Niké stávková kancelária – recenzia

Podľa starého príslovia “prvý dojem je najlepší dojem” vo svete veľa vecí funguje, avšak toto sa nevzťahuje na stávkové kancelárie.

Niké je webová stránka hazardných hier online, ktorá ponúka ako stávkové kancelárie, tak aj kasíno. Túto webovú stránku vlastní spoločnosť Niké, spol. a je k dispozícii pre ľudí žijúcich na Slovensku.

BONUS: Vstupný bonus BEZ LIMITU
+ 20 EUR zadarmo

9.1

Bonus:BONUS: Vstupný bonus BEZ LIMITU + 20 EUR zadarmo

Aktualizácia informácií:

Číslo licencie: 000181/2020

Platobné metódy: Visa, Visa Electron, Visa Pay, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, Internetbanking, Bankový prevod, Platba v hotovosti

Aplikácie: iOS, Android

Výhody:

 • Turnaje kasína pravidelne
 • Mobilná aplikácia ľahko dostupná
 • Hry zadarmo pre každého

Nevýhody:

 • Nie príliš intuitívny web

K dispozícii majú iba hry od Red Tiger Gaming a v ich kasíne majú bohužiaľ k dispozícii iba asi 5 automatov. Ich stávková kancelária je o niečo lepšia, pretože majú k dispozícii viac športov, ale ponúkajú iba zápasy najlepších líg z celého sveta. Pri vkladoch a výberoch môžete použiť jednu z nasledujúcich metód: hotovosť, stravné, priame / miestne / rýchle bankové prevody, Discover, internetové bankovníctvo, Maestro, MasterCard, SporoPay, TatraPay, Visa a Visa Electron. Nike je jedným z najstarších hazardných webov a spoločností dostupných na Slovensku. Aj keď vo svojom kasíne nemajú toľko možností hazardu, stále sú jednou z najdôveryhodnejších spoločností v tejto oblasti, takže si myslím, že je bezpečné hrať tu.

Za kompletnú registráciu viete získať niké bonus 20 € zadarmo, túto čiastku dostanete hneď po overení totožnosti bez nutnosti vkladu. Bonus vo výške 20 eur je vyplatený vo forme štyroch voľných tiketov, každý v hodnote 5 EUR, najneskôr do 24 hodín a platnosť získaných voľných tiketov je 7 dní od ich pripísani.

Založenie účtu v Niké

Recenzia stávkovej kancelárie Niké – Návod ako sa zaregistrovať a získať bonus, tipovanie, výhody a skúsenosti

Môžete získať viacero typov bonusov, najvyšší až 1000 EUR, bonus za registráciu 20 Eur bez nutnosti vkladu.

Pri zakladaní stávkového účtu budete potrebovať viacero vecí. Okrem svojich základných údajov, si zapíšete aj číslo občianskeho preukazu a vyplníte, či ste politicky exponovanou osobou. Ak si chcete vytvoriť stávkový účet so spoločnosťou Nike, musíte kliknúť na link. V registračnom formulári musíte zmeniť všetky požadované informácie. Všetky vaše informácie musia byť pravdivé a správne. V registračnom formulári nájdete aj ponuku bonusov, z ktorých je potrebné (zvyčajne) jeden zvoliť. Po výbere si môžete prečítať aj podmienky bonusu. Po dokončení registrácie (dostanete potvrdzujúci odkaz na e-mail), vložte peniaze na svoj stávkový účet a začnite stávkovať.

Vysoký vstupný bonus

K dispozícii máte vstupný bonus až do výšky 50 EUR, 300 EUR a 1 000 EUR, pričom jednotlivé podmienky sú mierne líšia. Pre celkovo pretočenie budete musieť pretočiť vklad 5-krát (pri bonuse 50 EUR) a pri vyšších 10-krát. Bonus sa vám bude pridávať postupne po 20%. Pri bonus 300 EUR to bude tak, že po pretočení 600 EUR sa vám pripíše 60 EUR (vždy 1/5 z bonusu). Na tikete musia byť 3 zápasy, pričom minimálny kurz sa tiež líši od 1.10 do po 1.40. Bonusové podmienky na pretočenie je potrebné splniť do 90 dní od registrácie.

Niké a ich kurzová ponuka

V stávkovej kancelárii Niké je naozaj bohatá ponuka stávkových udalostí – nájdete tu populárne športy ako futbal, hokej, tenis, alebo basketbal, ale aj kurzy na e-športy, spoločenské udalosti, MMA, box, florbal, šípky, futsal a iné. Množstvo tipérov určite ocení aj priamy TV prenos z NHL, NBA, tenis alebo rôzne futbalové líg, ktoré možno prostredníctvom TV Niké sledujte na počítači, tablete a mobilnom telefóne. Priame prenosy skvele pripojenie bohatá ponuka LIVE stávkových príležitostí.

Možnosti platieb Niké – vklad a výber

Možnosti pre výplatu výhier a vklad na účet nie sú v Niké veľmi rozmanité, zato sú však prehľadné a limity sú stabilné. Pre vklad môžete využiť:

 • Bankový prevod
 • Platobná karta
 • Vklad na pobočke
 • Internet banking

Dobitie kreditu hociktorým z týchto spôsobov od vás vyžaduje minimálny vklad 5 €. Tieto spôsoby sú okamžité, okrem bankového prevodu, kde sa čaká štandardný čas max. 2 pracovné dni. Všetky možností sú veľmi prehľadné a jednoduché

Pre výber peňazí môžete využiť tieto spôsoby:

 • Bankový prevod
 • Výber na pobočke

Výber bankovým prevodom nemá veľké obmedzenia, no počkáte si minimálne deň, kým sa peniaze ocitnú na vašom účte.

Výber na pobočke

Výber na pobočke môžete v Niké spraviť buď neohlásene, kde je limit výberu 5 000 €. Alebo ho môžete ohlásiť a vybrať potom neobmedzené množstvo peňazí.

Dobitie cez SMS

Vklad cez SMS, jednoduchý spôsob, pre ktorý vám stačí iba mobil, žiaľ nie je v Niké dostupný. Je to škoda, pretože dobitie cez SMS je mnohými hráčmi preferovaný spôsob vkladu.

Zmena bankového účtu

Zmenu bankového účtu môže klient stávkujúci prostredníctvom uskutočniť priamo na portáloch Niké a to vyplnením príslušného poľa vo formulári „Zmena osobných údajov “ v Menu – „Moje nastavenia“.

Niké vo všeobecnosti

Niké má v oblasti športových stávok dlhoročné skúsenosti. Spoločnosť bola založená v roku 1991 a je tak najstaršou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. Značky s typickým oranžovo-čiernym logom pozná azda každý tipér a milovník online zábavy. V portfóliu Niké nájdete kurzové štávky, Live stávky, Virtuálne hry, online kasíno a rôzne zaujímavé bonusy, napríklad tie pre nových registrovaných hráčov.

Niké registrácia cez mobil

Keď sa rozhodneme prihlásiť, Niká stránka vás požiada o vypísanie registračného formulára. Vyplňte tieto údaje pravdivo. Neskôr budú dôležité kvôli overeniu identity a overeniu účtu.

Po kliknutí na overovací odkaz v prijatom emaily sa vám bude páčiť konto a zároveň vám bude na účet pridaný aj registračný bonus. Od tohto momentu vám už nič nebráni, aby ste mohli objaviť všetky ponuky v stávkovej kancelárii Niké.

Niké live

V stávkovej kancelárii Niké je naozaj bohatá ponuka stávkových udalostí – nájdete tu populárne športy ako futbal, hokej, tenis, alebo basketbal, ale aj kurzy na e-športy, spoločenské udalosti, MMA, box, florbal, šípky, futsal a iné. Množstvo tipérov určite ocení aj priamy TV prenos z NHL, NBA, tenis alebo rôzne futbalové líg, ktoré možno prostredníctvom TV Niké sledujte na počítači, tablete a mobilnom telefóne. Priame prenosy skvele pripojenie bohatá ponuka LIVE stávkových príležitostí. Niké neposkytuje na vašu obrazovku takmer 40 000 zápasov ročne zo 16 rôznych športov.

KLUB NIKÉ (VIP)

Členovia Nového klubu Niké sa automaticky stávajú doterajšími členmi Klubu Niké a novozaregistrovaní hráči. Cieľom klubu je odmeňovať činnosť tipérov vernostnými bodmi – Nikmi, za ktoré si môžete zvoliť plnohodnotný tip alebo kúpiť kurzové zvýhodnenie až 200%.

Nik je de facto nová mena v Novom Klube Niké. Hodnota jedného Niku je 1 cent, to znamená, že 100 Nikov = 1 €. Niky sa na vaše hráčske konto pripíšu po vyhodnotení tiketu, pričom nezáleží na tom, či bol tiket nevýhodný alebo výherný. Denne môžete získať až 1 000 Nikov, čo predstavuje ekvivalent 10 €.

Niké tipovanie pomocou mobilného telefónu

Recenzia stávkovej kancelárie Niké – Návod ako sa zaregistrovať a získať bonus, tipovanie, výhody a skúsenostiNiká aplikácia do mobilu je 100% spoľahlivá a maximálne jednoduchá na použitie. Na stiahnutie do mobilu funguje na mobilnom webe m.nike.sk a stiahnutý si súbor s aplikáciou, alebo navštívený App Store alebo v prípade Android zariadenia obchod Google Play.

Pomocou tejto ponuky vás bookmaker bude vyplácať výhry bez ohľadu na to, či sa vášmu tímu darí alebo neskôr stráca svoje vedúce postavenie.

Aké druhy stávok existujú na Niké?

 • Kombinovaná stávka

Ak si vyberiete tento typ špeciálnej ponuky, môžete získať ďalší bonus na akumulátoroch. Pravidlom je umiestniť stávku s viac ako 2 udalosťami a ak je stávka úspešná, Nike pridá bonus medzi 5% a 50% k vašej výhre. Výška bonusu závisí od počtu výberov, ktorý je medzi 2 a 12+.

 • Bonusová stávka

Môžete si vychutnať pravidelné bezplatné stávky na Nike na základe vašej stávkovej aktivity. Bookmaker posiela svojim zákazníkom rôzne sumy voľných stávok v závislosti od ich histórie stávok.

 • BIG Bank

Nikto nemá rád nudné futbalové hry. To je dôvod, prečo Nike má špeciálnu ponuku pre zákazníkov, ktorí stavili na vopred vybrané futbalové trhy a vrátili stávky na hry, ktoré skončia 0-0.

 • Miliónový nikár

Každý dobrý stávková kancelária sa opiera o udržanie zákazníkov a, úprimne povedané, Nike patrí medzi najlepšie v podnikaní.

Jedným z kľúčov k ich popularite v posledných niekoľkých rokoch je dôsledná prítomnosť vyhradeného bonusu. S niekoľkými obmedzeniami, v závislosti od vašej polohy, môžete ľahko nárokovať tento Vkladový bonus Nike a baviť sa, naučiť sa komplikovanosti online stávok a možno trochu okoreniť hru.

Proces je tak jednoduchý, že ani nepotrebujete predchádzajúce skúsenosti s stávkovaním.

 • Ďalšie špeciálne stávky

Nike v súčasnosti ponúkajú pomerne presvedčivý registračný bonus pre všetkých svojich nových zákazníkov. Po vytvorení účtu, musíte do neho vložiť aspoň 5 eur, aby bolo možné uplatniť nárok na bonus. V podstate pumpujete toľko peňazí, koľko chcete, ale Bonus na vklad bude zodpovedať iba platbám až do výšky 100 eur. Buďte opatrní o podmienkach na webových stránkach Nike, pretože vám môžu poskytnúť skvelý prehľad o obmedzeniach a výhodách okolo vášho bonusu Nike.

Overenie účtu na diaľku

Na Slovensku platí zákonná povinnosť overovať údaje na hráčskych účtoch stávkových spoločností. Účet sa overuje odoslaním foto-kópie občianskeho preukazu, vodičského preukazu, pasu alebo iného osobného dokladu. Doklady môžete odfotiť aj mobilným telefónom a zaslať priamo online z účtu.

Overenie údajov a totožnosť môže prebiehať online priamo v Niké a doklady kontrolujúce autorizované osoby pri dodržiavaní najvyšších bezpečnostných predpisov. Nemusíte mať žiadne obavy, celý proces slúži na zaistenie maximálnej bezpečnosti hráčov a na ďalšie vyplácanie výhier.

Niké Casino

Jednotlivé automaty sa líšia počtom valcov, výherných línií ale aj tématikou. Pravidlá sú však veľmi podobné. Za všetky spomenuté klasické ovocné Tiki Fruits či Five Star, netradičné dobrodružstvo Treasure Mine, v ktorom ťažíte vzácne drahokamy, ale pokračujeme aj do veľmi zábavnej bonusovej hry, ktorá dáva slušné výhry, alebo rozprávkovo ladenú Popolušku – Popoluškin ples, v ktorej sa prenesieme do filmovej klasiky. Všetky hracie automaty si môžete najskôr pripraviť a hrať na nečisto bez vkladu, ale aj za súčasné peniaze.

Hodiny zábavy zažijete aj pri Európskej rulete a Blackjacku. Aj túto úplnú klasiku si môžete vo Svete Hier od Niké zahrať. Rovnako si môžete aj tieto hry vyskúšať zadarmo alebo za peniaze.

Verdikt – celkové zhodnotenie

S Nike bonusový kód, si môžete staviť na rôzne veci,ale tiež hrať živé kasíno alebo bingo. Ak sa rozhodnete použiť Bettingmetrics ak chcete získať najnovšie kurzy, môžete účinne kombinovať informácie s predtým získaného Nike bonus kódu a zažiť kus najlepšej zábavy, ktorú ste kedy mali. Podľa nášho výskumu a odhadu je Niké Casino menšie online kasíno, čo sa týka príjmov. Príjmy kasína sú dôležitým faktorom, keďže veľké kasína by mali byť vybavené bez problémov vyplatiť aj vysoké výhry, zatiaľ čo pre tie menšie by mohla byť vysoká výhra jedného z hráčov problematická. Niké Casino je prepojené s kamennými kasínami alebo stávkovými kanceláriami. Keby sme definovali iba online kasíno, toto kasíno by od nás malo nižšie hodnotenie. Avšak, kvôli dostupnosti kamenných pobočiek a dôveryhodnosti, ktorú pridáte online kasínu, sme sa rozhodli naše hodnotenie mierne navýšiť.

Na základe všetkých vyššie uvedených informácií môžete jednoznačne povedať, že Niké Casino je veľmi dobré online kasíno. Ak sa rozhodnete, môžete použiť, že o vás bude dobre postarané, a že sa vám bude dobre hrať.

Niké propagačné akcie

Niké bonusy – 20 € ZADARMO na prvé stávky

Nové registrácie v stávkovej kancelárii Niké môžu teraz využiť bonus 20 € zadarmo. Tento bonus spoločnosť neposkytuje vo forme peňazí na hráčsky účet, ale budú vám pridelené práve 4 voľné tikety najneskôr do 24 hodín od splnenia podmienok. Každý voľný tiket (voľná stávka) má rovnakú hodnotu 5 €. Ak je vás tip úspešný, tak vaša výhra vám bude normálne pripísaná na hráčsky účet v eurách a tieto peniaze si môžete vybrať na hráčske konto. Bonus bez nutnosti vkladu je potrebné staviť na zápas s minimálnym kurzom 1.05. Po registrácii je pre získanie bonusu nutné overiť váš hráčsky účet (pomocou platných dvoch dokladov totožnosti). Platnosť voľných tiketov je 7 dní od založenia účtu. Pri použití voľného tiketu môžete mať na tikete iba jednu udalosť. Pre získanie tohto bezrizikového bonusu nie je potrebné zadávať žiadny akčný kód.

Bonus bez limitu

Niké prichádza s absolútnou novinkou, predstavujeme vám jedinečný bonus, ktorý je určeným pre nových hráčov. Zabudnite na staré komplikované vstupné bonusy, Bonus bez limitu vám prinesie niekoľko odmien v rade a záleží len od vás, aká bude celková výška bonusu. Bonus bez limitu vám bude automaticky pridelený, po uskutočnení vkladu (minimálne 5 €) . Bonus bez limitu si viete aktivovať do 150 dní od registrácie a jeho platnosť je 14 dní od vykonania prvého vkladu. Bonus bez limitu je postavený na celkovo siedmich úrovniach a za absolvovanie každej ste odmenený vo forme voľných tiketov. V každej úrovni musíte pretipovať presnú čiastku s konkrétnym minimálnym kurzom. Po splnení podmienok úrovne postupuje klient na vyššiu úroveň, okrem úrovne 7, ktorá sa do konca trvania bonusu opakuje.

Vstupný kasíno bonus 50 free spins

Bonus má 7-dňovú platnosť od dátumu pridelenia a je možné spustiť vo všetkých automatoch v internetovom kasíne Niké. Počas čerpania bonusových točení je možné prepínanie medzi všetkými automatmi. Z použitia bonusu sú vylúčené všetky stolové hry (ruleta, Blackjack). Bonus je v hodnote 50 bonusových točení, hodnota jednej hry je pevne stanovená 0,10 eur a počas bonusu sa nemení. Bonus sa ukončí v momente, keď hráč dokončí 50 bonusových točení alebo uplynutím jeho platnosti podľa bodu. Po skončení bonusu sú výhry pripísané na osobné stávkové konto.

Možnosti kontaktu Niké – podpora online

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok vám Niké poskytuje ako podporu online pomocou emailu, tak offline pomocou až 4 rôznych infoliniek:

 • Email: [email protected]
 • Tel. čísla: 0903 703 183, 0903 704 183 (Telekom); 0905 901 183, 0905 902 183 (Orange)
 • Adresa: na stránke www.nike.sk

Niké je čo sa týka možností zákazníckej podpory mierne pozadu oproti konkurencií, hoci je ich zákaznícka podpora s neobmedzenými otváracími hodinami. Chýba nám však možnosť kontaktu cez live chat alebo WhatsApp. Dnes už sme zvyknutý aj na aspoň nejakú prítomnosť na sociálnych sieťach. Niké však nemá Facebook, Twitter ba ani YouTube kanál. Nie je to priorita, ale určite poteší.

FAQ

Má Nike stávková kancelária aj kasíno? Áno. Niké Casino je prepojené s kamennými kasínami alebo stávkovými kanceláriami.

Ponúka Nike stávky naživo?

Áno. Na stránkach Niké nájdete množstvo stávok naživo z ktorých si môžete vybrať. Vždy je dôležité ešte pred stávkovaním overiť si všetky informácie a prečítať si podmienky.

Aké spôsoby platby sú k dispozícii v spoločnosti Nike?

Svoje stávkové konto si môžete dobiť v rôznych fázach. Ponúkame vám na tieto spôsoby:

Platobná karta, internetové bankovníctvo, platba v hotovosti a bankový prevod. Po prihlásení do sekcie MOJA NIKÉ a v pravom menu si vyberte Vklad na konto. Tu nájdete dve možnosti.

Prvou platbou prostredníctvom platobnej karty. Celý proces je veľmi jednoduchý – po zadaní sumy a potvrdení dotácie sa zobrazí všetky potrebné informácie. Prevod zvyčajne prebehne v priebehu niekoľkých minút.

Je k dispozícii mobilná aplikácia Nike?

Niké aplikácia na stiahnutie (stiahnutie) je dostupná pre používateľov Android zariadení iba na oficiálnych stránkach spoločnosti Niké. Podrobný návod na inštaláciu aplikácie nájdete v našej recenzii nižšie pod výhodami a nevýhodami. Všetci majitelia Apple zariadení ako iPhone a iPad získavajú oficiálnu aplikáciu Niké priamo v obchode App Store.

Nejde stránka, čo robiť?

Pokiaľ ste si istý, že problém nie je na vašej strane a máte funkčné pripojenie a nemáte Niké blokované, mohlo sa stať, že práve prebieha údržba. Tá prebieha zväčša v noci. Ak však problém pretrváva obrátťe sa na 24 hodinovú zákaznícku linku.

Ako zrušiť účet Niké?

Zrušiť účet Niké môžete pomocou písomnej žiadosti, ktorú buď zanesiete na pobočku alebo pošlete na adresu Niké. Účet vám bude taktiež zrušení, pokiaľ v ňom po dobu 120 dní nebudú žiadne financie.

Ako dlho trvá výber?

Ak plánujete vykonať výber na pobočke, tento proces prebehne okamžite. Ak však preferujete možnosť prevodu na bankový účet, počkáte si. Maximálne však 2 pracovné dni. Ak prevod trvá dlhšie obráťte sa na podporu.

SÚVISIACE ČLÁNKY