Okamžité online platby TrustPay

Okamžité online platby TrustPayTento článok vám objasní čo znamená a čo poskytuje platobná služba TrustPay. Poskytneme vám aj informácie ako prebieha okamžitý bankový prevod cez túto službu.

TrustPay je online platobná služba, ktorá zabezpečuje okamžité elektronické bankové prevody online na internete (ePlatby resp. Instant banking). TrustPay poskytujú takmer všetky banky v Slovenskej republike a je licencovaná a dohliada na ňu Národná banka Slovenska a špecializuje sa na efektívne riešenia Spoločnosť TrustPay vznikla v roku 2009 a patrí k prvým platobným inštitúciám v regióne, ktoré poskytujú bezpečné platby elektronickým obchodom v rámci oblasti EHP. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom. Služby TrustPay pokrýva online spracovanie platieb kartou po celom svete, moderné účty zamerané na spoločnosti s online biznismi, ako aj poskytovanie platobných kariet v Európe. Dominuje primárne na trhoch Strednej a Východnej Európy a hlavnou funkciou je, aby domáce platby boli realizované v reálnom čase S ohľadom na dynamické zmeny a inovácie v oblasti online platieb neustále zlepšujú a rozširujú svoje služby. Okrem elektronického bankového prevodu poskytuje TrustPay aj klasický bankový prevod. V ponuke je aj platenie pomocou platobných kariet (TrustCard). Cez službu TrustPay môžete využívať posielanie peňazí aj priamo na PayPal účet. TrustPay je tiež členom VISA Europe a MasterCard.

Význam okamžitého elektronického bankového prevodu

V internetových stávkových kanceláriách môžete využiť platobné tlačidlá ako je napr. SporoPay, TatraPay a či VÚB ePlatby. Keď označíte na toto platobné tlačidlo, je potrebné zadať sumu, ktorú chcete previesť na svoj herný účet. Následne budete presmerovaný na stránky vašej banky, kde vlastníte účet a prihlásite sa do vášho internet bankingu. Po prihlásení sa zobrazí predvyplnený platobný príkaz, ktorý stačí len potvrdiť. Po potvrdení sú peniaze okamžite pripísané na účet stávkovej kancelárie, preto sa to označuje ako okamžitý bankový prevod. Pre zadanie samotného príkazu v internet bankingu na úhradu (bez platobného tlačidla), môže transakcia trvať aj niekoľko dní. Tieto tzv. platobné tlačidlá umožňujú okamžitý bankový prevod a aj preto sú tak veľmi populárne a často využívané. Na rozdiel od platobných kariet tu nehrozí takmer žiadne riziko zneužitia vašich osobných údajov, pretože ich nikam priamo neposielate.

Priebeh prevodu cez službu TrustPay

Po označení platobnej metódy TrustPay a zadaní sumy, ktorú chcete do stávkovej kancelárie vložiť budete presmerovaný buď ihneď alebo postupnými krokmi na stránku TrustPay. Tam sú umiestnené platobné tlačidlá takmer všetkých licencovaných slovenských bánk. V druhom kroku vyberiete banku a potom vo finálnom kroku kliknete na okienko zaplatiť. Následne budete už presmerovaný na internet banking, kde stačí už len potvrdiť odoslanie pred vyplneného príkazu na úhradu. Väčšina platieb je realizovaná okamžite, no môže sa stať, že to bude trvať dlhšiu dobu (záleží od banky).

Stávkové kancelárie podporujúce okamžitý bankový prevod

 
POPLATOK
DOBA SPRACOVANIA
TYP ÚČTU
ZADARMO
IHNEĎ
SporoPay, ePlatby VÚB, TatraPay,
Unicredit bank, Poštová banka
ZADARMO
IHNEĎ
SporoPay, ePlatby VÚB, TatraPay,
Unicredit bank, Poštová banka
ZADARMO
IHNEĎ
SporoPay, Poštová banka, OTP banka
ZADARMO
IHNEĎ
SporoPay, ePlatby VÚB, TatraPay,
Unicredit bank, Poštová banka
ZADARMO

IHNEĎ
SporoPay, ePlatby VÚB, TatraPay,
Unicredit bank, Poštová banka
ZADARMO
IHNEĎ
SporoPay, ePlatby VÚB, TatraPay,
Unicredit bank, Poštová banka

Tipsport, Fortuna a eTipos – Trustpay platobná služba konkrétne pre – Slovenská sporiteľňa (SporoPay), Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB), Tatra banka (TatraPay), Unicredit bank, Poštová banka – minimálny vklad od 1 €

SynotTip – Slovenská sporiteľňa (SporoPay), Poštová banka, OTP banka – od 1€

DOXXbet a Niké – Slovenská sporiteľňa (SporoPay), Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB), Tatra banka (TatraPay), Unicredit bank, Poštová banka – minimálny vklad od 5€

Výhody využívania služby TrustPay

Všetky údaje potrebné pre uskutočnenie platby máte už pred vyplnené. Platbu stačí jednoducho potvrdiť pomocou vášho internet bankingu. Prevod je okamžitý a je tu garancia minimalizácie zneužitia vašich osobných údajov oproti platobným kartám. Ide o jednu z najviac zabezpečených platobných metód na internete. Poskytuje klientom okamžitý vklad na účet aj počas víkendov a sviatkov a túto platobnú službu majú vo svojom portfóliu takmer všetky slovenské banky. Väčšina transakcií sa realizuje bez poplatkov. Pomocou sužby TrustPay si môžete vložiť prostriedky na váš účet v internetovej peňaženka Skrill alebo Neteller. Ak máte jazykovú bariéru, dobrou správou je fakt, že TrustPay poskytuje služby v slovenskom jazyku a platenie cez platformu možno určite odporučiť aj úplným začiatočníkom.

Otvorte si TrustPay účet

Zákazník si vôbec nepotrebuje otvoriť TrustPay účet na to aby mohol platiť pomocou hociktorej TrustPay brány u svojej obľúbenej stávkovej kancelárie. Tento platobný prevod je zrealizovaný prostredníctvom vášho účtu, ktorý máte otvorený v banke. Vlastník platobnej karty MasterCard alebo Visa, ako aj vlastníci PayPal účtu alebo Paysafecard poukážky, majú teda všetko čo je potrebné na vykonanie TrustPay platby. Na druhej strane, ak chce kupujúci využiť instantný prevod, bude potrebovať dostatok prostriedkov v niektorej zo zúčastnených bank, ktoré túto službu poskytujú. TrustPay služba je k dispozícii pre občanov Slovenskej republiky, pričom všetky transakcie sú vykonávané v eurách. Uskutočňujte vklady a výbery eur bez komplikácií z Vašich účtov v online stávkových kanceláriách a kasínach pomocou tohto jednoduchého a efektívneho platobného riešenia.

FAQ

Ktoré stávková kancelárie poskytujú službu TrustPay?

Všetky stávkové kancelárie poskytujú možnosť vkladu prostredníctvom tejto platobnej metódy bez poplatku a okamžite. Výber cez túto metódu nie je možný.

Je služba TrustPay podporovaná v slovenskom jazyku?

Áno, TrustPay poskytuje svoje služby aj v slovenskom jazyku.

Ako vložím peniaze pomocou TrustPay?

Po prihlásení na podporný účet v kasíne si hráči vyberú ako spôsob vkladu TrustPay a zvolia, ako chcú pridať prostriedky. Potom vyberte sumu prevodu a ich účet bude rýchlo financovaný.

Ktoré banky využívajú okamžitý bankový prevod TrustPay?

Momentálne môžete za služby stávkovej kancelárie zaplatiť okamžitým bankovým prevodom prostredníctvom systému TrustPay pokiaľ máte aktívny účet v nasledujúcej banke: ČSOB, Fio Banka, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, ZUNO, Česká spořitelna, Equa Bank, GE Money Bank, Komerční banka, Reiffeisen Bank. Nie všetky sú ale kompatibilné so stávkovými kanceláriami.

Po zaplatení cez TrustPay mi stávková kancelária nepripísala platbu, ako postupovať?

V prípade, že ste vyplnili všetky údaje správne vo Vašej platbe, platba bola úspešne spracovaná a stávková kancelária dostala Vaše peniaze, TrustPay Vám v tejto záležitosti nevie pomôcť. V takomto prípade je potrebné obrátiť sa priamo na danú stávkovú kanceláriu. V prípade, že ste zabudli vyplniť niektoré údaje vo Vašej platbe, Vaša platba mohla skončiť v systéme TrustPay ako neidentifikovateľná. Takúto platbu nie je možné manuálne identifikovať. Takéto platby sú preto automaticky vrátené odosielateľovi do 3 pracovných dní (nezabudnite, že samotná platba môže trvať niekoľko dní). Ak ste nedostali Vašu neidentifikovateľnú platbu späť na Váš bankový účet do 8 pracovných dní a taktiež ste nedostali službu od obchodníka, kontaktujte priamo spoločnosť TrustPay.