejto platformy je stiahnutie a následná inštalácia Fortuna aplikácia Android o niečo málo zložitejšia ako tomu je v prípade platformy iOS. Fortuna mobilná aplikácia sa nenachádza v obchode Google Play. To znamená, že najskôr budete musieť navštíviť stránky Fortuny a kliknúť na záložku Mobilné stávkovanie. Aby ste túto aplikáciu mohli spustiť, budete musieť prejsť dvoma verziami Androidu 5.0.

SÚVISIACE ČLÁNKY