Stávkovanie cez mobil, mobilné zariadenie, mobilná aplikácia

Stávkovanie cez mobil, mobilné zariadenie, mobilná aplikáciaJe trochu zavádzajúce tvrdiť, že športové stávkovanie cez mobil je cestou budúcnosti, pretože štatistiky ukazujú, že stávky cez mobilné zariadenia sú už aj cestou súčasnosti. Odhaduje sa, že stávky cez mobilné telefóny tvoria väčšinu z celkového trhu online stávkovania a v najbližších rokoch to ešte bude rásť. Pokiaľ vás zaujíma stávkovanie cez mobil v stávkových kanceláriach ako Tipsport, Synottip, Fortuna, NIKÉ, DOXXbet, Tipos pokračujte v čítaní článku a zistite viac.

Všetky užitočné informácie o rozdieloch medzi stávkovaní s mobilnými aplikáciami a stolnými počítačmi, o tom, ako uzavrieť solídnu stávku na mobilnom telefóne, a podrobne sa pozrieme aj na nevýhody a prekážky, s ktorými sa pri stávkovaní na telefónoch môžeme stretnúť.

Ako stávkovať na šport cez mobilné zariadenia?

Webové stránky so stávkovaním online uznávajú trend smerujúci k inteligentným telefónom a tabletom a zodpovedajúcim spôsobom na to reagovali. V dnešnej dobe majú všetky najlepšie internetové stávkové kancelárie možnosti mobilného online stávkovania. Niektoré weby vyvinuli aplikácie na zjednodušenie športových stávok, zatiaľ čo iné sa zameriavajú na mobilné verzie svojich webov.

Bez ohľadu na to, ktorý web si vyberiete, jedna vec je istá: či už sledujete hru v bare alebo na cestách, musíte byť schopní urobiť z vášho telefónu všetky stávky, ktoré chcete. Keďže dnešným obľúbeným je aj Live stávkovanie, kde viete priamo stávkovať na prebiehajúci zápas, ktorý sledujete, je to oveľa jednoduchšie z mobilného zariadenia.

Niektoré stávkové kancelárie ponúkajú možnosťou stávkovanie cez SMS. Najlepšie v tomto robí svoju robotu Niké, kde je možnosť si podať celý tiket pomocou SMS. Podobnú možnosť poskytuje aj Tipos, u ktorého si môžete podať stávku na číslenú lotériu. Fortuna pomocou SMS poskytuje aspoň možnosť skontrolovať svoje tikety.

V čom je rozdiel medzi mobilnými stávkami a stávkami na počítači?

Pojem „mobilné stávkovanie“ označuje iba stávkovanie na mobilnom zariadení, či už ide o smartphone alebo tablet. Okrem toho je to úplne to isté ako bežné športové stávky (aspoň pokiaľ ide o typy stávok a kurzy, s ktorými sa stretnete).

Rozdiely medzi mobilnými online stávkami a stávkami na počítači sa všetky týkajú stávkového procesu a vizuálu. Keďže na počítači je možné sledovať živé prenosy, zatiaľ čo stávkujete z vášho mobilného zariadenia.

Pretože telefóny majú menšie obrazovky ako stolové počítače a notebooky, mobilné zariadenia nemôžu mať všetky rovnaké ikony a grafiky na rovnakom mieste.

Ako uzatvárate stávky na mobilných zariadenie?

Každé rozloženie stávkovej kancelárie sa bude líšiť, ale podanie tiketu v mobilnom zariadenia je veľmi podobné ako podanie tiketu v počítači. Pozrime sa, ako uzavrieť svoju prvú mobilnú stávku.

  1. Prihláste sa do svojho preferovaného účtu (na mobilnom webe alebo v mobilnej aplikácii).
  2. Kliknite na šport, na ktorý chcete staviť.
  3. Kliknite na hru, na ktorú chcete staviť.
  4. Prejdite na stránku „Stávkový tiket“.
  5. Zadajte svoj vklad.
  6. Potvrďte svoju stávku.

Pri najpopulárnejších stávkových kanceláriách na Slovensku (Tipsport, NIKÉ, Fortnua, DOXXbet, Synot tip, Tipos) sa to môže trochu líšiť napríklad v názve, ale princíp ostáva stále takýto ako sme si písali.

Ďalšou výhodou je aj, ak svoje bankovníctvo realizujete prostredníctvom mobilu, potom by vás tiež potešilo, že keď tipujete šport, máte ľahší prístup k svojim bankovým účtom. Svoje výherné peniaze môžete kedykoľvek ľahko vybrať a svoje stávky môžete ľahko vyrovnať prostredníctvom rôznych mobilných platforiem. A čo viac, výber finančných prostriedkov a uskutočňovanie platieb online je v dnešnej dobe oveľa bezpečnejšie, najmä preto, že mnoho webov so športovými stávkami si dáva za cieľ zvýšiť ich bezpečnosť len kvôli povahe ich podnikania. Vaše dôverné informácie zostanú dôverné a máte neustále zaručenú ochranu.

Najväčšie frustrácie a prekážky pri mobilných stávkach

Najväčšie frustrácie a prekážky pri mobilných stávkach

Mobilné stávky nie sú úplne ekvivalentné stávkam na počítači a majú niekoľko vybraných problémov. Najväčšia frustrácia zo stávkovania na mobilných zariadeniach sa týka sledovania kurzov / kurzov. V závislosti od toho, ktorú mobilnú aplikáciu na športové stávkovanie alebo online stávkovanie používate, bude pravdepodobne potrebné prejsť na rôzne stránky, aby ste videli rozpätie, finančnú líniu a celkovú sumu pre tú istú hru.

Pokiaľ chcete mať vśeky informácie spolu pokope, mobilná aplikácia nie je vhodná, keďže obrazovka je menšia, musíte prepínať stránky.

Toto obmedzenie je iba realitou prezerania športových stávkových kancelárii na malej obrazovke. Nie všetky informácie sa zmestia na jednu stránku. Webové stránky so športovými stávkami pre mobilné zariadenia sa vo všeobecnosti snažili vytvoriť užívateľsky prívetivé rozhranie, ale dá sa urobiť len toľko.

Ak stavíte na svojom telefóne, môžete staviť na práve prebiehajúcu hru. Jedným z kľúčov k úspešnému stávkovaniu v hre sú aktuálne informácie o stave hry. Získanie týchto informácií môže spôsobiť problémy s prihlásením. Napríklad pri stávkarskom futbale naživo takmer každá stávková kancelária uvádza, ktorý tím má loptu (zvyčajne s malou bodkou vedľa názvu tohto tímu). Ak by ste sa mali pohybovať medzi viacerými aplikáciami a potom sa vrátiť do svojej mobilnej aplikácie, ste zvyčajne odhlásení, pretože ste boli príliš dlho preč. Musíte sa znova prihlásiť, aby ste sa dostali do svojej hry a mohli vstúpiť do stávky. Nie je to také ťažké, ale keď sa to stane opakovane, je to tak trocha otravné. Môže to tiež viesť k strate najlepších kurzov, najmä keď sa riadky menia veľmi rýchlo.

Pro-tip pre používateľov iPhone: Správca hesiel pomáha urýchliť proces bez nutnosti použitia funkcie „Zapamätať si ma“ na prihlasovacích stránkach (ktoré so sebou nesú určité bezpečnostné riziká). Kliknutím na pole s heslom sa váš iPhone automaticky opýta, či chcete zadať uložené heslo pre tento web.

V prípade mobilných stávok klady nakoniec prevažujú nad kladmi

V poslednej dobe sme zaznamenali nárast používania mobilných telefónov v porovnaní s počítačmi. Weby s mobilnými stávkami a aplikácie pre mobilné stávkovanie sa stali viac než len opraviteľnými náhradami vyhradenými pre dochádzanie.

Často je jednoduchšie odpočívať na gauči, mať telefón v ruke a pritom pozerať hru, ako vstávať a používať počítač. Ak ste ešte nezačali s mobilným športovým stávkovaním, prichádzate o najkomfortnejšie a najlepšie stávkovanie. Mobilné stávkovanie na Live zápasy pomocou živých prenosov od stávkových kancelárii vám prináša všetko čo potrebujete na jednej platforme. Najväčšie Slovenské stávkové kancelárie vám ponúkajú tento komfort a vy si už môžete len užívať ničím nerušený zápas a adrenalín so stávkovania.

FAQ

Majú slovenské stávkové kancelárie možnosť stávkovanie cez telefón?

Áno, slovenské stávkové kancelárie ako Tipsport, SynotTip, DOXXbet, Tipos, Fortuna a NIKÉ majú buď vyvinutú aplikáciu na stávkovanie, alebo maju prispôsobený web stávkovaniu cez telefón.

Ako je najjednoduchšie podať tiket na športové zápasy?

Najjednoduchšie je podať tiket práve cez telefón. Môžete tak urobiť z pohodlia gauču, alebo aj na cestách, stačí vám len pripojenie na internet.

Majú slovenské stránky možnosť sledovať aj priamy prenos zápasu?

Áno niektoré slovenské stránky majú aj možnosť sledovať live prenos a pritom si viete, podávať stávky z telefónu. Pokiaľ chcete vedieť viac o živých prenosoch, kliknite link.

Ktoré slovenské stránky majú najlepšie aplikácie a web prispôsobený telefónu?

Tipsport, SynotTip, DOXXbet, Tipos, Fortuna a NIKÉ a teda veľké slovenské stávkové kancelárie, chcú mať čo najlepší servis pre svojich zákazníkov, práve preto tieto stránky majú bu’’ prispôsobený web, alebo vyvinutú aplikáciu.

Aké sú výhody mobilného stávkovania?

Mobilné stávkovania má mnohé výhody, ako napríklad, že je možne stávkovať v pohodlí, odkiaĺ chcete. Urýchlené transakcie, pokiaľ používate mobilné bankovníctvo. Možnosť sledovať váš obľúbený zápas priamo live na veľkej obrazovke a pri tom podávať tikety z telefónu.

SÚVISIACE ČLÁNKY