Tipovanie cez SMS

Tipovanie cez SMSStávkové kancelárie sa snažia každým rokom prinášať svojim zákazníkom, čoraz viac možností, akými môžu vykonávať svoju obľúbenú činnosť – stávkovanie. Postupne to bol prechod na internet, teraz už je aj aplikácia nutnosť pre každú úspešnú stávkovú kanceláriu. Momentálne už niektoré stávkové kancelária ponúkajú možnosť stávkovať a kontrolovať svoje stávky cez SMS. SMS tipovanie zápasov ešte viac uľahčuje stávkarom robotu. Pre stávkové tipy cez SMS nepotrebujú tipéri ani internet ani ísť na pobočku.

Stávkovanie cez SMS

Prácu so svojimi stávkami v nejakej forme na Slovensku ponúkajú tri stávkové kancelárie. Tipos ponúka možnosť podať tip na hociktorú z vašich obľúbených číselných lotérií. Možnosti na tipovanie cez SMS, ktoré ponúka Tipos sú Loto (výber náhodných čísel alebo vlastný výber), Loto + Joker (vlastný výber, náhodné čísla alebo plné pole s 10 tipmi), vlastný výber alebo náhodné čísla z lotérií Loto 5 z 35, Loto 5 z 35 + Joker, Euromilióny, Euromilióny + Euromilióny Joker, Eurojackpot, Eurojackpot + Eurojackpot Joker, Keno 10 (s alebo bez Keno Plus) Keno 10 + Keno Joker. Tipos ponúka jedinú možnosť ako tipovať Eurojackpot cez SMS alebo Lotto. Niké ponúka možnosť cez SMS si vyskladať celý tiket. Tipovanie cez SMS u Niké zastrešuje Tele-Niké. Staviť si na zápasy môžu tak tipéri aj bez internetu. Fortuna má trošku obmedzenejšiu prácu s tiketmi ako Niké, no aj tak vie byť prínosom pre mnohých stávkaroch. Vo Fortuny si môžu stávkari skontrolovať stav svojich tiketov cez SMS. Nie je možné ich skladať ani stornovať, ale ich stav viete skontrolovať takmer okamžite, čo vie veľmi pomôcť pokiaľ nemáte aplikáciu alebo dostupný internet. Tieto stávkové kancelárie tak poskytujú stávkarom netradičné stávkovanie cez mobil aj mimo aplikácie.

Tipovanie cez SMS

Dôležité je vedieť ako môžete tipovanie cez SMS využiť u jednotlivých stávkových kancelárií. V tejto časti sa budeme venovať ako proces tipovania cez SMS vyzerá u jednotlivých bookmakeroch.

Fortuna tipovanie cez sms

Začneme najjednoduchším z nich a to Fortunou. Fortuna ponúka možnosť nazývanú SMS servis. Táto možnosť je zo začiatku nastavená na NIE, pokiaľ však chcete byť informovaný o stave tiketu je potrebné túto možnosť prestaviť na ÁNO. Informáciu o stave tiketu dostanete tak, že odošlete SMS správu na číslo +421 902 020 737.

SMS servis

SMS servis je informovanie o stave tiketu (či tiket vyhral alebo prehral). Štandardne je servis nastavený na položku NIE, v prípade potreby je možné položku prestaviť na ÁNO. V momente rozhodnutia všetkých stávkových príležitostí príde na Váš mobilný telefón informácia o stave tiketu. V texte správy musí byť uvedené 16-miestne číslo tiketu. Hneď ako bude jasný stav všetkých položiek na tikete vám príde spätná správa, z ktorej sa dozviete či boli vaše tipy úspešné. Táto služba však nie je zadarmo a cena SMS je 20 klubových bodov.

Tipovanie cez sms – Niké

V Niké je možnosť poskladať si celý tiket a preto aj postup je trochu zložitejší. V prvom rade musíte byť členom nové klubu Niké. Zaregistrovať sa môžete na pobočke Niké, cez www.nike.sk alebo cez mobilnú aplikáciu. Potom ako urobíte svoj prvý vklad, aktivujete tak svoj hráčsky účet Niké, môžete začať tipovať cez SMS. Pre vyskladanie tiketu potrebujete vybrať zápasy z kurzovej ponuky a zapísať si ich čísla a vaše tipy. SMS sa musí zmestiť do 160 znakov, takže vám nevyjde viac ako 40 zápasov. Formát správy potom vyzerá nasledovne: číslozápasu výsledok číslozápasu výsledok vklad identifikačnýkódklienta. Číslo zápasu a výsledok môžete opakovať až kým nemáte napísané všetky vaše zápasy alebo plný limit správy. Výhry sú pripočítané na vaše konto automaticky. Z neho môžete výhry vytiahnuť už klasickým spôsobom. Ak ste sa pomýlili pri zadávaní tiketu do piatich minút môžete tiket stornovať, taktiež pomocou SMS. Taktiež viete zistiť obsah tiketu, stav vašich financií pomocou SMS alebo nastaviť si maximálnu výšku stávok alebo prehier. Obsah týchto správ už nájdete priamo na stránke Niké.

Tipos sms tipovanie

Tipos má pre rôznorodosť svojich číselných lotérií na pohľad najzložitejší návod. Všetko je však omnoho jednoduchšie, keď viete, do ktorej číselnej lotérie chcete tipovať. Aj pri Tipose je najprv potrebná registrácia. Vykonáte ju pomocou prázdnej SMS na číslo 3333. Potom musíte poslať ešte jednu, potvrdzujúcu SMS s textom ANO. Po týchto krokoch máte zaregistrované vaše telefónne číslo a mali by ste ešte registrovať váš bankový účet, kam budú prichádzať vaše výhry. Vykonáte tak opäť pomocou SMS na rovnaké číslo v tvare UCET SK34 8278 2739 8759 0000 8723 (váš IBAN). Po oboch registráciách ste pripravený podať vašu stávku. Vyberte typ hry, na ktorý chcete podať stávku a prípadne vaše výherné čísla. Pre každý typ hry je osobitý obsah SMS, ktorý posielate. Pre hru LOTO je obsah LOTO 1 2 3 4 5 6. Čísla však vymeňte za vaše vybrané. Ak namiesto čísle dáte na konci Q, budú vybrané náhodne. Pre LOTO + JOKER je obsah SMS LOTO 1 2 3 4 5 6 J. Pre každý obsah SMS platí, že pokiaľ chcete náhodné čísla napíšete na konci SMS namiesto čísel veľké Q a pokiaľ chcete možnosť + JOKER, tak veľké písmeno J (Q je vždy pred J). Pri LOTO je ešte možnosť vybrať plné pole tipov. Znamená to že dostanete 10 náhodných tipov aj s bonusovou hrou JOKER. Obsah pre túto možnosť je LOTO B. Pre hru LOTO 5 z 35 je obsah LOTO535 1 2 3 4 5 6. Pre hru EUROMILIÓNY EM 1 2 3 4 5 6 7 8. EUROJACKPOT má obsah EJ 1 2 3 4 5 6 7 8. KENO 10 má obsah SMS KENO10 V 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 N. V KENO 10 písmeno V predstavuje hodnotu vkladu (od 0,30 € po 6,00 €) a písmeno N znamená stávku bez KENO PLUS. Všetky správy sú bez bodiek a poslané na číslo 3333. Pri KENO 10 je možnosť rôzneho počtu náhodných čísiel, preto obsah SMS musí vyzerať nasledovne KENO10 Q V P A/N, kde P je počet náhodných čísel a A je stávka s KENO PLUS a N je bez neho. Pokiaľ v obsahu SMS dáte ešte na konci písmeno O, bude vám stávku robiť pravidelne, každé žrebovanie. Pokiaľ zadáte písmeno D, vytvorí vám dvojstávku na najbližšie dve žrebovania. Cena SMS od Tiposu je v rozmedzí 0,30 € – 12,00 € v závislosti od stávky.

Operátori

Je dôležité akého máte operátora pri stávkovaní cez SMS? Odpoveď je nie. Aj tak nám však tipovanie cez sms orange prišlo ako vhodnejšie riešenie. Pri Niké síce posielate svoje tikety na rôzne čísla, pri rôznych operátoroch. Tipovanie cez SMS Orange a Telekom je číslo 183 a pri O2 je to 0902 020 099. Poplatky sa vám však nemenia a to je to najdôležitejšie. Poplatok pri každom tipe v Tipos je 0,204 €, čo pri tých najlacnejších tipoch nie je príliš výhodné, keďže poplatok vás bude stáť takmer polovicu celkovej ceny. Stále je však tipovanie cez SMS jeden z najjednoduchších spôsobov a radi ho uvidíme aj pri viac stávkových kanceláriách.

SÚVISIACE ČLÁNKY