Live stávkovanie – vysvetlenie

Live stávkovanie – tipujte v priebehu zápasu

Live stávky, známe tiež ako stávky in-play alebo in-running, sú procesom podávania stávok na športové udalosti po ich začiatku. Môžete napríklad staviť na rôzne aspekty futbalového zápasu po tom, ako už futbalový zápas odštartoval a po celú dobu jeho trvania.

To vás zbavuje potreby študovať štatistiku a stavia vás do centra diania, vďaka čomu máte počas udalosti možnosť zmeniť svoju stávku alebo umiestniť novú. Keď sa budete cítiť pripravení, môžete si pozrieť tento web a nájsť najlepšie možnosti športových stávok naživo.

Prečo sú live stávky také zaujímavé?

Jedným z hlavných dôvodov prečo stávkovanie naživo je také príťažlivé je, že sledujete zvraty v hre a dokážete urobiť správne rozhodnutie v správnom čase. V prípade stávok pred zápasom môžete prevádzkovať iba športové analýzy.

Ako vyhrať v stávkach naživo?

Každý vie, že stávková kancelária má výhodu, takže športoví stávkari mnohokrát prehrajú. Čo však v prípade, že by existoval spôsob, ako by sa dalo kotúče obrátiť; čo keby mal športový tipujúci vždy výhodu? To je v skutočnosti možné.

Pýtate sa ako vyhrať na live stávkach? So živým stávkovaním získate príležitosti na zaistenie svojich stávok. To môže byť veľmi prospešné pre zamykanie ziskov, keď trhy sa pohybujú podľa očakávania a znížiť straty, keď trh sa nepohybuje, ako sa očakávalo. Je dôležité vedieť, že hedging nie je určený pre každého, aj keď to môže určite pomôcť maximalizovať celkové výnosy z dlhodobého hľadiska.

Predpokladajme, že ste umiestnili stávku na golfistu za víťazstvo v turnaji, ktorý začína s veľkými kurzami. S niektorými otvormi ísť, golfista je víťazný; Avšak, tam je ďalší hráč, ktorý ho možno dobehne. V takomto prípade môžete tiež dať ďalšiu stávku na iného hráča, ak vaša predpoveď a výpočet majú pravdu, môže to zaručiť zisk bez ohľadu na to, ktorý z týchto dvoch vyhrá šport.

Pochopte princíp stávkovania

Očakávaná hodnota je termín, ktorý profesionálni hráči pravidelne používajú. Na jednoduché vysvetlenie toho, čo to znamená, uvediem príklad. Povedzme to a rozhodli ste sa usporiadať súťaž o obracanie mincí. Vyhodíme mince a vy mi dáte 1 dolár za každý výsledok hláv; Za každý výsledok sledovania vám dávam 1 dolár. Mince sme mohli obracať na celú večnosť a nikto z nás nikdy nebude mať výhodu, pretože v priemere polovica času, keď stratíme 1 dolár, polovica času, keď vyhráme 1 dolár. Aj keď sa budú hojdať tam a späť, pokiaľ mincu otočíme dosťkrát, nakoniec sa vyrovnáme. Táto konkrétna stávka má neutrálnu očakávanú hodnotu.

Teraz povedzme, že už ma unavuje mrhanie mincami a chcem prestať, ale zatiaľ čo ma prosíš, aby som zostal, ponúkni mi lepšiu ponuku. Táto nová dohoda mi platí 1,10 dolára za každú hlavu a stále vám platím 1,00 dolárov za každý chvost. To, čo sa stane teraz, je polovica času, keď vyhrám 1,10 dolára, a polovicu toho, čo stratím 1,00 dolára. Ak to otočíme stokrát, mal by som priemerne 50 výhier za 1,10 USD (55 USD) a 50 prehier za 1 USD (50 USD). Po každom otočení mince kladne očakávam (+ EV) 5 centov. Ako ten, ktorý mi ponúka tento návrh, máte pravý opak, každé prehodenie mince je pre vás 5 centov – EV.

Každá stávka uzavretá pri športových stávkach má buď kladnú očakávanú hodnotu (+ EV), zápornú očakávanú hodnotu (-EV), alebo v zriedkavých prípadoch neutrálnu očakávanú hodnotu. Vyhrávať športové stávky si vyžaduje vyhýbanie sa EV a hľadanie + EV stávok.

Účinne povedané, zabezpečovacie nie je jednoduché, a budete často musieť robiť rýchle predpovede a výpočty identifikovať, aké stávky musíte umiestniť. Ak ste tiež schopní urobiť nejaké veľké rozhodnutia, keď si môže výrazne zvýšiť šance na to, aby sa zisk prostredníctvom live stávkovanie alebo hranie.

Ak máte radi Športové stávky a ak ste nikdy umiestnili stávku V behu, takže ste skutočne chýba. Tento koncept je jednoduchý; a aj keď je úplne odlišný od tradičného športového stávkovania, kľúčový princíp zostáva rovnaký. Dodáva veľkú zábavu a ponúka úžasné príležitosti, ako zarobiť peniaze, takže to je dobre stojí za to skúsiť.

Stávkovanie v športe – záver

Stať sa úspešným tipujúcim na šport je ťažké. Vedieť, ako fungujú stávkové kancelárie, je však určite jedným z najdôležitejších aspektov. Stávkové kancelárie spočiatku určujú kurzy na základe informácií, ktoré majú v danom čase k dispozícii. Potom posúvajú línie po celý týždeň na základe správ a nálady na trhu. Druhá z nich je obrovskou hnacou silou vývoja kurzov. Záverečný riadok je obzvlášť pozoruhodný, pretože predstavuje všetky informácie, ktoré stávkové kancelárie zhromaždili. Tieto znalosti nemusíte nevyhnutne použiť na to, aby ste vždy mohli uzatvárať víťazné stávky. Ale aspoň lepšie pochopíte, na ktoré faktory by ste mali venovať pozornosť. Najdôležitejšie je, že pomocou uzatváracích čiar môžete zistiť, ako ste na tom s tipovaním. Dúfame, že budete brať vyššie kurzy ako posledný riadok.

Ani dobré rozhodnutia nezaručujú víťazné stávky. Možno budete pokračovať v tipovaní vyšších kurzov ako sú uzatváracie čiary a stále utrpíte sériu prehier. Ale nakoniec budete mať navrch, ak budete robiť správne rozhodnutia. To znamená, že by ste mali sledovať svoje výsledky oproti záverečnej čiare a použiť ich ako merač úspechu.

FAQ

Ktoré stávkové kancelárie ponúkajú live stávky?

Najlepšie stávkové stránky so živým vysielaním:

 • Bet365
 • William Hill – najlepšie pre športové ihriská;
 • Unibet – to najlepšie pre globálne športové prenosy;
 • Betfred – najlepšie pre britské preteky;
 • Coral – najväčší počet týždenných udalostí;
 • Ladbrokes – Streamujúci kolos;

Ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie živé vysielanie?

Najlepšie stávkarské stránky na Slovensku podľa kategórie:

 • Najlepšie stávkarské stránky na Slovensku – bet365
 • Najlepšie nové stávkarské stránky na Slovensku – FansBet
 • Najlepšie na bonusy – FansBet
 • Najlepšia mobilná aplikácia – 22Bet
 • Najlepšie pre live stávky – NetBet

Kedy sa oplatí staviť naživo?

Stred je možné vygenerovať pri akejkoľvek stávke na líniu, či už ide o handicap alebo súčet. Určenie, či sa potenciálny stred oplatí staviť, zahŕňa výpočet ceny a odhad šance na pristátie uprostred. V takomto prípade sa oplatí staviť naživo.

Aké športy môžem staviť naživo?

Športy, na ktoré môžete staviť naživo

 • Futbal;
 • Basketbal;
 • Ľadový hokej;
 • Tenis;
 • Kriket;
 • Golf;
 • Konské dostihy;

Samozrejme existuje viac športov, kde môžete staviť, ale tieto sú načastejšie.

SÚVISIACE ČLÁNKY