Recenzia stávkovej kancelárie eTIPOS

Ak ste zo Slovenska alebo z cudziny, ktorá v súčasnosti žije v tejto krajine, online kasíno eTIPOS by bolo najlogickejším miestom na návštevu, pokiaľ si chcete vychutnať kvalitné hry. ETIPOS, ktorý je platformou EASIT od českých tvorcov hier SYNOT, ponúka svojim členom ľahký a plynulý prístup k najrôznejším špičkovým kasínovým hrám, ako aj k množstvu ďalších produktov dodávaných z miestnej lotérie. Či už chcete hrať špičkové výherné automaty, online bingo alebo sa chcete pridať k ďalším hráčom v krajine na online pokerových turnajoch, eTIPOS je stránka, ktorá uspokojí všetky vaše potreby.

BONUS: 3 000 EUR + kurzový bonus
až 100%

9.2

Bonus: 3 000€ + kurzový bonus 100%

Aktualizácia informácií:

Číslo licencie: 000352/2020

Platobné metódy: Platobné karty, SMS Platby, PaySafeCard, ePlatba, Bankový prevod, Vklad na pobočke

Aplikácie: iOS, Android

Výhody:

 • Rozsiahle bonusy
 • Výborná podpora zákazníka
 • Skvelý dizajn stránky

Nevýhody:

 • Žiadne živé prenosy zo zápasov

Hranie v Tipkurze (eTIPOS)

eTIPOS je online platforma TIPOS – národného prevádzkovateľa lotérie na Slovensku so sídlom v hlavnom meste Bratislavy. Spoločnosť TIPOS, ktorá bola pôvodne uvedená na trh v roku 1992 s malým rozpočtom, prerástla do veľkého loterijného biznisu a meno, ktoré dnes každý miestny tipujúci okamžite pozná. Je to štátna spoločnosť s licenciou a dohľadom Ministerstva financií Slovenska, ktorá poskytuje rôzne produkty hazardných hier, offline aj online. Online platforma operátora ponúka jeho najobľúbenejšie produkty, ako napríklad športovú knihu TIPOS a lotériu, ale tiež celkom solídne online kasíno, najmä pokiaľ ide o výherné automaty.

Aplikácia v Tipkurz

Zatiaľ čo väčšina kasín orientovaných na EÚ a západ ponúka mobilným hráčom webové stránky s okamžitým hraním, ku ktorým je priamy prístup, eTIPOS dáva prednosť starým spôsobom. Takže namiesto priameho hrania iba zadaním webovej adresy kasína musíte navštíviť stránku „Mobilná“ na webe, nájsť príslušnú natívnu aplikáciu pre svoje zariadenie a potom si ju môžete zahrať a stiahnuť a nainštalovať. . Existujú aplikácie pre zariadenia so systémom iOS aj Android, vrátane samostatných aplikácií pre smartfóny a tablety.

Live stávky a live prenosy

Recenzia stávkovej kancelárie eTIPOS – Návod ako sa zaregistrovať a získať bonus, tipovanie, výhody a skúsenostiAko poskytovateľ lotérie s viac ako dvoma desaťročiami skúseností v obsluhe miestneho trhu nie je prekvapením, že TIPOS pozná hodnotu propagácie hráčov. Na webe eTIPOS teda nájdete množstvo hráčskych odmien, vrátane bonusov pre nových členov a ponúk, ktoré sa konkrétne týkajú kasínovej platformy, sekcie športových stávok, pokerovej herne a ďalších.

Vernostný program eTipos

Recenzia stávkovej kancelárie eTIPOS – Návod ako sa zaregistrovať a získať bonus, tipovanie, výhody a skúsenosti

Ďalším spôsobom, ako zarobiť nejaké peniaze navyše za výherné automaty v eTIPOS, je nazhromaždiť dostatok hráčskych bodov. Na konci každého mesiaca kasíno rozdáva vernostné bonusy všetkým hráčom, ktorí sa na ne kvalifikujú získaním dostatočného počtu hráčskych bodov. Pravidlá sú veľmi jednoduché: stavte na skutočné peniaze a získajte body za každú svoju stávku. Najväčší prínos k získavaniu bodov majú hracie automaty a hry blackjack. Oveľa nižšia miera prispievania je u iných hier, ako je video poker a ruleta. Body je možné zbierať iba v priebehu jedného mesiaca a počítadlá sa po skončení každého promo obdobia vynulujú.

Vklad a výber v eTIPOS-e?

eTIPOS ponúka celkom bohatú škálu možností, akými môžete vykonať vklad a výber. Pre vklad môžete využiť:

 • Bankový prevod
 • Platobná karta
 • ePlatba
 • SMS vklad
 • Vklad na pobočke
 • Paysafecard

eTIPOS je výnimočný mimo iné aj tým, že neurčuje minimálny vklad alebo maximálny limit. Všetky závisia od vašej banky. Jediné obmedzenie je pri vklade na účet pomocou paysafecard, kde môžete vložiť maximálne 2 000 €. Dobitie kreditu všetkými spôsobmi je okamžitý, výnimkou je jedine bankový prevod, ktorý môže trvať niekoľko dní.

V eTIPOS-e si vaše výhry vyberiete len jediným spôsobom:

 • Bankový prevod

Výplata výhier teda môže trvať niekoľko dní, no nemala by byť zaťažená žiadnymi poplatkami.

Výber na pobočke

Výber na pobočke eTIPOS-u nie je možný. Jediný spôsob akým vyberiete vaše peniaze je pomocou bankového prevodu.

Dobitie cez SMS

eTIPOS ponúka možnosť dobitia cez SMS. Tento rýchly a jednoduchý spôsob, na ktorý vám stačí mobil je obmedzený na určité sumy. Vklad cez SMS je však napriek tomu veľmi obľúbenou možnosťou.

Zmena bankového účtu

Zmeniť bankový účet, môže zmeniť len operátor eTIPOS-u. O zmenu týchto údajov je potrebné požiadať prostredníctvom Reklamácií a podnetov. Vo formulári zvolíte miesto bankových prevodov, zmenu osobných údajov a vyplňte požadované údaje.

eTIPOS Casino

Ponuka kasínových hier na eTIPOSe nie je taká bohatá ako herné portfóliá, ktoré nájdete v niektorých iných kasínach na webe, ale to neznamená, že nemôže hráčom poskytnúť výber a hodnotu. Vďaka výberu známych mien ako BetSoft a Microgaming ponúka výber hier na eTIPOS hráčom malú, ale rozmanitú zbierku špičkových hracích automatov a populárnych stolových hier.

Pre niečo originálne môžete vyskúšať hry českej výroby, ako je automat SYNOT’s Hell Mania. Tento lákavý 5-valcový slot ponúka zaujímavú grafickú reklamu, rockový soundtrack a doplnky, ako je rozširovanie divočiny a funkcia hazardu. Je to jeden z najzaujímavejších produktov tohto štúdia a je to iba jedna z rôznych hier SYNOT, ktoré nájdete na eTIPOS.

A k niečomu tradičnejšiemu, môžete nájsť aj niekoľko klasických 3-valcových automatov, ktoré ponúkajú tento zážitok v štýle Vegas. Pot O Gold je jeden populárny príklad ponúkaný v kasíne, ktorý má rozloženie na 3 valcoch a tradičnú írsku tému. Rovnako ako stroje z rokov minulých, aj tento klasický slot Pot O Gold je vybavený funkciami zadržania a posunutia, ktoré vám umožnia pohyb a uzamknutie valcov na spustenie výplaty. Ak si chcete užiť niečo skutočne zo starej školy, toto je hra, ktorú potrebujete.

Verdikt – celkové zhodnotenie

ETIPOS je solídnou voľbou pre slovenských hráčov, ktorí hľadajú rozmanitú a praktickú platformu pre hazardné hry. Webová stránka eTIPOS ponúka miestnym tipujúcim prístup k celej škále produktov, od športových stávok a loterií až po online poker, kasíno a dokonca aj bingo hry. Hlavné sťažnosti sú, že stránka ponúka relatívne obmedzený počet automatov na jackpot a žiadne opakujúce sa hráčske odmeny okrem jej mesačného bonusu. Ak náhodou náhodou nie ste držiteľom miestneho bankového účtu, nebudete sa môcť zaregistrovať ani speňažiť svoje peniaze v systéme eTIPOS.

eTIPOSpropagačné akcie

TIPOS bonusy – Prvá stávka bez rizika až do hodnoty 50 €

Zaregistruj sa v spoločnosti eTIPOS.sk, uzavrite svoju prvú stávku na ľubovoľný zápas slovenských tímov v európskych pohároch a využite tak stávku bez rizika. Ak bude váš prvý tiket nevýherný, eTIPOS vráti celú výšku vkladu v podobe bonusu a to minimálne 20 € až maximálne 50 € (pri vklade 20 € vrátia celých 20 €, pri vklade 100 € však maximálne 50 €. V prvom rade je potrebné založiť si konto a vykonať komplexnú registráciu. Do bonusu sa počíta iba predzápasová SÓLO stávka, ktorá môže byť aj odvodená (napr. počet gólov; 1. polčas alebo pod.). Aktivita platí len pre nové registrácie po 1. 7. 2021.

V lete s bonusom až 20 000 €

Počas leta eTIPOS odmeňuje v každom kole 30 najsprávnejšie tipujúcich, ktorí si v 4 kolách rozdelia bonus až 20 000 €! Do súťaže sa môže zapojiť úplne každý, kto tipuje športové udalosti v herni eTIPOS.sk. Za každý uhádnutý tip spĺňajúci podmienky aktivity získavate 1 bod do rebríčka. Aktuálne postavenie môžeš sledovať v LIVE rebríčku na hlavnej stránke. Hlavné podmienky, ktoré musíte splniť sú minimálny vklad na tiket 3 €, minimálny kurz rovný a vyšší ako 1,20, zápas musí byť v súťažnom týždni korektne vyhodnotený a uhádnutý, správnosť celého tiketu nie je podmienkou.

Športový extra bonus 3 000 €

Základnou podmienkou na priznanie bonusu je výška stavených peňažných vkladov v celkovej hodnote 50 000 € získaných za sólo, kumulatívne, štandardné a live internetové stávky o peniaze za ukončený kalendárny mesiac. Do výšky stavených peňažných vkladov sa zarátavajú iba tikety s celkovým kurzom 5,00 a vyšším. Každý hráč, ktorý splní tieto podmienky, má nárok iba na jeden bonus 3 000 € za hodnotené obdobie. Bonus bude hráčovi pripísaný na hráčske konto (navýšením stavu hráčskeho konta) do 5 pracovných dní od splnenia všetkých podmienok na vznik nároku na tento bonus.

eTIPOS online podpora – kontakt

Pokiaľ sa vám pri používaní stránok eTIPOS vyskytne nejaká závada, obrátiť sa môžete na podporu online pomocou formulára a emailu alebo offline pomocou infolinky. Tu nájdete všetok dostupný kontakt:

 • Tel. číslo – 18177 alebo 18277
 • Email – [email protected]
 • Reklamačný formulár – na stránke www.etipos.sk
 • Facebook – eTIPOS – hráme online
 • Instagram – @etipossk

eTIPOS je vo svojich možnostiach kontaktu mierne zastaralý. Infolinky majú síce nonstop otváracie hodiny, no chýba možnosť ich kontaktovať cez WhatsApp. Taktiež na ich stránke nenájdete live chat. eTIPOS sa však vyskytuje na Facebooku, Instagrame a dokonca aj YouTube, jediné čo im chýba je Twitter.

FAQ

Je k dispozícii mobilná aplikácia Tipkurz?

Stávkovanie v TIPKURZ je možné aj prostredníctvom mobilných telefónov. Je potrebné na stránke eTIPOSU skontrolovať do sekcie „mobil“ a tam si zákazníci môžu stiahnuť aplikácie pre Android a iOS. Aplikácie sú k dispozícii ako pre telefóny tak aj pre tablety. Hráči tak môžu uzatvárať stávky na TIPOS priebežne a kdekoľvek. K dispozícii je aj jednoduchá verzia pre internetové prehliadače.

Ako sa zaregistrovať v Tipkurz?

Na stránke eTIPOS sa registrujete, pričom stačí zadať základné údaje ako je prihlasovacie meno, heslo, e-mail a telefón. Nasleduje vám príde sms z dôvodu overenia telefónneho čísla. Po zadaní kódu z SMS máte už hráčsky účet špecifikovaný. Nezabudnite ešte preťažiť svoju e-mailovú adresu kliknutím na overovací odkaz, ktorý vám prišiel do mailu.

Existuje VIP bonus v Tipkurz?

Tipkurz resp. eTipos ponúka aj vernostný bonus, pričom za každé stavené euro získate určitý počet bodov (všetko závisí od kurzu, musí byť však vyššie ako 1,5). Vernostný bonus sa nevzťahuje na systémové chodníky a virtuálne športy. Maximálny mesačný vernostný bonus robí 350 EUR (pri dosiahnutí úrovne 352500 bodov). Minimálny vernostný bonus je 2,5 €, ak dosiahnete 5000 bodov.

Čo robiť, ak stránka eTipos nefunguje?

Ak ste už skontrolovali vaše pripojenie a stránka nefunguje naďalej, je možné, že práve prebieha údržba. Údržba trvá maximálne niekoľko hodín a je prevažne večer, pokiaľ teda problém pretrvá dlhšie, kontaktujte podporu.

Ako funguje zrušenie účtu?

O Tipos zrušenie účtu môžete požiadať buď natrvalo alebo dočasne. Urobiť tak môžete pomocou elektronicky zaslanej žiadosti na e-mailovú adresu uvedenú vyššie v článku. Ak máte záujem o reaktiváciu účtu môžete požiadať najskôr po 48 hodinách.

Ako dlho trvá výber z konta?

Keďže jediný spôsob výberu peňazí z vášho eTIPOS konta je pomocou bankového prevodu, počkáte si minimálne jeden pracovný deň.

SÚVISIACE ČLÁNKY